alexa ارزان ترین شهرهای اروپا برای مسافرت و تعطیلات - توریست اپ
logo

ارزان ترین شهرهای اروپا برای مسافرت و تعطیلات

ارزان ترین شهرهای اروپا برای مسافرت و تعطیلات

ارزان ترین شهرهای اروپا برای مسافرت و تعطیلات

وجود شهرهای معروف در اروپا این کشور را به یکی از مقاصد گردشگری معروف در دنیا تبدیل کرده است. اگر برای سفر خود بودجه مشخصی در نظر گرفته باشید و قصد داشته باشید تا با بودجه کم سفری لذت بخش داشته باشید می توانید برخی از شهرهای اروپا را به عنوان مقصد سفر خود انتخاب کنید. اگر قصد سفر به ارزان ترین شهرهای اروپا را دارید تا انتهای مقاله همراه توریست اپ باشید تا با برخی از شهرهای ارزان برای سفر و تعطیلات در اروپا آشنا شوید.

امروزه آرزوی خیلی از گردشگران می تواند سفر به دور اروپا باشد، اما وقتی قصد داشته باشید تا به رویای خود رنگ عمل بپوشانید ممکن است به این فکر کنید که با سفر به پاریس، لندن و ژنو واقعا برای شما پر هزینه خواهد بود و از این اکثر گردشگران تصور می کنند سفرهای مقرون به صرفه به شهرهای اروپایی تقریبا محال خواهد بود. اما در این قاره دیدنی شهرهای ارزان نیز برای مسافرت وجود دارند که با سفر به این شهرها هم قادر خواهید بود از سفر خود لذت برده و هم بودجه زیادی مصرف نکرده باشید. در ادامه این مقاله با ارزان ترین شهرهای اروپا برای مسافرت و تعطیلات آشنا خواهید شد.

ارزان ترین شهرهای اروپا برای مسافرت و تعطیلات

شهر کراکوف در لهستان

شهر کراکوف در لهستان

یکی از ارزان ترین شهرهای اروپا برای مسافرت و تعطیلات کراکوف در لهستان می باشد. در مقایسه با دیگر شهرهای اروپا به این نتیجه خواهید رسید که این شهر، به عنوان یکی از ارزان ترین مقاصد سفر به اروپا شناخته می شود. با سفر به این شهر می توانید تجربه سفری تاریخی و فرهنگی داشته باشید.

این شهر در مجاورت با مرز جمهوری چک قرار گرفته است، گردشگران زیادی را از سراسر دنیا برای مشاهده سازه های قرون وسطایی و فرهنگی غنی به خود جذب کرده است. این شهر به قدری ارزان است که هزینه اقامت در یک هتل ستاره دار برای دو نفر تنها ۷۸ پوند خواهد بود. هزینه خورد و خوراک نیز در این شهر ارزان است به طوری که قیمت یک فنجان قهوه ۱٫۷۹ پوند، یک بطری ماء الشعیر ۱٫۵۷ پوند و سه وعده غذایی به همراه دو بطری نوشیدنی ۴۲٫۷۲ پوند می باشد.

ارزان ترین شهرهای اروپا کدامند

بوداپست در مجارستان

بوداپست در مجارستان

یکی دیگر از ارزان ترین شهرهای اروپا برای مسافرت و تعطیلات بوداپست در کشور مجارستان می باشد. از آنجا که بوداپست یکی از شهرهای ارزان اروپا می باشد و تعداد جاذبه های گردشگری در آن زیاد است سالانه گردشگران زیادی را به سوی خود جذب می کند. در این شهر چشمه های آب گرم، بازارهای شبانه و ساختمان های تاریخی از برجسته ترین جاذبه های گردشگری می باشند. سفر به این شهر به معنای سفر به شهر با غنای تاریخی و اتمسفری شاد می باشد.

هزینه اقامت در هتل سه ستاره برای دو نفر در این شهر معادل ۸۴۰ پوند، و هزینه های خوراک شامل یک سفنجان قهوه ۱٫۶۸ پوند، یک بطری ماءالشعیر ۱٫۵۳ پوند، سه وعده غذایی با دو بطری نوشیدنی ۴۴٫۰۸ پوند می باشد.

ارزان ترین شهرهای اروپا برای تعطیلات

ریگا در لاتویا

ریگا در لاتویا

یکی از ارزان ترین شهرهای اروپا برای مسافرت و تعطیلات ریگا در لاتویا است، در این شهر انواع موزه ها و گالری های مختلف وجود دارد. هزینه دو شب اقامت در هتل سه ستاره در این شهر برای دو نفر ۶۲ پوند وهزینه خوراک آن شامل یک فنجان قهوه ۱٫۷۲ پوند، یک بطری ماء الشعیر ۲٫۷۲ پوند، سه وعده غذایی به همراه دو بطری نوشیدنی ۶۵٫۵۳ پوند می باشد.

بهترین و ارزان ترین شهرهای اروپا برای تعطیلات

پراگ در جمهوری چک

پراگ در جمهوری چک

جاذبه های گردشگری پراگ کلیساهای موج دار، خیابان های تنگ، قلعه بالای تپه و پل هایی با مجسمه هایی روی آن ها می باشند. این شهر زمانی جواهری پنهان بود. امروزه سفر به این شهر برای گردشگرانی که به دنبال سفرهایی با هزینه های منطقی هستند همانند بهشت می ماند. ورودی جاذبه های گردشگری این شهر مثل پل چارلز و قلعه تاریخی پراگ رایگان است. هزینه اقامت در هتل سه ستاره در این شب برای دو نفر و برای دو شب معادل ۹۳ پوند می باشد. هزینه یک فنجان قهوه ۲٫۰۶، بطری ماءالشعیر ۱٫۳۵ پوند، سه وعده غذایی با دو بطری نوشیدنی ۴۷٫۲۲ پوند می باشد.

ارزان ترین شهر اروپا برای مسافرت

لیسبون در پرتغال

لیسبون در پرتغال

این شهر برای غذاهای خاص موجود در آن شهرت یافته است. یکی از جاذبه های گردشگری این شهر به عنوان ارزان ترین شهرهای اروپا برای مسافرت و تعطیلات قلعه جورج قدیس می باشد. از کارهایی که می توان در این شهر انجام داد می توان به تماشای ماهی های عظیم الجثه در آکواریوم بزرگ و خرید عتیقه جات در بازار دسته دوم و تاریخی این شهر نام برد. هزینه اقامت در هتل سه ستاره برای دو شب و دو نفر در این شهر ۹۹ پوند و هزینه سه وعده غذایی به همراه دو بطری نوشیدنی ۴۷٫۰۷ پوند می باشد.

ارزان ترین شهرهای اروپا برای مسافرت و تعطیلات

آتن در یونان

آتن در یونان

آتن یکی از شهرهای تاریخی در اروپا و یونان می باشد. سفر به آتن به عنوان یکی از ارزان ترین شهرهای اروپا برای مسافرت و تعطیلات در تمامی فصول سال مناسب است اما در فصل پاییز قیمت ها بسیار پایین است. هزینه اقامت در یکی از هتل های سه ستاره این شهر برای دو نفر و برای دو شب معادل ۹۰ پوند است همچنین هزینه سه وعده غذایی به همراه دو بطری نوشیدنی ۳۷٫۱۱ پوند است.

مناسب ترین شهرهای اروپا برای مسافرت و تعطیلات

ورشو در لهستان

ورشو در لهستان

یکی دیگر از شهرهای ارزان در اروپا برای مسافرت ورشو در کشور لهستان می باشد. این شهر پایتخت لهستان می باشد و در جنگ جهانی به شدت آسیب دید و بعدها بازسازی شد. اگر علاقه مند بازدید از شهرهای تاریخی و موزه ها می باشید این شهر را به عنوان مقصد سفر انتخاب کنید. هزینه اقامت در یک هتل سه ستاره برای دو نفر و دو شب در این شهر ۹۴ پوند می باشد در حالیکه هزینه سه وعده غذایی در این شهر به همراه دو بطری نوشیدنی به ۴۲٫۵ پوند می باشد.

ارزان قیمت ترین شهرهای اروپا برای مسافرت

پورتو در پرتغال

پورتو در پرتغال

در این شهر میراث تاریخی باشکوه و غذاهای متنوع و لذیذ باعث جذب گردشگران زیادی به این شهر شده است. این شهر به عنوان دومین شهر بزرگ پرتغال شناخته می شود. در این شهر منظره های شگفت انگیز و مناظر فوق العاده زیبا وجود دارد. هزینه هتل های مقرون به صرفه این شهر معادل ۴۵ یورو می باشد.


مقالات مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *