alexa معرفی بهترین شهرهای آلمان - اپلیکیشن گردشگری و مترجم توریست اپ
logo

معرفی بهترین شهرهای آلمان

معرفی بهترین شهرهای آلمان

معرفی بهترین شهرهای آلمان

آیا می دانید بهترین شهرهای آلمان کدامند؟ چرا در بین انواع شهرهای آلمان  برخی دارای شهرت بیشتری هستند و از سوی گردشگران بیشتر بازدید قرار می‌گیرند؟ شاید این بررسی کمی عجیب باشد اما در آلمان شرایط زندگی ترکیبی از مدرنیتگی و سنت است که سبب می‌شود است این کشور به نوبه خود در وضعیت بسیار ایده آلی قرار بگیرد. برلین شهر بسیار زیبا و خاص در آلمان است و بازدید از بخش‌های مختلف آن یکی از واجبات محسوب می‌شود.

امروز قصد داریم در خصوص شهرهای بسیار مشهور آلمان اطلاعات مهمی را ارائه دهیم. در این مقاله می‌توانید با نگاهی دقیق‌تر جزییات هر یک از شهرهای آلمان را مورد بررسی قرار خواهیم داد. با توریست اپ همراه باشید.

بهترین شهرهای آلمان

شهر هیلدبرگ (Heidelberg)

شهر هیلدبرگ یکی از بهترین شهرهای آلمان

شهر هیلدبرگ در بخش جنوب غربی آلمان قرار دارد و از بهترین شهرهای آلمان محسوب می‌شود و به طور کلی یکی از جالب‌ترین نقاط اروپا نیز به شمار می‌آید. اگر نگاهی به تاریخ بیندازیم، شهر هیلدبرگ به نوبه خود شهری الهام بخش برای شاعران بزرگ و همینطور نقاشان و فیلسوفان بوده است. در واقع این شهر در قرن هجدهم یکی از مهم‌ترین مراکز هنری در آلمان محسوب می‌شود. اگر قصد دارید به طور دقیق‌تر با این شهر ارتباط بگیرید به شما پیشنهاد می‌کنیم که در جاده‌های مشهور آن کمی پیاده روی کنید، قطعاً تجربه‌ای جادویی برای شما خواهد بود. یک نویسنده بسیار بزرگ بخش مهمی از زندگی خود را در این شهر گذرانده است و در لابلای های نوشته‌هایش این امر به طور دقیق مشخص است.

دانشگاه هیلدبرگ از دسته دانشگاه‌های بین المللی و بسیار غنی محسوب می‌شود که کتابخانه وسیع آن در کل جهان شهرت دارد. یکی دیگر از دیدنی‌های مهم در این شهر پل قدیمی alte است که از دو طرف رودخانه نیکار در این شهرعبور کرده است و به نوعی ورودی شهر نیز محسوب می‌شود. عکاسان بر روی این پل بهترین خاطرات را به ثبت می‌رسانند.

بخش دیگری از شهر که در واقع یک محله قدیمی نیز محسوب می‌شود از طریق این پل قابل دسترس است که به نوعی سبب شده نمی که بر روی این جاده گذاشته شود “جاده فیلسوفان” است. اینطور که تاریخ نشان می‌دهد مسیری که گفته شد حداقل یک بار توسط هر فیلسوف و استاد مورد تجربه واقع شده است.

شهرهای معروف آلمان

شهر فرایبورگ (Freiburg)

شهر فرایبورگ

فرایبورگ از دیگر شهرهای آلمان محسوب می‌شود که به نوعی حیاط خورشیدی آلمان نیز مشهور است. در واقع اینطور که تاریخ نشان می‌دهد مردم این شهر بسیار مهمان هستند و سوال اینجاست که آیا مهربانی این افراد در واقع همان هدیه‌ای از نور خورشید است که در این شهر به آنها عرضه شده است؟ هیچ کس نمی‌داند. فرایبورگ از قدیمی‌ترین شهرهای آلمان محسوب می‌شود و به نوبه خود تاریخ فرهنگی بسیار غنی را شامل شده است. این شهر سنتی را عموم افراد با کافه‌های قدیکی و کارخانه‌های آبمیوه و رستوران‌های سنتی آن می‌شناسند. تست غذاهای سنتی این شهر را هرگز از یاد نبردی.

در مرکز شهر جنب و جوش زیادی دیده می‌شود به کلیسای جامع نیز دقیقاً در مرکز شهر قرار دارد و دارای ارتفاع ۱۱۶ متری است. بازار هفتگی این شهر بسیار رونق دارد. در این شهر در ماه ژانویه شاهد جشنواره‌های بسیار گسترده‌ای هستیم و همینطور یک بازار شگفت انگیز کریسمس نیز در ماه دسامبر در فرایبورگ برگزار می‌شود.

بهترین شهرهای آلمان برای زندگی

شهر هامبورگ (Hamburg)

شهر هامبورگ

هامبورگ دومین شهر بزرگ در آلمان است و سومین بندر بزرگ در اروپا محسوب می‌شود. هامبورگ یکی از مهم‌ترین شهرهای آلمان به شمار می‌آید که داستان آن از دوران رومی آغاز شده است. با اینکه این شهر درگیر جنگ جهانی دوم بوده است هنوز هم ارزش تاریخی خود را از دست نداده و معماری‌های اصلی آن حفظ شده است. مرکز این شهر به طور کلی در زمینه صنعت دریایی و همینطور هوافضا بسیار شهرت دارد و تالار بزرگ شهر نیز ساختمانی نئوکلاسیک است که دکوراسیون داخلی آن به سبک قرن نوزدهم طراحی شده است و بسیار شگفت انگیز می‌باشد.

قدم زدن در بازار آزاد و فضای باز این هشر و همینطور تست غذاهای محلی از در کوچه‌های زیبا و شگفت انگیز آن به نوبه خود بسیار ارزشمند است. در سطح شهر یک دریاچه بسیار عظیم و زیبا قرار دارد که سبب اتصال دریا به بندر می‌شود. موزه مینیاتور هامبورگ از از جالب‌ترین موزه‌های شهر به شمار می‌آید. در سفر به هامبورگ بازدید از بازار ماهی را از یاد نبرید.

بهترین شهرهای آلمان برای زندگی

شهر پوتسدام (Potsdam)

شهر پوتسدام

پوتسدام به نوبه خود مشهور به میراث تاریخی آلمان بوده و از دسته شهرهای تاریخی آلمان محسوب می‌شود و تاریخ پادشاهان زیادی به این شهر وابسته است. پوتسدام پایتخت ایالت براندنبورگ است و کاخ‌های بزرگ و همینطور میراث جهانی که در این شهر دیده می‌شود بسیار شگفت انگیز است. بازدید از بازارهای قدیمی این شهر بسیار ارزشمند است. معماری‌هایی که در سطح شهر دیده می‌شود بسیار شگفت انگیز است و به نوبه خود قصرهای تابستانی پادشاهان بسیار مورد استقبال مستندسازان و گردشگران قرار می‌گیرد. اگر قصد دارد شهرهای آلمان را به طور دقیق مورد بازدید قرار دهید به شما پیشنهاد می‌کنید زمان مشخصی را را برای بازدید از میراث تاریخی این شهر قرار داده و سعی کنید نگاه دقیقتری به بافت‌های معماری آن داشته باشید.

مهمترین شهرهای آلمان برای تحصیل

شهر کلن (Cologne)

شهر کلن آلمان

کلن از بهترین شهرهای آلمان محسوب می‌شود. اگر شما فرد مذهبی نیستید و یا به نوعی هرگز تا به امروز تحت تأثیر معماری کلیسا قرار نگرفته‌اید بازدید از کلیسای شهر کلن شما را شگفت زده می‌کند. تصاویری که از شهر کلن دیده‌اید تنها ده درصد از زیبایی‌های آن را شامل می‌شود به این ترتیب زمانی که برای اولین بار کلیسای این شهر را می‌بینید برج‌های ۱۵۷ متری جلوه گر خواهند بود و قطعاً بسیار هیجان انگیز است. برای ساخت این کلیسا بیش از ۶۰۰ سال زمان در نظر گرفته شده است. به شما پیشنهاد می‌کنیم که یک روز کامل را برای بازدید از کلیسای شهر کلن و فضای پیرامون آن اختصاص دهید.

در این شهر بزرگترین کلیسای گوتیک قرار دارد و باقی شهر از بین رفته است. یک واقعیت بسیار جالب که در شهر کلن به چشم می‌خورد نگهداری استخوان‌های سه پادشاهان بزرگ است. در بخش غربی این شهر شاهد رودخانه‌ای بسیار زیبا هستیم. کوچه‌های باریکی در این شهر دیده می‌شود که دارای سنگ فرش‌های شگفت انگیزی هستند و خانه‌های چشم گیر و رنگارنگی نیز در این شهر وجود دارد که سبب می‌شود بسیار شگفت زده شوید. کافه‌های رستوران‌های کلن هر یک به سبک خاصی طراحی شده‌اند.

بهترین شهرهای آلمان برای کار

شهر کیل (Kiel)

شهر کیل

شهر کیل پایتخت قایقرانی آلمان محسوب می‌شود. در بین بهترین شهرهای آلمان، کیل رتبه خوبی دارد. در نظر داشته باشید که به طور کلی این شهر به نوبه خود مرکز کشتی سازی و ناوبری در قرن نوزدهم محسوب شده است و عده‌ای آن را پایتخت شناور لقب داده‌اند. در آلمان تاریخ مشخصی به نام هفته کیل نامگذاری شده است که در واقع در این دوره بزرگترین رویداد قایقرانی در جهان در بخش شمال اروپا رخ داده است. یکی از جاذبه‌های دیدنی بسیار مهم در کیل کشتی‌های افسانه‌ای است که به نوبه خود توانسته شرایط بسیار عالی را فراهم سازد.

چشم انداز شهر کیل بسیار وسیع و خاص است به طوری که بازارهای قدیمی آن پس از جنگ جهانی دوم تحت بازسازی جدی قرار گرفته است. در کنار بندر کیل شاهد محله‌های زیبا و خاص هستیم که ماهی‌های دودی سنتی را با طعم و مزه شگفت انگیز به فروش می‌رساند. هر یک از شهرهای آلمان دارای زیبایی‌های منحصربفردی هستند. فراموش نکنید اگر ماهی سفارش می‌دهید باید تا رسیدن به استخوان آن را میل کنید.

زیباترین شهرهای آلمان

شهر مونیخ (Munich)

شهر مونیخ آلمان

مونیخ در سواحل رودخانه دانوب قرار دارد و یکی از دیدنی‌ترین شهرهای آلمان محسوب می‌شود. اولین ساکنان این شهر راهبان مقدس بودند و علت نامگذاری ان نیز همین است. در نظر داشته باشید که جشن‌های وسیعی در این شهر برگزار می‌شود که البته حالت نمادین دارد.

در طول سال بیش از ۳ میلیون گردشگر ترجیح می‌دهند که از مونیخ دیده کنند. به طور کلی سراسر این شهر آرامش است و اگر دقت نمایید فرهنگ‌های مختلفی در آن دیده می‌شود. البته مونیخ به نوبه خود بهترین روستای جهان نیز شناخته شده است. در این شهر شاید پارک‌هایی زیبا و همینطور شرکت‌های چند ملیتی هستیم ، از طرفی بازدید از موزه‌های مونیخ نیز بسیار لذت بخش است. در نظر داشته باشید که در بخش‌های مختلف این شهر مجسمه‌های خاصی دیده می‌شود که نمادهای مهم را در بر می‌گیرد.

توریستی ترین شهرهای آلمان

شهر درسدن (Dresden)

شهر درسدن آلمان

بخش مهمی از گنجینه‌های هنری در بزرگترین شهرهای آلمان در درسدن قرار دارد. در این شهر شاهد ترکیب جالبی از سنت و مدرنیتگی هستیم که شاید برای شما بسیار ارزشمند باشد. پیاده‌روهای این شهر به شکل خاصی طراحی شده است و به طوری که گویی حاکمان بزرگ بر روی آن قدم می‌زنند، در نظر داشته باشید که سبک‌های معماری از رنسانس تا باروک در این شهر به وضوح به چشم می‌خورد.

در شهر درسدن شاهد کلیسای صورتی و سفید هستیم و همینطور شهر باغ های بسیار زیادی آن نیز جلوه گیر می‌باشد. پیک نیک بر روی چمن با منظره‌های زیبا و همینطور کلیسای شگفت انگیز تنها بخشی از زیبایی‌های این شهر را نشان می‌دهد. شما می‌توانید سوار بر قایق‌های تاریخی با موسیقی‌های خاص شوید و همینطور در هوای دلنشین در طول شهر حرکت کرده و چشم اندازهای زیبا را مورد بازدید قرار دهید. کنسرت‌هایی محلی در پارک‌های این شهر برگزار می‌شود که نشان از فضای صمیمی مردمان درسدن محسوب می‌شود.

شهرهای تاریخی آلمان

شهر برمن (Bremen)

شهر برمن آلمان

شهر برمن شهر موسیقی و گریم است که مشهور به نوازندگان خیابانی می‌باشد. این شهر دارای فضای نسبتاً کوچکی است و به نوبه خود جاذبه‌های توریستی آن بسیار شگفت انگیز است. در نظر داشته باشید که در این شهر قدیمی‌ترین کلیساها وجود دارد و در مرکز شهر نیز شاهد تالار بزرگی هستیم به نوعی در مسیر خیابان‌های این شهر مجسمه‌های زیادی قرار دارد که بسیار دیدنی و ارزشمند می‌باشد. مجسمه های حیوانات، سگ و گربه و خروس و خر از نمادهای مشهور در این شهر محسوب می‌شود. در لیست رمانتیک‌ترین شهرهای آلمان به طور خاصی به شهر برمن اشاره شده است.

بهترین شهرهای آلمان

شهر برلین (Berlin)

شهر برلین

برلین از بزرگترین شهرهای آلمان محسوب می‌شود و عده‌ای آن را کلان شهر بازسازی شده خطاب می‌کنند. برلین پایتخت آلمان است و به طور کلی هر کسی که تصمیم سفر به کشور آلمان و همینطور بازدید از شهرهای آلمان را دارد برلین را در اولویت سفر خود قرار می‌گیرد. به محض ورود به این شهر هرگز با پدیده‌های معمولی که تا به امروز مشاهده می‌کردید روبرو نخواهید شد. در واقع برلین از شگفت انگیزترین شهرهای آلمان محسوب می‌شود.

مردم این شهر بسیار مهمان نواز هستند و فرهنگ این افراد نیز به طور خاصی غنی است. برلین شهری تاریخی اما مدرن است و این تلفیق سبب شهرت بالای آن شده است. به عنوان مثال معماری‌هایی که در شهر برلین دیده می‌شود شاید کمتر جای تکرار شود.در بازدید از دیدنی‌های شهر برلین، آنچه برای شما بسیار زیبا و خاص خواهد بود دروازه براندنبرگ بزرگ است. همینطور بازدید از برج ۳۶۸ متری در برلین نیز به نوبه خود از زیبایی‌های این شهر محسوب می‌شود.

پارلمان آلمان با گنبدهای شیشه‌ای در برلیت قرار دارد و در آن به رایگان به روز مردم باز است. در برلین موسیقی و هنر به طور خاصی تلفیق شده است و بزرگترین صحنه‌های موسیقی و تئاتر در اروپا را به خود اختصاص داده است. مراسم‌های زنده‌ای که در این شهر برگزار می‌شود عموماً شب‌های زیبایی را به خود اختصاص می‌دهد. در نظر داشته باشید که دیوارهای داخلی برلین و همینطور هنرهای گرافیتی این شهر نیز بسیار زیبا و شگفت انگیز است.

شما می‌توانید از گالری های شرقی این شهر زیبا دیدن کنید و بهترین تصاویر را به ثبت برسانید. در نظر داشته باشید که در شهر برلین به طور کلی شرایط زندگی در وضعیت بسیار نرمالی قرار دارد و با وجود چنین مزایای بالایی هزینه‌ها بسیار نرمال هستند.

جالب ترین شهرهای آلمان

تصمیم مهاجرت به آلمان

سفر به آلمان

قطعاً اگر هدف اصلی شما بازدید از شهرهای آلمان است باید در ابتدا بررسی دقیقی بر روی مهم‌ترین شهرهای آلمان داشته باشید به این ترتیب می‌توانید از زمان خود بهترین استفاده را کرده و به هر آنچه که در ذهن دارید. دست یابید. هر یک از شهرهای آلمان دارای ویژگی‌های مخصوص به خود هستند اما وجود بافت تاریخی خاص و فضای معماری پیشرفته در برخی از شهرهای آلمان سبب شده است که رتبه بهترین به نسبت سایر آنها محسوب شوند.

در نظر داشته باشید که به طور کلی بازدید از مهم‌ترین شهرهای آلمان سبب می‌شود که با فرهنگ این کشور به طور دقیق تر آشنا شوید و به این ترتیب مهاجرت به آلمان را آسانتر و دقیق‌تر می‌کند اینطور که شواهد نشان می‌دهد آلمان کشوری مناسب برای تمامی سلیقه‌ها است.

اگر تنها دلیل شما برای سفر نکردن به این کشور پر از رمز و راز ندانستن زبان آن است با نصب اپلیکیشن مترجم توریست اپ به بی نهایت زبان زنده دنیا مسلط می شوید


مقالات مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *