alexa با بهترین کشورهای دنیا برای زندگی آشنا شوید - اپلیکیشن گردشگری توریست اپ
logo

لیست بهترین کشورهای دنیا برای زندگی

لیست بهترین کشورهای دنیا برای زندگی

لیست بهترین کشورهای دنیا برای زندگی

آیا تا به حال این سوال به ذهنتان خطور کرده که چه سرزمین‌هایی در لیست بهترین کشورهای دنیا قرار دارند؟ آیا مقیاس مناسبی

لینک های مرتبط
    هر آنچه که در مورد پاسپورت و ویزا گرفتن باید بدانید
    همه چیز درباره ویزای شینگن (قسمت اول)
    جاهای دیدنی قبرس شمالی و جنوبی
    جاهای دیدنی گرجستان

برای سنجش این موضوع وجود دارد؟ آیا ملاک شما برای انتخاب بهترین کشورها، معیارهای محیط زیستی خواهد بود؟ اگر امکان اقامت در یکی از بهترین کشورهای دنیا را داشتید، کدام کشور را انتخاب می‌کردید؟ مسلما یکی از بزرگترین مواردی که زندگی خوب را تعیین می‌کند، وضعیت اقتصادی کشورها، رفاه اجتماعی، محیط زیست، امنیت و سیاست‌های کشورها با مردمان خود و دیگر کشورهاست و همین موضوع سبب شده افراد زیادی به ویژه از کشورهای دنیا سوم، مهاجرت را هدف زندگی خود کنند و از همین‌رو، مهاجرت به کانادا بیشترین آمار را به خود اختصاص داده‌اند.

اما به نظر شما در لیست بهترین کشورها، کدام قاره‌ها در رده اول قرار می‌گیرند؟ آیا کشورهای آسیایی نیز در این رتبه‌بندی قرار می‌گیرند؟ با این تفاسیر و توضیحات، توریست اپ به دنبال یافتن کشورهایی رفته که طبق آمار و داده‌های جهانی، در لیست بهترین کشورها برای زندگی هستند. اما این پایان ماجرا نیست، شما می‌توانید تجربیات ارزشمند خود را با ما در میان بگذارید.

 

نیوزیلند سرزمین شفق های قطبی

نیوزیلند سرزمین شفق های قطبی

هیچ کس نیست که به محض ورود به کشور نیوزیلند عاشق آن نشود. در این کشور بازدید از مکان‌هایی کهن و باستانی و همینطور آثار تاریخی بسیار لذت بخش است. به طور کلی کشور نیوزیلند از نظر پوشش گیاهی بسیار قدرتمند ظاهر شده است. کوه‌های سر به فلک کشیده در این کشور به همراه چشمه‌های زیبا و درخشان تنها بخش کوچکی از نیوزیلند را شامل می‌شود.حقوق شهروندی در شهرهای مختلف این کشور بی نظیر است به طوری که می‌توانید در هر کجای شهر نوشیدنی‌های طبیعی و بسیار خوش طعم بخورید و از زیبایی‌های آن لذت ببرید. فرهنگ اروپایی در نیوزیلند بسیار شگفت انگیز است و مردم این کشور بسیار کم عصبانی می‌شوند و رفتار محترمانه در این کشور نقش بسیار مهمی دارد.از طرفی سیستم های دانشگاه‌های نیوزیلند بسیار زیبا و شگفت انگیز است. به عنوان مثال رشته‌های کامپیوتر در این کشور با نرخ صفر درصد بیکاری همراه است که نشان از سیستم کار و درآمدزایی عالی نیوزیلند است. بهترین کشورهای دنیا هر یک دارای فضای دیدنی بسیار لذت بخشی هستند.

بهترین مکان های دنیا برای زندگی

استرالیا کشوری با اقتصاد قوی

استرالیا کشوری با اقتصاد قوی

شاید واژه کشور باری استرالیا کافی نباشد ، استرالیا یک جهان شگفت انگیز است. عظمت این کشور عموم افراد را در فکر فرو می‌برد. شما می‌توانید انواع تنوع قومی و فرهنگی در کشور استرالیا را مشاهده نمایید. در این کشور مناظر طبیعی بسیار زیبا هستند و بهترین امکانات تفریحی نیز فراهم شده است. ملت استرالیا از نظر روابط اجتماعی آرام هستند و به طور کلی سعی می‌کنند زندگی خوبی را برای خود فراهم سازند. سیستم کاری در این کشور سختگیرانه است و عموم افراد مشغول به کار می‌باشند.مسافرت به کشور استرالیا کمی گران است و به طور کلی هزینه‌های اقامتی استرالیا با توجه به امکانات بی نظیری که دارد بسیار شگفت انگیز می‌باشد. در این کشور آب و هوا بسیار آفتابی است و فضای شهری نیز پوشیده از نور خورشید می‌باشد.

در نظر داشته باشید که به طور کلی سواحل کشور استرالیا برای زندگی بسیار مناسب است به طوری که در این کشور اردوگاه‌های مختلفی وجود دارد که سبب می‌شود از فضای موجود لذت ببرید. قطعاً اگر به دنبال بازدید از بهترین کشورهای دنیا هستید کشور استرالیا باید برایتان الویت داشته باشد. در نظر داشته باشید که فضای طبیعی در این کشور و همینطور فضاهای تفریحی عجیب و غریب و ترسناک بخش مهمی از دیدنی‌های کشور استرالیا محسوب می‌شود.

جاهای مناسب برای زندگی را بهتر بشناسید

ژاپن کشور مجمع الجزایری

ژاپن کشور مجمع الجزایری

قطعاً حدس می‌زنید که در لیست بهترین کشورهای دنیا ، ژاپن نیز رتبه بالایی دارد. سخت کوشی مردم ژاپن به همه افراد ثابت شده است. در این کشور آثار مذهبی و همینطور فرهنگی بسیار ارزشمندی دیده می‌شود. سیستم های پیشرفته‌ای در ژاپن دیده می‌شود که در واقع نشان از فضای بسیار زیبا و دیدنی در این شهر است.در کشور ژاپن پیشرفت‌های علمی بسیار زیاد دیده می‌شود و شاید کمتر افرادی در این کشور بیکار و یا بدون کار مانده باشند.در کشور ژاپن معبدهای مختلفی برای بازدید وجود دارد و شهر توکیو که پایتخت کشور ژاپن نیز محسوب می‌شود دارای فضای غنی و بسیار ارزشمندی است.

در این کشور کاخ‌های سلطنتی و همینطور پارک‌های یادبود و جزیره حلب نیز وجود دارد. یکی از پارک‌های بسیار دیدنی در کشور ژاپن پارک ملی اوزاکا بوده و همینطور کوه‌های این کشور برای کوهنوردان و کسانی که بسیار علاقمند به کوهنوردی هستند گزینه بسیار عالی محسوب می‌شود.

کشورهای محبوب برای زندگی

تایلند سرزمین لبخندها

تایلند سرزمین لبخندها

با توجه به آمار موجود و بررسی‌های دقیقی که انجام شده است تایلند یکی از محبوب ترین کشورهای دیدنی در دنیا محسوب می‌شود و در لیست بهترین کشورهای دنیا نیز رتبه چهارم را به خود اختصاص داده است. این کشور در جنوب شرقی آسیا قرار دارد و تپه‌های باستانی بودایی و همینطور کاخ‌های زیبا در تایلند بسیار مشهور می‌باشند. در این کشور پارک‌های ملی با فضایی بسیار دل انگیز ایجاد شده است. شهر بانکوک پایتخت این کشور است و خیابان‌های این شهر بسیار زیبا طراحی شده‌اند و فروشگاه‌های بسار شیکی در بانکوک وجود دارد. در کشور تایلند روستاهای بسیار دیدنی و خاصی وجود دارد و همینطور فضای جذاب مسافرتی نیز به طور دقیق فراهم است.در نظر داشته باشید که تنوع شهری در کشور تایلند بسیار عالی بوده و غذاهای تایلندی نیز یک بخش بسیار مهم در سفر به این کشور محسوب می‌شود. خوشبختانه هزینه‌هایی که برای غذا و همینطور محل‌های اقامتی در کشور تایلند در نظر گرفته شده است به صورتی است که افراد می‌توانند با بودجه‌ای کم و مشخص به خوبی در فضایی بسیار زیبا اقامت داشته باشند. کشور تایلند یکی از کشورهای بسیار عالی در زمینه تحصیل و کار محسوب می‌شود.

مکان های جذاب برای زندگی

نپال کشوری کوهستانی

نپال کشوری کوهستانی

نپال یک ملت کوچک است که بین چین و هند قرار دارد. این کشور با وجود وسعت کمی که دارد در لیست بهترین کشورهای دنیا قرار دارد و بازدید از آن سبب تجربه‌های بسیار عالی می‌شود. این کشور به طور کلی دارای فضای بسیار عالی برای پیاده‌روی و همینطور کوه‌نوردی است و افرادی که علاقمند به کوهنوردی هستند می‌توانند کشور نپال را انتخاب نمایند. این کشور در لیست ده کشور با بلندترین کوه‌های جهان محسوب می شود. از نظر ماجراجویی کشور نپال گزینه بسیار خوبی است و فرصت‌های بسیار عالی و بی نظیری در زمینه سافاری و قایقرانی در اختیار افراد قرار می‌دهد.

یکی از تفریحات بسیار مهیج در کشور نپال پاراگلایدر است. در کشور نپال اولین چیزی که بسیار خودنمایی می‌کند قله‌های سفید برفی هیمالیا است.طبیعت زیبای این کشور به همراه جاذبه‌های لذت بخشی که دارد سبب شده است که در لیست بهترین کشورهای دنیا قرار بگیرد. میراث فرهنگی بودایی در کشور نپال بسیار خاص و دل انگیز است.

بهترین جاهای جهان برای زندگی

کشور آفریقایی جمهوری بوتسوانا

کشور آفریقایی جمهوری بوتسوانا

شاید باورش کمی سخت باشد که یک کشور آفریقایی در لیست بهترین کشورهای دنیا برای بازدید قرار بگیرد اما بوتسوانا با وجود فضای الهام بخش و بی نظیری که دارد سبب می‌شود که یکی از بهترین کشورهای دنیا محسوب می‌شود. این کشور در دل خود گنجینه‌های طبیعی دارد و رشد اقتصادی در کشور بوتسوانا نیز بسیار عالی اعلام شده است.

این کشور نقش مهمی در گردش مالی آفریقا ایجاد می‌کند.بوتسوانا یک مکان گردشگری برتر محسوب می‌شود و پارک‌های ملی و همینطور ذخایر حیات وحش در این کشور سبب شهرت آن شده است. یکی از بخش‌های بسیار دیدنی در کشور بوتسوانا منطقه deltacheb است که بهترین حیات وحش در این کشور به شمار می‌آید. در نظر داشته باشید که مکان‌های دیدنی در کشور بوتسوانا بسیار زیاد است و شاید زمان کافی برای بازدید از تمامی این زیبایی این کشور وجود نداشته باشد.

بهترین کشورهای جهان برای زندگی کردن

کشور اروپایی جمهوری لتونی

کشور اروپایی جمهوری لتونی

لتونی مروارید بالتیک محسوب می‌شود. زیربنای شهرهای این کشور به صورت بسیار مدرن طراحی شده است و به نوعی پایتخت فرهنگی اروپا نیز محسوب می‌شود. گردش مالی و سرمایه در این کشور بسیار زیبا است و دریاچه‌های چشم گیر و همینطور جنگل‌های زمرد و سواحل شنی آن نیز بسیار مشهور می‌باشد.نیمی از کشور لتونی با اکوسیستم طبیعی پوشیده شده است و این موضوع خود یکی از دلایلی است که سبب شده در لیست بهترین کشورهای دنیا قرار بگیرد. لتونی زیباترین پارک ملی در دنیا را به خود اختصاص داده است. در این کشور آبشارهای زیبایی دیده می‌شود و بازدید از این آبشارها بسیار لذت بخش و خاص است.

مکان های خوب و مناسب برای زندگی

مرکز اروپا با کشور لهستان

مرکز اروپا با کشور لهستان

یکی دیگر از کشورهای بسیار زیبا و خاص که در لیست بهترین کشورهای دنیا قرار دارد لهستان است. این کشور با وجود آشفتگی‌های زیادی که از سالها پیش تا به امروز در بر داشته است دارای فضایی هیجان انگیز و بسیار دلنشین می‌باشد. یکی از محبوب ترین شهرهای این کشور، شهر ورشو است. از دیگر دیدنی‌های این کشور می‌توان به میدان اصلی بازار در کراکوف اشاره نمود و همینطور بازارهای قدیمی که در پایتخت لهستان قرار دارد. بازدید از جنگل‌های این کشور و همینطور شهرهای قدیمی آن بخش مهمی از سفر محسوب می‌شود.

کدام کشور اروپا برای زندگی مناسب است؟

آلمان نماد شکوفایی اقتصاد

آلمان نماد شکوفایی اقتصاد

آلمان یکی از بهترین کشورهای دنیا محسوب می‌شود که امکانات پیشرفته آن به گوش همه آشنا است. این کشور از نظر هزینه گران قیمت است و به طور کلی سفر به کشور آلمان از سفرهای گران قیمت محسوب می‌شود. در این کشور می‌توانید انواع غذاهای خوش طعم و همینطور نوشیدنی‌های خوش طعم را میل نمایید.

بازدید از تپه‌های سبز و همینطور کوه‌های یخی آلپ تنها بخشی از زیبایی‌های آلمان محسوب می‌شود. مونیخ یکی از مناطق بسیار مهم در کشور آلمان است. در این منطقه می‌توانید از قلعه‌های جادویی و همینطور فضاهای تاریخی دیدن نمایید. مکان‌های جذاب و همینطور جزیره‌های دیدنی در کشور آلمان به نوبه خود سبب شده است که بازدید از این کشور در لیست بهترین فضاهای گردشگری قرار بگیرد.

فراسنه بهترین کشور برای زندگی

فرانسه سرزمین عشاق

فرانسه سرزمین عشاق

در لیست بهترین کشورهای دنیا فرانسه نیز یکی از دیگر گزینه‌های مشهور محسوب می‌شود. این کشور به دلیل داشتن فرهنگ بالا، غذاهای خوش طعم و همینطور مناظر دلنشینی که دارد بسیار مشهور است. پایتخت این کشور پاریس شهرت جهانی داشته و یکی از شهرهای عاشقانه در فرانسه محسوب می‌شود. به طور کلی فرانسه یک کشور بسیار شیک است و زندگی در این کشور دل انگیز اعلام شده است. سفر به کشور فرانسه نیاز به پرداخت هزینه بالایی دارد اما به نسبت آلمان مقرون به صرفه‌تر به نظر می رسد. فرهنگ مردم این شهر بسیار مدرن بوده و بسیار به احترام اهمیت می‌دهند.

 

توریست اپ در این مقاله شما را با بهترین مکان های دوست داشتنی و زیبا بری یک زندگی‌ ایده‌آل آشنا کرد تا بهترین زندگی را در کشورهای اروپایی مهیا کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *