alexa با ترسناک ترین شهربازی های دنیا آشنا شوید- توریست اپ.
logo

ترسناک­ ترین شهربازی‌ های دنیا

ترسناک­ ترین شهربازی‌ های دنیا

ترسناک­ ترین شهربازی‌ های دنیا

آیا از لیست ترسناک ­ترین شهربازی‌های دنیا مطلع هستید؟ آیا می‌دانید عجیب ­ترین شهربازی‌های دنیا دارای چه ویژگی‌هایی هستند؟ بهتر است بدانید که در هر سفری رفتن به مکان های هیجان انگیز از اهمیت ویژه ای برخوردار بوده و باعث می شود لذت بیشتری از سفر برید. در نتیجه قبل از سفر به جاذبه های گردشگری اروپا و دنیا برنامه ریزی لازم را داشته باشید. این مطلب شما را در اصل با مهیج ترین وسایل شهربازی دنیا آشنا خواهد کرد.

لینک های مرتبط
    معرفی بهترین رستوران های دبی

    ترانزیت ایران توسط ترکیش ایرلاین متوقف شد

    تجربه خریدهای مد روز در مراکز خرید دبی و امارات

    جاهای دیدنی کاشان ، شهر روشنی و گل

بسیاری از افرادی که علاقمند به شهربازی هستند دوست دارد ترس را تجربه نمایند و به طور کلی به دنبال هیجان هستند.در واقع وجود یک تجربه هیجان انگیز سبب می‌شود که برخی از شهربازی‌های دنیا در لیست فضاهای ترسناک قرار بگیرد.در این مقاله قصد داریم در خصوص ترسناک­ ترین شهربازی‌های دنیا صحبت کنیم، در نظر داشته باشید که بالا رفتن ضربان قلب و به طور لرزش دست و پا تنها بخش کوچکی از فضای موجود در این شهربازی‌ها محسوب می‌شود.در این مطلب با توریست اپ همراه باشید تا هنگام خواندن هیجان آدرنالین را تجربه کنید.

ترسناک ترین شهربازی های دنیا اپارات | ترسناک ترین شهربازی های دنیا | ترسناک ترین شهربازی های دنیا /تصویر | ترسناک ترین شهربازی های جهان

ترن هوایی زنگ زده پیونگ یانگ (The rusty roller coasters of Pyongyang)

شهربازی های دنیا

به طور کلی زندگی در کشور کره شمالی بسیار ترسناک است. حال در این میان یک شهربازی در کره شمالی وجود دارد که تمامی وسایل زنگ زده است و ترن هوایی آن بسیار مشهور است. در واقع وقتی سوار بر این ترن می‌شوید حسی که به شما منتقل می‌شود هرگز جایی تجربه نخواهد شد. ساخت این ترن هوایی به چندین دهه قبل باز می‌گردد و هر کسی جرأت استفاده از آن را ندارد.

ترسناک ترین وسایل شهربازی های دنیا | وحشتناک ترین شهربازی های دنیا | وحشتناک ترین شهر بازی های دنیا فیلم | عکس ترسناک ترین شهربازی های دنیا

قطار ارواح (baku’s gross ghost train)

هیجان انگیزترین شهربازی های دنیا

قطار ارواح شهر باکو نامی است که بر روی بیشتر قطارهای وحشت در دنیا گذاشته می‌شود اما شاید آنطور که باید بزرگسالان را نترساند. اما قطار ارواح خبیثه در باکو با تمام قطارهایی که تا به امروز دیده‌اید فرق می‌کند.

فرقی نمی‌کند چه سنی دارید با هر سنی وقتی سوار بر این قطار شوید قطعاً خواهید ترسید. در واقع سوار قطار هستید و در تاریکی حرکت می‌کنید که ناگهان یک پرده چسبناک از بالا بر روی شما می افتد و از بینی شما جدا نمی‌شود در این شرایط حس می‌کنید که نفس کشیدن نیز برای شما دشوار است.

شهربازی های جهان | شهربازی های ارم | شهربازی به انگلیسی | شهربازی تهران | شهربازی های دنیا

چرخ و فلک بدبختی (Ferris wheel of misfortune)

شهربازی های جهان

تا به امروز قطعاً به تنهایی و یا به همراه دوستان و خانواده خود سوار بر چرخ و فلک شده‌اید و از دوردست‌ها به اطراف خود نگاه کرده‌اید و لحظاتی مفرح را برای خود فراهم ساخته‌اید. اما چرخ و فلک بدبختی در نپال با هر چیز که تا به امروز دیده‌اید فرق دارد. شما سوار بر چرخ و فلک هستید و همه چیز آرام است ناگهان سرعت چرخ و فلک به حدی می‌رسد که شاید حتی نتوانید چشمان خود را باز نگهدارید. صدای جیغ و داد مردم بر روی این چرخ فلک عادی است. چرخ و فلک بدبختی نپال یکی از وحشتناک­ترین شهربازی‌های دنیا محسوب می‌شود.

شهربازی های خطرناک جهان | خطرناک ترین وسایل شهربازی دنیا | خطرناک ترین شهربازی دنیا | فیلم وحشتناک ترین شهربازی دنیا | عجیب ترین شهربازی های دنیا

ترن هوایی بیگ دیپر (Big Dipper)

بهترین شهربازی های جهان و دنیا

در شهر لندن یک پارک به نام بتر سی فان قرار دارد که از سال ۱۸۵۸ شروع به کار کرده است. در سال ۱۹۵۱ دستگاهی به این پارک اضافه شد که به نوعی در لیست دستگاه‌های مرگبار قرار گرفت. این دستگاه بیک دیپر نام دارد. ارتفاعی که برای این دستگاه در نظر گرفته شده است در حدود ۱۵ متر است و در هر دور ۲۴ نفر می‌توانستند در آن جای بگیرند. یکی از ماشین‌های این ترن در سال ۱۹۷۲ در زمان بالا رفتن به عقب سقوط کرد و با سرعت زیاد به ماشین دیگر برخورد نمود و ۵ کشته به جا گذاشت. این ترن هوایی در لیست ترسناک‌ترین شهربازی‌های دنیا قرار دارد.

ترسناک ترین ترن هوایی دنیا | ترن هوایی های دنیا | وحشتناک ترین ترن هوایی های دنیا | ترن هوایی | مهیج تریم ترن هوایی های دنیا

سرسره آبی کنن بال لوپ (Cannonball Loop)

سرسره ی عجیب در دنیا

در لیست مهیج‌ترین شهربازی‌های دنیا اسم سرسره آبی کنن بال نیز دیده می‌شود. این سرسره در یکی از شهربازی‌های آمریکا قرار دارد. به طور کلی شهربازی نیو اکشن در نیوجرسی پر است از وسایل بسیار خطرناک و مهیج که شاید هر کسی توان تجربه آن را نداشته باشید. سرسره آبی کنن بال لوپ بخ حدی مرگبار بود که که پس از مدت کوتاهی برای همیشه تعطیل شد.

ترن هوایی فرمولا روسا (Formula Rossa)

برترین ترن هایی های دنیا

اگر شما از دسته افرادی باشید که بسیار علاقمند به سرعت و سوار شدن به وسایل شگفت انگیز می‌باشید باید اسم سریع‌ترین رولر کوستر جهان یعنی فرمولا روسا را شنیده باشید. این ترن هوایی در شهربازی فراری ورلد در ابوظبی قرار دارد.

فرمولا دارای سرعت ۲۴۰ کیلومتر بر ساعت است در دنیا رقیبی ندارد. به طور کلی ارتفاع آن ۵۲ متر تعیین شده است و وقتی سوار آن هستید فرقی با راندن یک فراری با آخرین قدرت ندارد. وقتی سوار بر این دستگاه شوید قطعاً تعریف شما از ترس و وحشت تغییر خواهد کرد.

ترن هوایی وایلد وان (Wild One)

ترسناک ترین ترن هایی دنیا

ترن هوایی که به طور رسمی ترن رولر کوستر نامیده می‌شود در بسیاری از شهربازی‌های دنیا دیده می‌شود اما ترن هوایی وایلد وان در شهربازی سیکس فلگز در آمریکا یکی از عجیب‌ترین گزینه‌هایی است که در لیست وسایل مرگبار در دنیا قرار گرفته است. این ترن هوایی با سرعت ۸۵ کیلومتر بر ساعت حرکت می‌کند و ارتفاع ۳۰ متر را شامل می شود و حرکات مار پیچ آن به هیچ عنوان حساب شده نیستند و بارها دیده شده است که ماشین از ریل جدا شد و سپس بر روی آن باز می‌گردد. بخش جالب این ترن هوایی چوبی بودن آن است! آیا شما دل و جرأت چنین ریسکی را دارید. وقتی سوار بر آن شوید در واقع از یک شی تاریخی استفاده می‌کنید. این ترن هوایی در نیویورک قرار دارد.

ترن هوایی فوجین رایجین ۲ (Fuijin Raijin2)

بهترین شهربازی دنیا

به طور کلی تا صحبت از ژاپن می‌شود تکنولوزی های پیشرفته آن در ذهن تداعی می‌شود، این پیشرفت وارد بخش شهربازی این کشور نیز شده است. در ژاپن در شهر سویتا، شهربازی اکسپولند قرار دارد و در این پارک یک ترن هوایی به نام فوجین راجین ۲ قرار گرفته است که در واقع به صورت ماشین‌هایی که دارای ۴ صندلی می‌باشد طراحی شده است و سرعت آن ۷۵ کیلومتر بر ساعت است. در سال ۲۰۰۷ سانحه‌ای تلخ از سوی این دستگاه دیده شد. در سقوط حاصل یک فرد کشته و ۱۹ زخمی بر جای ماند. این ترن هوایی در حال حاضر فعالیت ندارد.

ترسناک ترین تِرَن هوایی دنیا | بزرگترین ترن هوایی دنیا | هیجان انگیز ترین ترن هوایی دنیا | شهر بازی پارکی | تخفیف های شهربازی

یونیورسال استودیوز (Universal Studios Hollywood)

شهربازی های آمریکا

یونیورسال استودیو در واقع ترکیبی از شهربازی و همینطور پارک تفریحی است و شما در این مجموعه می‌توانید به تماشای فیلم نیز بپردازید. در نظر داشته باشید که فضای جادوگری موجود در این شهربازی سبب شده است که در لیست ترسناک‌ترین شهربازی‌های دنیا قرار بگیرد. در این شهربازی در فضای فانتزی و البته رعب انگیز قدم می‌گذارید  و به طور کلی از ماجراجویی‌های ترسناک لذت می‌برید. در نظر داشته باشید که این شهربازی در استرالیا قرار دارد و افرادی که علاقمند به بازدید هری پاتر و دوستانش هستند می‌توانند در این شهربازی به هدف خود دست یابند.

پارک یوروپا (Europa-Park)

پارک یورو- پارک اروپا

این پارک به طور دقیق یکی از بهترین شهربازی‌های دنیا محسوب می‌شود و بزرگترین پارک موضوعی در آلمان است. طرفداران این پارک بسیار زیاد است. در پارک یوروپا شاهد ۱۲ ترن هوایی داینامیک هستیم که به صورت خاصی هیجان انگیز بوده و مورد توجه گردشگران قرار می‌گیرد. در این پارک به اوج هیجان خواهید رسید زیرا فضای موجود برای کسانی که به دنیا هیجان هستند بسیار لذت بخش و خاص است. ماشین‌های پرواز داوینچی به همراه ترن های هوایی چند موتوره با سرعت قوی تنها بخش کوچکی از این شهربازی محسوب می‌شود.

بهترین شهربازی های جهان | بزرگترین شهربازی های جهان | بزرگترین شهربازی های دنیا | شهربازی های مهیج جهان | شهربازی های جالب دنیا

لوت ورلد (Lotte World)

ترسناک ترین شهربازی دنیا

این پارک به نوبه پایتخت تفریح و سرگرمی در دنیا محسوب می‌شود. لوت ورلد در سئول قرار دارد یکی از جذاب‌ترین شهربازی‌های دنیا محسوب می‌شود. سبک طراحی این شهربازی کمی عجیب است و به نوعی از تم خشم فرعون برای طراحی آن استفاده شده است. بخشی از این شهربازی تداعی کننده فضایی ماجراجویانه بوده و به طور کلی فضایی بسیار جالب برای کسانی که به هیجان علاقه دارند را فراهم می‌سازند. ترسناک ­ترین شهربازی‌های دنیا به طور کلی برای کسانی که قصد دارند تجربه‌ای شگفت انگیز در زندگی خود داشته باشند انتخابی بسیار شگفت انگیز محسوب می‌شود.

 

ترن هوایی دوچرخه ای | skycycle

وحشتناک ترین شهربازی های دنیا

هیجان این وسیله بازی نه بلکه سرعت که به ارتفاع آن است. شما در این مکان که در اوکایاما ژاپن قرار دارد می توانید در ارتفاعی زیاد دوچرخه سواری کنید و از مناظر زیبای اطراف نهایت لذت را ببرید.این وسیله به خاطر باز بودن و پوشیده نبودن صندلی های آن هیجان خاصی را به آن بخشیده که می توانید از مناظر اطراف خد عکس های زیبایی بگیرید.

اگر قصد دارید به جاذبه های گردشگری کشورهای مختلف دنیا آشنا شوید و برنامه ریزی قبلی برای دیدن جاذبه های مهم دنیا داشته باشید می تانید با دانلود توریست اپ به اهداف خود برسید.

[icon type=”icon-download”] دانلود نسخه ios از سیب اپ

[icon type=”icon-download”] دانلود نسخه اندروید از کافه بازار

[icon type=”icon-download”] دانلود مستقیم نسخه ios

[icon type=”icon-download”] دانلود نسخه اندروید از گوگل پلی

[icon type=”icon-download”] دانلود مستقیم نسخه ios

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *