alexa معرفی جامع بهترین شهرهای ساحلی دنیا - توریست اپ
logo

معرفی جامع بهترین شهرهای ساحلی دنیا

معرفی جامع بهترین شهرهای ساحلی دنیا

معرفی جامع بهترین شهرهای ساحلی دنیا

لینک های مرتبط
    مکان های دیدنی ساحل عاج ، نگین آفریقا
    جاهای دیدنی اندونزی و جزایر ناشناخته آن
    جزیره های پوکت و تایلند
    جاهای دیدنی قبرس

آیا مهمترین شهرهای ساحلی زیبا در دنیا را می‌شناسید؟ شهرهای ساحلی زیبا در دنیا برای کسانی که به دنبال یک سفر شگفت انگیز هستند بهترین گزینه محسوب می‌شود. در شناسایی بهترین شهرهای ساحلی زیبا در دنیا باید در ابتدا منطقه جغرافیایی آنها و سبب قوانین و شرایط و هزینه‌های ورود به طور دقیق مورد بررسی قرار بگیرد تا بهترین سفر رقم بخورد. در این مقاله قصد داریم در خصوص بهترین شهرهای ساحلی زیبا در دنیا در فصل‌های مختلف سال صحبت کنیم و یک سری خصوصیات مهم را مورد بررسی قرار دهیم.

مهم‌ترین شهرهای ساحلی زیبا در دنیا

سنگاپور (Singapore)

شهر ساحلی سنگاپور

سنگاپور یکی از زیباترین شهرهای ساحلی در دنیا محسوب می‌شود که زیبایی‌های چشم گیر آن در ذهن شما نقش خواهد بست. سنگاپور دارای خیابان‌های امن، غذاهای خوشمزه سنگاپوری و سیستم حمل و نقل عمومی و همینطور مراکز خرید بسیار لوکس است. این شهر از نظر زیبایی بسیار مشهور است و به نوبه خود سواحل دل انگیزی دارد. ساحل چنپی، ساحل پنگول برخی از سواحل مشهور در سنگاپور محسوب می‌شود. شما برای بازدید از این شهر زیبا نیاز به پرداخت هزینه بالایی ندارید و از نظر هزینه در وضعیت نرمال قرار دارد.

[fancy_link title=”برای مشاهده تمامی مقالات مرتبط با سنگاپور کلیک کنید” link=”https://blog.tourist20.org/tag/%D8%B3%D9%86%DA%AF%D8%A7%D9%BE%D9%88%D8%B1/” target=”_blank” style=”7″ class=”” download=”” Align=”center”]

نیس (Nice)

نیس (Nice)

شهر نیس در کشور فرانسه یکی از زیباترین شهرهای ساحلی در دنیا محسوب می‌شود که به نوبه خود در خطر ساحلی مدیترانه نیز قرار دارد. در این شهر بیش از ۳۰ ساحل برای بازدید وجود دارد، سواحل به دو دسته خصوصی و عمومی تقسیم شده‌اند و بازدید از آنها برای عموم افراد باید است. شما برای بازدید از این سواحل باید به میزان ۱۰ الی ۱۸ یورو هزینه پرداخت نمایید. سواحل شهر نیس  اغلب شنی و یا با سنگریزه همراه است. آب و هوای این شهر بسیار ملایم است و بهترین سفر را برای شما فراهم می‌سازد. مهم‌ترین سواحل شهر نیس عبارت است از : ساحل آبی، ساحل نپتون پلاژ، ساحل اپرا و ساحل کاستل.

[fancy_link title=”برای مشاهده تمامی مقالات مرتبط با فرانسه کلیک کنید” link=”https://blog.tourist20.org/tag/%D9%81%D8%B1%D8%A7%D9%86%D8%B3%D9%87/” target=”_blank” style=”7″ class=”” download=”” Align=”center”]

 

سانتا مونیکا (Santa Monica)

سانتا مونیکا (Santa Monica)

از دیگر شهرهای ساحلی زیبا در دنیا سانتا مونیکا نام داید که در کالیفرنیا قرار گرفته است. در کنار سواحل این شهر شاهد مسیرهای پیاده روی استاندارد، رستوران‌ها و زمین‌های بازی لوکس و بی نظیر و همینطور مسیرهای دوچرخه سواری هستیم. سواحل سانتامونیکا بسیار تمیز نگهداری می‌شود به طوری که فیلم‌های هالیوودی در این سواحل ساخته می‌شود. شما می‌توانید در سواحل سانتا مونیکا گشت و گذار کرده، والیبال بازی کنید و یا از دوچرخه سواری لذت ببرید.

[fancy_link title=”برای مشاهده تمامی مقالات مرتبط با آمریکا کلیک کنید” link=”https://blog.tourist20.org/tag/%D8%A2%D9%85%D8%B1%DB%8C%DA%A9%D8%A7/” target=”_blank” style=”7″ class=”” download=”” Align=”center”]

 

کیپ تاون (Cape Town)

کیپ تاون (Cape Town)

کیپتون یکی از شهرهای آفریقای جنوبی محسوب می‌شود و در لیست بهترین شهرهای ساحلی زیبا در دنیا قرار دارد. در این فضا شاهر کوه‌هایی چشم نواز و ورزش‌های تفریحی مخیجی هستیم. در نظر داشته باشید که بازدید از غروب آفتاب در این ساحل بسیار لذت بخش است و سبب می‌شود تا بتوانید خاطراتی ناب را برای خود رقم بزنید. بهترین سواحل در این شهر عبارت است از: کالفیلون ، لندودنو، خلیج و بولدر. بازدید از سواحل کیپ تاون از نظر هزینه‌ای در وضعیت متوسط قرار دارد.

 

هنگ کنگ (Hong Kong)

هنگ کنگ (Hong Kong)

وقتی صحبت از شهر هنگ کنگ می‌شود اولین چیزی که در ذهن مخاطب نقش می بندد آسمان خراش‌های شگفت انگیز آن است اما این شهر در لیست شهرهای ساحلی زیبا در دنیا نیز قرار دارد و فعالیت‌های تفریحی آن از نظر هزینه بسیار ارزان و مناسب هستند. در حال حاضر در این شهر ۴۰ ساحل برای بازدید عموم در نظر گرفته شده است این شهر دارای سه بخش مجزا به همراه صدها جزیره است. سواحل مشهور در هنگ کنگ شامل دفع خلیج، لئو و بیچ بیچ است.

[fancy_link title=”برای مشاهده تمامی مقالات مرتبط با چین کلیک کنید” link=”https://blog.tourist20.org/tag/%DA%86%DB%8C%D9%86/” target=”_blank” style=”7″ class=”” download=”” Align=”center”]

 

مشهورترین شهرهای ساحلی زیبا در دنیا

بارسلونا (Barcelona)

بارسلونا (Barcelona)

بارسلونا از دیگر شهرهای بسیار مشهور محسوب می‌ شود که سواحل بی نظیر آن در ذهن‌ها خاطره بازی می‌کند. این ساحل دارای بیش از ۰٫۶ مایل شن و ماسه طلایی است که سبب شده است هر ساله هزاران گردشگر به سمت آن روانه شوند. ماهیگیری در سواحل بارسلونا بسیار لذت بخش است. در این سواحل می‌توانید از غذاهای دریایی بسیار خوش طعم استفاده نمایید. این شهر از نظر هزینه در لیست شهرهای گران قیمت قرار دارد و برای بازدید از سواحل آن و همینطور ورزش‌ها و تفریحات آبی موجود باید هزینه پرداخت نمایید.

[fancy_link title=”برای مشاهده تمامی مقالات مرتبط با اسپانیا کلیک کنید” link=”https://blog.tourist20.org/tag/%D8%A7%D8%B3%D9%BE%D8%A7%D9%86%DB%8C%D8%A7/” target=”_blank” style=”7″ class=”” download=”” Align=”center”]

 

ونکوور (Vancouver)

ونکوور (Vancouver)

شنیدن نام ونکوور هم شگفت انگیز است، هرجا صحبت از این شهر است قطعاً فضایی رویایی انتظارمان را می‌کشد. ونکوور نیز در لیست مشهورترین شهرهای ساحلی زیبا در دنیا قرار دارد. اگر به دنبال یک فضای آرام هستید و قصد داریم کتاب مورد علاقه خود را سکوت مطالعه نمایید سواحل ونکوور بهترین گزینه برای شما محسوب می‌شود. شما می‌توانید از مسیرهای پیاده روی سواحل استفاده نمایید و از بستنی‌های محلی که عرضه می‌شوند نیز لذت ببرید.

از یاد نبرید که شهر ونکوور به نوبه خود یک شهر بسیار عالی و زیبا محسوب می‌شود و در سواحل این شهر هر ساله جشنواره‌های مختلفی برگزار می‌شود که بر ارزش بازدید آن می‌افزایید. ونکوور نیز در لیست گران‌ترین شهرهای ساحلی زیبا در دنیا قرار دارد و برای ورود به سواحل این شهر باید هزینه بالایی پرداخت کنید.

[fancy_link title=”برای مشاهده تمامی مقالات مرتبط با کانادا کلیک کنید” link=”https://blog.tourist20.org/tag/%DA%A9%D8%A7%D9%86%D8%A7%D8%AF%D8%A7/” target=”_blank” style=”7″ class=”” download=”” Align=”center”]

 

میامی (Miami)

میامی (Miami)

سواحل جنوبی شهر میامی در ایالات متحده آمریکا روح نواز است. شن و ماسه‌های براق و سفید رنگ، ساختمان‌های رنگارنگ و گالری های بسیار زیبا و لوکس تنها بخش کوچکی از سواحل این شهر را تشکیل می‌دهد. شب‌های میامی بسیار زیبا است و بازدید از سواحل این شهر در طول شب بهت انگیز است.  شما می‌توانید غروب آفتاب را در سواحل این شهر تماشا کنید و بر روی پیاده روهای آن قدم بزنید از یاد نبرید که این شهر به نوبه خود دارای فضای گردشگری بسیار عالی است و می‌تواند یک انتخاب ارزان قیمت و مناسب محسوب شود.

 

سان فرانسیسکو (San Francisco)

سان فرانسیسکو (San Francisco)

اگر می‌خواهید سفری دل انگیز داشته باشید و در سواحلی آرام آفتاب بگیرید، سان فرانسیسکو یک انتخاب کاملاً هوشمندانه برای شما محسوب می‌شود. سواحل در بخش غربی شهر دارد و می‌توانید از بهترین فضای استراحت استفاده نمایید. این شهر به سبک عجیب و غریبی طراحی شده است و همیشه ظاهر آن خیره کننده محسوب شده است. آب دریاچه‌ها اغلب سرد هستند و شن‌ها به شکل عجیبی خودنمایی می‌کنند . بازدید از سواحل این شهر در فصل زمستان شاید کمی عجیب باشد زیرا هوا بسیار سرد است و شن‌ها در درخشش آفتاب رنگ آمیزی تازه‌ای به خود می‌گیرند. خوشبختانه ورود به سواحل این شهر اغلب در طرح‌های تخفیف وجود دارد.

مشهورترین شهرهای ساحلی زیبا در دنیا

 

سیدنی (Sydney)

سیدنی (Sydney)

آنچه سبب محبوبیت شهر سیدنی شده است سواحل اپرا و پل بندر آن است. این شهر طیف گسترده‌ای از سواحل را شامل می‌شود و به نوبه خود یکی از مهمترین مناطق گردشگری محسوب می‌شود. سنگریزه‌های رنگی و سواحل برهنه سیدنی آنقدر زیباست که قطعاً هر نگاهی را جذب خود می‌کند. در نظر داشته باشید که شما می‌توانید در سواحل این شهر بازی‌های گروهی انجام دهید و از مسابقات فصلی آن نیز لذت ببرید.

[fancy_link title=”برای مشاهده تمامی مقالات مرتبط با استرالیا کلیک کنید” link=”https://blog.tourist20.org/tag/%D8%A7%D8%B3%D8%AA%D8%B1%D8%A7%D9%84%DB%8C%D8%A7/” target=”_blank” style=”7″ class=”” download=”” Align=”center”]

 

دوبرونیک (Dubrovnik)

دوبرونیک (Dubrovnik)

این شهر یکی از شهرهای ساحلی زیبا در دنیا بوده که در کشور کرواسی قرار دارد. شما می‌توانید به مدت یک شبانه روز در سواحل این شهر به گشت و گذار مشغول شوید و اقامتگاه‌های اجاره‌ای به قیمتی ارزان برای شما فراهم شده است که اجازه می‌دهد بهترین فضا را برای خود فراهم سازید. سواحل این شهر ناهموار هستند و به مدت بیست دقیقه پیاده روی در بخش‌های مختلفان وجود دارد. در این شهر هر آنچه فکرش را می‌کنید برای شما فراهم شده است.

 

سباستین (San Sebastián)

سباستین (San Sebastián)

این شهر ساحلی در بخش شمالی اسپانیا قرار دارد و بیشتر مشهور به غذاهای محلی و خوش طعم است. رزوهای این شهر بسیار شلوغ است و شب‌ها بهترین فضا برای آرامش محسوب می‌شود. شما می‌توانید تایم های مشخصی از شب را به بازدید از جشن‌های ساحلی که با بزرگترین خوانندگان دنیا همراه است بگذرانید و از فضای موجود لذت ببرید. برای بازدید از سواحل این شهر نیاز به هزینه‌های بالایی ندارید اما باید این نکته را در نظر داشته باشید که بازدید از فستیوال‌های ساحلیان نیاز به تهیه بلیط دارد.

 

اگر می خواهید در مورد جاذبه های گردشگری ایران و کشورهای دیگر بدانید می توانید اپلیکیشن توریست اپ را دانلود کرده و قبل از سفر به مقاصد مختلف اطلاعات کافی کسب کنید.

[icon type=”icon-download”] دانلود نسخه ios از سیب اپ

[icon type=”icon-download”] دانلود نسخه اندروید از کافه بازار

[icon type=”icon-download”] دانلود مستقیم نسخه ios

[icon type=”icon-download”] دانلود نسخه اندروید از گوگل پلی

[icon type=”icon-download”] دانلود مستقیم نسخه ios

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *