alexa با بهترین دانشگاه های مالزی آشنا شوید - اپلیکیشن گردشگری توریست اپ
logo

بهترین دانشگاه های مالزی

بهترین دانشگاه های مالزی

بهترین دانشگاه های مالزی

با گشت و گذار در بخش جنوبی دریای چین می‌بینیید که فرهنگ و جغرافیای مختلفی پیش روی شماست اما کشور مالزی دارای چشم اندازهای بکر بوده و فرهنگ مردمان این کشور نیز بسیار خاص و منحصربفرد است. جنگل‌های بارانی مالزی به همراه سواحل باشکوه آن تنها بخشی از زیبایی‌های آن محسوب می‌شود.اگر شما قصد دارید در مالزی تحصیل کنید قطعا بررسی بهترین دانشگاه‌های مالزی حق مسلم شما خواهد بود، اما در لیست دانشگاه‌های مالزی شاید انتخاب گزینه بهتر کمی دشوار به نظر برسد به این ترتیب تورست اپ سعی دارد در این مقاله برترین دانشگاه‌های مالزی را به طور دقیق مورد بررسی قرار دهد. به این ترتیب شما می‌توانید طبق خواسته خود انتخابی جامع و کامل داشته باشید. از یاد نبرید سیستم آموزشی دانشگاه‌های مالزی فوق العاده مدرن و خاص می‌باشد.

برترین دانشگاه‌های مالزی

دانشگاه UM مالایا

برترین دانشگاه های مالزی

این دانشگاه بالاترین رتبه و همینطور در لیست قدیمی‌ترین دانشگاه‌های مالزی قرار دارد و در رتبه ۱۱۴ دانشگاه برتر جهان در سال ۲۰۱۸ قرار دارد و در کوالالامپور قرار گرفته است. در این دانشگاه در حدود ۱۷۵۸۰ دانش آموز وجود دارد که بیش از ۳۷۰۰ نفر آنها در مقطع تحصیلات تکمیلی تحصیل می‌کنند. در دانشگاه مالایا تنوع رشته شهرت زیادی دارد و هر ساله در صدد است تا بتواند رشته‌های بیشتری را مورد پذیرش قرار دارد. در این دانشگاه رشته برق و مکانیک شهرت بسیار زیادی دارد.

با بهترین دانشگاه های مالزی آشنا شوید

دانشگاه پوترا مالایا UPM

UPM برترین دانشگاه مالزی

در دانشگاه در لیست رتبه بندی دانشگاه‌های مالزی از رتبه ۲۷۰ به رتبه ۲۲۹ در سال ۲۰۱۸ رسیده است که این پیشرفت بسیار ارزشمند خواهد بود. این دانشگاه در مالزی رتبه دوم را به خود اختصاص داده است و در زمینه تحقیقاتی رشد برجسته‌ای دارد. در سال ۱۹۳۱ این دانشگاه پوترا به عنوان مدرسه کشاورزی شناخته شد و به طور کلی در حال حاضر بهترین گزینه برای رشته‌های کشاورزی و جنلگداری محسوب می‌شود.
این دانشگاه در ۱۹ رشته مختلف دارای رتبه جهانی می‌باشد. محل اصلی ساختمان آن در شهر سردانگ مالزی است و به نوعی از دسته دانشگاه های پژوهشی محسوب می‌شود.

با برترین دانشگاه های مالزی آشنا شوید

دانشگاه کابانسان UKM

بهترین دانشگاه های مالزی

در ۳۵ کیلومتری کوالالامپور قرار دارد و دارای رتبه ۲۳۰ جهانی است. در این دانشگاه ۲۷۰۰۰ دانشجو در رشته های سیاسی، مهندسی، حقوق و ریاضیات تحصیل می‌کنند. این دانشگاه دارای فضای مشخصی برای دانشکده پزشکی است و همینطور افرادی که سال آخر تحصیل تحصیل خود را می‌گذراند در محوطه اصلی دانشگاه و در کلاس‌های خاصی تحصیل می‌کنند.این دانشگاه در شهر بنگی قرار دارد و این شهر بسیار سرسبز و دیدنی است. در واقع با پذیرش در این دانشگاه هم از زیبایی‌های آن لذت می‌برید و هم طبیعت‌گردی می‌کنید.

مشهورترین دانشگاه‌های مالزی

دانشگاه تکنولوژی مالزی UTM

در این دانشگاه رتبه ۲۵۳ را در لیست دانشگاه‌های جهان دارا می‌باشد و در لیست قدیمی‌ترین دانشگاه‌های مالزی دیده می‌شود که توانسته در زمینه مهندسی و فناوری در کشور رتبه خوبی کسب کند. UTM متخصص در مطالعات فنی محسوب می‌شود و بخش مهندسی آن بسیار جامع طراحی شده است. رشته‌های مهندسی شیمی، مکانیک و برق در این کشور دارای رتبه بسیار خوبی هستند.
این دانشگاه در شهر جوهور بهرو قرار گرفته است و یک دانشگاه دولتی محسوب می‌شود که در صورت پذیرش در آن هزینه‌های شما بسیار کاهش می‌یابد. در این دانشگاه اساتید و امکانات بی نظیری در اختیار شما قرار می‌گیرد. در نظر داشته باشید که دانشگاه تکنولوژی مالزی در لیست ۱۰۰ دانشگاه برتر جهان قرار دارد.

راحت ترین تحصیل در مالزی

دانشگاه ساینس مالزی USM

universiti sains malaysia

نام دیگری که برای دانشگاه ساینس در نظر گرفته شده است دانشگاه علوم مالزی است. که در حال حاضر دارای رتبه ۲۶۴ در جهان محسوب می‌شود و رتبه ۵۰ جهانی برای رشته‌های مهندسی مواد شیمیایی است. این دانشگاه دارای سه محوطه بسیار بزرگ است که محوطه اصلی آن در پنانگ، محوطه بهداشتی آن در کلانتان و محوطه مهندسی آن در نیبونگ تی بال قرار دارد. این دانشگاه قصد دارد شعبه بیشتر در پایتخت مالزی نیز برپا نماید.تحصیل در این دانشگاه بسیار لذت بخش است.

 


معروف‌ترین دانشگاه‌های مالزی

دانشگاه اسلامی در لیست بهترین دانشگاه‌های مالزی قرار دارد و برای رشته‌های مرتبط بسیار مناسب خواهد بود.
نخست وزیر مالزی در سال ۱۹۸۲ برای اولین بار تصمیمی به ساخت این دانشگاه گرفت و یک سال بعد نیز آن را تأسیس کرد. در این دانشگاه مشکلی از بابت زبان ندارید زیرا اگر انگلیسی بلد باشید به سادگی می‌توانید تحصیل را آغاز نمایید. یکی از شرایط تحصیل در دانشگاه اسلامی مالزی برای بانوان داشتن پوشش اسلامی است. این دانشگاه دارای دو پردیس مختلف بوده که پردیس اصلی آن در بخش شمالی کوالالامپور وجود دارد. مقطع تحصیل کارشناسی و کارشناسی ارشد در این دانشگاه فراهم شده است اما برای ادامه تحصیل می‌بایست دارای مدرک زبان تافل با رتبه بالای ۵۵۰ باشید.

در نظر داشته باشید که در این کشور یک سری دانشگاه‌های خصوصی در درجه‌های ۲ و ۳ نیز وجود دارد که به نوبه خود دارای رتبه خوبی هستند.

دانشگاه اسلامی در مالزی

دانشگاه صنعتی مارا

utm بهترین دانشگاه مالزی

این دانشگاه رشته‌های تحصیلی برای مقطع کارشناسی ارشد را در سال ۱۹۹۹ فراهم ساخته است و هر ساله به تعداد رشته‌های آن اضافه شده است و در حال حاضر در حدود ۶۰ رشته ارشد در زمینه‌های تکنولوژی و علوم در این دانشگاه وجود دارد. دیگر رشته‌های موجود در دانشگاه مارا، تجارت و مدیریت و علوم اجتماعی و همینطور علوم انسانی است. هر ساله ۱۰۰۰ نفر به تعداد دانشجویان این دانشگاه افزوده می‌شود.

مشهرترین دانشگاه های مالزی

دانشگاه مالتی مدیا

دانشگاه multimedia مالزی

افرادی که علاقمند تحصیل در رشته‌های علوم چند رسانه‌ای هستند می‌توانند دانشگاه مالتی مدیا کوالالامپور را انتخاب نمایند. تأسیس این دانشگاه به سال ۱۹۹۶ باز می‌گردد و از دسته دانشگاه‌های خصوصی و البته بین المللی در مالزی محسوب می‌شود. این دانشگاه دارای دو پردیس مختلف در ملاکا و سایبر جایا است.

دانشگاه های مالزی

دانشگاه پتروناس مالزی

بهترین دانشگاه های مالزی

این دانشگاه در سال ۱۹۹۷ تأسیس شده است و یکی از شعبه‌های فرعی شرکت پتروناس محسوب می‌شود و در زمینه‌های مهندسی و علوم و تکنولوژی توانسته رتبه خوبی را به خود اختصاص دهد. در این دانشگاه مقطع فوق لیسانس در ۳ رشته تحصیلی موجود دارد.

هر یک دانشگاه های مالزی دارای شرایط تحصیلی منحصربفردی هستند و همه چیز بستگی به خودتان دارد که کدام دانشگاه را انتخاب می کنید و یا سعی می کنید در چه رشته ای تحصیل کنید. از یاد نبرید که دانشگاه های مالزی به طور کلی دارای سیستم تحصیل و آموزشی بسیار قدرتمندی می باشد. در این مقاله توریست اپ قصد دارد بهترین مطالب از دانشگاه های مالزی را به شما ارائه دهد تا بتوانید برای ادامه تحصیل بهترین گزینه را انتخاب کنید.

 


مقالات مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *