alexa ارزان ترین مقاصد گردشگری
logo

ارزان ترین مقاصد گردشگری در پاییز

ارزان ترین مقاصد گردشگری در پاییز

ارزان ترین مقاصد گردشگری در پاییز

توریست اپ در مقالات دیگری، به سراغ مناطق زیبای دنیا در پاییز رفته و در این مقاله، به سراغ ارزان ترین مقاصد گردشگری در پاییز رفته است؛ گشت و گذار لا به لای برگ‌های نارنجی پوش بسیار لذت بخش است. ما هم می دانیم که هزینه‌ها برای سفرهای بیرون کشور بسیار زیاد است، اما در همین بین مکان‌هایی هستند که در لیست ارزانترین مقاصد گردشگری فصل پاییز قرار دارند.

لینک های مرتبط
    پاییز امسال را با کویرگردی عاشقانه کنید
    آخر هفته کجا بریم؟ تعطیلات دو روزه در ماسوله و قلعه رودخان
    ۴۰ تا از شگفتی های جهان پهناور و دوست‌داشتنی 
    ۴۰ تا از شگفتی های جهان پهناور و دوست‌داشتنی (قسمت اول)

پاییز را ساده از دست ندهید، با هر بودجه‌ای که در دست دارید می‌توانید این فصل را با سفرهایی زیبا، پرخاطره سازید. اگر یکی از این مقاصد را برای پاییز امسال انتخاب کردید، می‌توانید تجربیات ارزشمند خود را با توریست اپ و دیگر خوانندگان گرامی سهیم شوید.

معرفی ارزانترین مقاصد گردشگری فصل پاییز

پاییز در گرجستان

ارزان ترین مقاصد گردشگری در پاییز

تور گرجستان یک انتخاب بی نظیر باری فصل پاییز محسوب می‌شود. صنعت گردشگری روز به روز در گرجستان پیشرفت می‌کند و این روند سبب شده تا افراد زیادی این کشور را برای سفر انتخاب نمایند. گرجستان در فصل پاییز بسیار زیبا و شگفت انگیز، زیبایی‌های چشم نواز این کشور هر ساله عکاسان مشهوری را به سمت خود می‌کشاند. تور گرجستان در فصل پاییز بسیار ارزان است، به این دلیل که اغلب افراد ترجیح می‌دهد بهار را برای بازدید از گرجستان انتخاب نمایند و پاییز میزان مسافران کمتری برای این کشور وجود دارد .

مردم این کشور بسیار خوش رو هستند و مهمانوازی بخشی از روند زندگی این افراد محسوب می‌شود. تورهای ترکیبی گرجستان و تفلیس نیز در فصل پاییز با قیمت ارزان و مناسبی همراه است و یک انتخاب ویژه به شمار می‌آید. از بازار بزرگ گرجستان که از مراکز خرید مهم این کشور محسوب می‌شود هم دیدن کنید، سری به فروشگاه‌های زنجیره‌ای بزنید و از خوراکی‌های محلی این کشور لذت ببرید.

معرفی ارزانترین مقاصد گردشگری در فصل پاییز

پاییز در صربستان

ارزان ترین مقاصد گردشگری در پاییز

اگر بودجه شما برای سفرهای اروپایی کم است، می‌توانید به سراغ تور صربستان بروید. چه خوب است که با بودجه کم بتوانیم در دل اروپا طبیعت گردی کنیم. شاید رویای سفر به اروپا در بسیاری از افراد وجود دارد و عده‌ای فکر می‌کنند که برای بازدید از کشورهای اروپایی باید هزینه‌های بسیار زیادی صرف کنند، این در حالی است که صربستان یکی از ارزانترین مقاصد گردشگری فصل پاییز محسوب می‌شود و با بودجه جامعه آماری بسیاری از مردم سازگار است.

صربستان از دسته کشورهای تاریخی است و همیشه در خیابان‌ها و محله‌های آن شاهد رقص‌های محلی و موسیقی‌های زنده هستیم. مردم این کشور بسیار شاد هستند و همیشه با خود آواز زمزمه می‌کنند. شیرینی‌های سنتی که در صربستان عرضه می‌شود، قطعاً قند در دل شما آب خواهد کرد. از اغذیه های محلی صربستان غذا تهیه نمایید و روز خود را به طبیعت گردی بگذرانید و شب ها به سراغ مراکز خرید آن بروید. در نظر داشته باشید که مردم این کشور علاقمند به توضیح در خصوص روند زندگی خود هستند و این موضوع بهترین فرصت برای کسانی است که قصد دارند نگاه تاریخی به سفر خود داشته باشند.

ارزان‌ترین مقاصد گردشگری فصل پاییز از نظر مسافران

کوش آداسی و پاییزهایش

ارزان ترین مقاصد گردشگری در پاییز

بسیاری از مسافران معتقد هستند که تور کوش آداسی ترکیه یک گزینه بسیار عالی برای مسافران جوان محسوب می‌شود. اگر برای ماه عسل خود تصمیم‌گیری می‌کنید، تور کوش آداسی انتخاب بی نظیری خواهید بود. کوش آداسی به طور کلی از دو بخش تقسیم شده است و بخش اول لوکس نشین و بخش دوم محلی نشین است.

اگر دوست دارید ارزانترین مقاصد گردشگری فصل پاییز را انتخاب نمایید، به شما پیشنهاد می‌کنیم که بخش محلی نشین کوش آداسی را انتخاب کنید. در این بخش می‌توانید با مردم ارتباط بگیرد و از رستوران‌های محلی آن استفاده نمایید. از یاد نبرید که به طور کلی در این شهر فضای بسیار زیبایی در فصل پاییز حاکم است و خبری از فصل سرد نخواهد بود. از ماهی‌های کباب شده خوش طعم و خوراک دریایی سنتی که در رستوران‌های محلی کوش آداسی سرو می‌شود هرگز غافل نشوید، چنین طعمی تکرار نمی‌شود. همچنین مراکز خرید کوش آداسی نیز بسیار معروف است و بسیاری از افرادی که به ترکیه سفر می‌کنند، این ناحیه را برای خرید انتخاب می‌کنند.

ارزان‌ترین مقاصد گردشگری فصل پاییز از نظر توریست ها

هندوستان و پاییز

ارزان ترین مقاصد گردشگری در پاییز

هندوستان از دیگر پیشنهادهایی است که از سوی مسافران به ما اعلام شده است. در سفر به هند دانستنی‌هایی زیادی را کوله بار سفر خود خواهید کرد و یکی از بهترین مسافرت های خود را رقم خواهید زد. در واقع این فصل هزار رنگ در این فصل یکی از توریستی ترین کشورهای جهان محسوب می‌شود. زیبایی‌هایی که در جاهای مختلف هند در فصل پاییز خواهید دید، هرگز از یادتان نمی‌رود. فرهنگ مردم کشور هند بسیار بالا است و آنها همیشه معتقد هستند که توریست ها زیبایی کشورشان را چندین برابر کرده اند. آب و هوای هندوستان در فصل پاییز بسیار ملایم است.

ارزان‌ترین مقاصد گردشگری فصل پاییز دنیا

اندونزی در فصل پاییز

ارزان ترین مقاصد گردشگری در پاییز

اندونزی همیشه از دسته کشورهای زیبا و شگفت انگیز محسوب شده است که در هر فصل از سال گردشگران مخصوص به خود را دارد. این کشور نیز در لیست ارزانترین مقاصد گردشگری فصل پاییز قرار دارد و پاییز بهترین فرصت برای بازدید از جزایر شگفت انگیز اندونزی است. طبیعت بی نظیر اندونزی رویای شما را به حقیقت می‌رساند. این کشور بیش از ۱۷ هزار جزیره را به خود اختصاص داده است که بازدید از آن‌ها می‌تواند بسیار دل انگیز باشد.

ارزان‌ترین مقاصد گردشگری دنیا فصل پاییز

یوترخت هلند

ارزان ترین مقاصد گردشگری در پاییز

یوترخت یا یوترکت هلند در پاییز شما را بهت زده می‌کند. کانال‌های باستانی این شهر بسیار شگفت انگیز است. برگ درختان در فصل پاییز در این شهر به قرمز نیز تبدیل می‌شود. مردم این کشور بسیار مهربان هستند، درون شهر رودخانه‌ای وجود دارد که می‌توانید با قایق از روی آن عبور کنید و از فضای پاییزی موجود لذت ببرید. این شهر بندری است و در فصل پاییز قیمت بسیار ارزانی دارد. شما می‌توانید از کافه‌های رمانتیک آن نیز استفاده کنید و به مراکز خرید هلند سر بزنید. پاییز هلند کمی سرد است، اما در لیست ارزانترین مقاصد گردشگری فصل پاییز قرار دارد که اگر یک دست لباس گرم به تن داشته باشید، قطعاً از سفر خود لذت خواهید بود.

ارزان‌ترین مقاصد گردشگری دنیا در فصل پاییز

سویل اسپانیا

ارزان ترین مقاصد گردشگری در پاییز

شاید شما هم بازدید از سویل شهر زیبای اسپانیا را در رویای خود داشته باشید و جالب است بدانید این شهر در لیست ارزانترین مقاصد گردشگری فصل پاییز قرار دارد. بله درست حدس زدید، فصل پاییز در قیمت تور سویل تأثیر گذاشته و بیشتر افراد سعی می‌کنند فصل تابستان را برای بازدید از این شهر انتخاب نمایند. بنابراین بهترین فرصت است که از ارزانترین مقاصد گردشگری فصل پاییز استفاده نمایید. سویل بسیار زیبا و لوکس طراحی شده است. خیابان‌های این شهر طولانی است و فضای تاریخی بسیار دل انگیزی در آن‌ها حاکم است. این شهر در زمینه تاریخ فرهنگی بسیار قدرتمند ظاهر شده است. شما با سفر به سویل می‌توانید کودک درون خود را بار دیگر پیدا کنید.

ارزان‌ترین مقاصد گردشگری جهان فصل پاییز

بلفاست در ایرلند شمالی

ارزان ترین مقاصد گردشگری در پاییز

اگر می‌خواهید یک انتخاب خاص داشته باشید، بلفاست در ایرلند شمالی نیز در لیست ارزانترین مقاصد گردشگری فصل پاییز قرار دارد. ایرلند از کشورهای نزدیک به انگلستان می‌باشد و اگر هزینه کافی داشته باشید، می‌توانید پاییزهای آنجا را نیز امتحان کنید. خوشبختانه زمانی زیادی باید سپری شود تا سرمای زمستان در این منطقه بیشتر دیده شود و فصل پاییز آن شگفت انگیز بوده و خبری از بادهای سوزناک نیست. می‌توانید از کوهستان سیاه بالا رفته و بر روی قله آن بهترین تصاویر را به ثبت برسانید.

اگر در این فصل به سراغ کشورهای اشاره شده رفتید، احتمالا از نظر برقراری ارتباط با گویش های بومی منطقه دچار مشکل خواهید شد؛ با دانلود توریست اپ، می توانید تا حد زیادی این مشکل را مرتفع کنید و ماجراجویی های بیشتری را برای خود رقم بزنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *