alexa با بهترین رستوران های آنکارا آشنا شوید - توریست اپ
logo

با بهترین رستوران های آنکارا آشنا شوید

با بهترین رستوران های آنکارا آشنا شوید

با بهترین رستوران های آنکارا آشنا شوید

رستوران های آنکارا ، بهترین فرصت برای تجربه طعم متفاوت غذاهای ترکی و مدیترانه‌ای در سفر به ترکیه به شمار می‌رود. غذا خوردن یکی از لذت بخش ترین قسمت‌های سفر به آنکارا است.

لینک های مرتبط
    راهنمای انتخاب بهترین مراکز خرید آنکارا
    سفارت ترکیه و اطلاعات ضروری
    بهترین جاهای دیدنی استانبول
    بهترین رستوران های ترکیه با ذائقه ایرانی

در این شهر شلوغ و پرطرفدار ترکیه رستوران های زیادی وجود دارند که انواع غذاهای ترکی، مدیترانه‌ای، بین المللی و اروپایی را برای مهمانان تهیه می‌کنند. برخی از این غذا قابل وصف نیستند و تنها باید آن‌ها را تجربه کرد. انواع غذاهای مخصوص ترکی، ایتالیایی، آسیای شرقی، فست فود و پیتزا، خوراک های دریایی، سبزیجات، کباب و استیک و … را می توانید در رستوران های آنکارا در وعده های شام یا ناهار خود میل کنید. برای آشنایی با برترین رستوران‌های آنکارا تا پایان این مطلب با توریست اپ همراه باشید.

بهترین رستوران های آنکارا

۱- رستوران لاواره (Lavare Restaurant)

رستوران لاواره (Lavare Restaurant) از رستوران های آنکارا

رستوران لاواره یکی از رستوران های آنکارا است که از نظر سرویس دهی، غذاهای متنوع و قیمت در رتبه عالی قرار دارد. در این رستوران می‌توانید وعده‌های ناهار، شام و یا صرف نوشیدنی را امتحان کنید. در منوی غذایی رستوران لاواره انواع غذاهای مدیترانه‌ای با دستور پخت متفاوت، خوراک‌های اروپایی، غذاهای ایتالیایی، نوشیدنی‌های مختلف، دسر و سالاد، غذاهای رژیمی سبزیجات و بدون قند برای مهمانان طبخ می‌شوند.

فضای درون این رستوران به شکل مدرن و زیبا طراحی شده است. در محوطه بیرون رستوران، تعدادی صندلی چیده شده که در صورت تمایل، مهمانان می‌توانند غذاهای خود را در خارج از رستوران میل کنند.

 

۲- رستوران کباپ ۴۹ (Kebap 49)

رستوران کباپ 49 (Kebap 49) رستوران آنکارا

رستوران کباپ ۴۹ یکی از رستوران های آنکارا است که به خاطر انواع غذاهای ترکی مخصوص، شهرت یافته است. وعده‌های ناهار و شام خود را می‌توانید در این رستوران میل کنید. همچنین فضای این رستوران تا نیمه‌های شب برای پذیرایی از گردشگران آماده است. غذاهای حلال در منوی غذایی رستوران کباپ وجود دارند.

یکی از خدمات این رستوران، ارسال غذا برای مشتریان خارج از رستوران است. اگر تمایل داشته باشید می‌توانید روی صندلی‌های بیرون از رستوران بنشینید و یک شام خاطره انگیز را میل کنید. این رستوران را به خانواده‌ها و مخصوصاً خانواده‌هایی که دارای کودک هستند توصیه می‌کنیم.

 

۳- رستوران میهانه آسینا (Meyhane Asina)

بهترین رستوران های آنکارا رستوران میهانه آسینا (Meyhane Asina)

رستوران میهانه آسینا به خاطر غذاهای مدیترانه‌ای مخصوص و به ویژه غذاهای حلال، یکی از رستوران های معروف آنکارا شناخته می‌شود. این رستوران فقط برای وعده‌های شام و نیمه شب آماده پذیرایی از مهمانان و گردشگران است. در منوی غذایی این رستوران می‌توانید طعم منحصر به فرد غذاهای ترکی، مدیترانه‌ای و خوراک‌های رژیمی و سبزیجات را سفارش دهید.

فضای این رستوران بسیار دوستانه و صمیمانه است و برای زوج‌های جوان و خانواده‌های کم جمعیت، گزینه مناسبی است. پیشنهاد می‌کنیم در سفر به آنکارا یکی از وعده‌های شام خود را در رستوران میهانه آسینا میل کنید.

 

۴- رستوران تریلیه (Trilye Restaurant)

 رستوران تریلیه (Trilye Restaurant) آنکارا

اگر به طعم غذاهای دریایی علاقه خاصی دارید، غذا خوردن در رستوران تریلیه را به شما پیشنهاد می‌کنیم. تریلیه یکی از بهترین رستوران های آنکارا است که در طبخ انواع غذاهای دریایی و مدیترانه‌ای، مهارت خاصی دارد. برای صرف وعده‌های ناهار و شام می‌توانید به این رستوران ویژه و عالی مراجعه کنید. امکانات رفاهی مدرن برای پذیرایی از مهمانان رستوران فراهم شده است.

فضای پارکینگ، تلویزیون، صندلی‌های فضای بیرون از رستوران، اینترنت و پرداخت هزینه‌ها از طریق کارت اعتباری، مهم‌ترین امکانات رستوران تریلیه هستند. این رستوران مخصوصاً برای جلسات کاری، ملاقات‌های دوستانه، مهمانی‌های خانوادگی یا برای زوج‌های جوان مناسب می‌باشد.

 

۵- رستوران یِلکِن بالیک (Yelken Balik)

رستوران یِلکِن بالیک (Yelken Balik) از رستوران های آنکارا

یکی دیگر از رستوران های آنکارا که در تهیه انواع غذاهای دریایی و مدیترانه‌ای در ترکیه شهرت دارد، رستوران یِلکِن بالیک است. این رستوران برای وعده‌های شام و ناهار، گزینه مناسبی برای گردشگران است. پیشنهاد می‌کنیم طعم متفاوت یک خوراک دریایی را در این رستوران امتحان کنید. فضای بیرونی و داخلی رستوران یِلکِن بالیک به شیوه‌ای مدرن و زیبا طراحی شده است.

تمام امکانات رفاهی برای پذیرایی از مهمانان، و به علاوه برای افراد دارای ویلچیر فراهم می‌باشد. غذا خوردن در این رستوران مجهز را به خانواده‌ها پیشنهاد می‌کنیم.

 

۶-رستوران و فست فود اسپوزیتوس (Esposito`s)

رستوران و فست فود اسپوزیتوس (Esposito`s) آنکارا

اکنون نوبت به آن رسیده است که بهترین رستوران آنکارا در طبخ انواع پیتزا و فست فود را به شما معرفی کنیم. رستوران اسپوزیتوس، یکی از بهترین رستوران های آنکارا است که می‌توانید یک پیتزای عالی با طعم بی نظیر را در آن میل کنید. این رستوران مورد علاقه کودکان است. وعده‌های شام و ناهار را با یک پیتزای خوشمزه در رستوران اسپوزیتوس تجربه کنید.

 

۷- رستوران تادیم پیتزا (Tadim Pizza)

رستوران تادیم پیتزا (Tadim Pizza) آنکارا

رستوران تادیم پیتزا یک رستوران عالی برای سفارش پیتزاهای بسیار خوشمزه است. اگر تمایل دارید شام یا ناهار خود را در یک فضای آرام و زیبا میل کنید، این رستوران را به شما پیشنهاد می‌کنیم. غذاهای این رستوران مورد علاقه نسل جوان قرار دارند.

 

۸- رستوران آل پاسو (El Paso Restaurant)

رستوران آل پاسو (El Paso Restaurant) آنکارا

رستوران آل پاسو یکی از بهترین رستوران های آنکارا است. این رستوران از نظر مهمانان در رتبه بسیار خوب قرار دارد و یک رستوران حرفه‌ای در طبخ انواع غذاهای مکزیکی است. اگر به طعم تند و تیز خوراک‌های مکزیکی علاقه مند هستید می‌توانید وعده‌های شام و ناهار خود را در رستوران آل پاسو میل کنید.

فضای این رستوران، زیبا طراحی شده و امکانات کاملی برای پذیرایی از گردشگران فراهم ساخته است. پیشنهاد می‌کنیم اگر به صورت گروهی به آنکارا سفر کرده‌اید، یکی از وعده‌های غذایی خود را در این رستوران میل کنید.

 

۹- رستوران تاکو هات (Taco Hut)

رستوران تاکو هات (Taco Hut) در آنکارا

تاکو هات یکی دیگر از رستوران های آنکارا است که در طبخ انواع غذاهای مکزیکی با طعم تند و آتشین شهرت دارد. این رستوران منحصر به فرد، غذاهایی را برای مهمانان تهیه می‌کند که کمتر کسی است بتواند در مقابل خوردن آن‌ها مقاومت نشان دهد. غذاهایی که در رستوران تاکو هات تهیه می‌شوند به سبک آمریکایی – مکزیکی طبخ شده و کیفیت بسیار عالی دارند. وعده‌های ناهار و شام خود را می‌توانید در این رستوران میل کنید.

 

۱۰- رستوران چینی کوئیک (Quick China)

رستوران چینی کوئیک (Quick China) ار بهترین رستوران های آنکارا

رستوران چینی کوئیک، یک رستوران عالی در زمینه تهیه و طبخ انواع غذاهای چینی و آسیای شرقی است. غذاهایی که معمولاً در کشورهای آسیای شرقی طبخ می‌شوند را می‌توانید در منوی غذایی رستوران چینی کوئیک جستجو کنید. انواع سوشی، خوراک‌های چینی، غذاهای آسیایی، خوراک‌های رژیمی سبزیجات و غذاهای ژاپنی در این رستوران تهیه می‌شوند.

فضای رستوران برای پذیرایی از خانواده‌ها، جلسات کاری، ملاقات‌های دوستانه و مهمانی‌های خانوادگی مناسب است. اگر به غذاهای آسیایی علاقه دارید می‌توانید این رستوران را برای ناهار یا شام انتخاب کنید.

 

۱۱- خانه استیک JW در آنکارا (JW Steakhouse Ankara)

خانه استیک JW در آنکارا (JW Steakhouse Ankara) در آنکارا

خانه استیک JW، یک رستوران معروف در آنکارا است که به خاطر پخت استیک‌های خوشمزه و بی نظیر در تمام شهر شهرت دارد. طعم منحصر به فرد یک استیک عالی در وعده شام یا ناهار را در رستوران خانه استیک JW آنکارا میل کنید.

فضای این رستوران به سبک مدرن طراحی شده است و مکان مناسبی برای جلسات خانوادگی، ملاقات‌های دوستانه و زوج‌های جوان می‌باشد. خالی از لطف نخواهد بود اگر یک استیک خوشمزه را در این رستوران میل کنید.

 

۱۲- رستوران مِرسینلی سیگرسی آپو (Mersinli Cigerci Apo)

رستوران مِرسینلی سیگرسی آپو (Mersinli Cigerci Apo) در آنکارا

یکی دیگر از رستوران های آنکارا با غذاهای منحصر به فرد و طعم بی نظیر، رستوران مِرسینلی سیگرسی آپو است. این رستوران به دلیل انواع غذاهای کبابی و ترکی در آنکارا شهرت دارد. وعده‌های غذایی شام و ناهار خود را با یک خوراک کبابی خوشمزه در این رستوران سپری کنید.

فضای رستوران برای پذیرایی از گروه‌های توریستی بزرگ، خانواده‌ها، ملاقات‌های دوستانه و برای زوج‌های جوان مناسب است. تمام امکانات رفاهی مهمانان و گردشگران در رستوران مِرسینلی سیگرسی آپو فراهم شده است. در این رستوران می‌توانید غذاهای حلال را نیز میل کنید.

**برای اطلاع از آخرین تورها و اطلاعات جامع از کشورها میتوانید اپلیکیشن توریست اپ را دانلود نموده و در زمینه گردشگری همیشه به روز باشید**

[icon type=”icon-download”] دانلود نسخه ios از سیب اپ

[icon type=”icon-download”] دانلود نسخه اندروید از کافه بازار

[icon type=”icon-download”] دانلود مستقیم نسخه ios

[icon type=”icon-download”] دانلود نسخه اندروید از گوگل پلی

[icon type=”icon-download”] دانلود مستقیم نسخه ios

منبع:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *