alexa با جدیدترین جاذبه گردشگری لندن آشنا شوید - توریست اپ
logo

جدیدترین جاذبه گردشگری لندن ۲۰۱۹

جدیدترین جاذبه گردشگری لندن ۲۰۱۹

جدیدترین جاذبه گردشگری لندن ۲۰۱۹

به گزارش گروه توریست اپ میدانید که لس آنجلس تنها ایالتی بوده که در آن پیاده‌روی به نام مشاهیر آنها وجود داشته و سالیانه گردشگران زیادی برای دیدن این پیاده‌روی به آمریکا سفر می کنند.

لینک های مرتبط
    بهترین جاهای دیدنی نپال و کاتمادو
    جاهای دیدنی نیوزلند
    ارزان ترین مقاصد گردشگری در پاییز
    تور اقساطی ؛ در بی‌پولی، اقتصادی سفر کنید

اما کامدِن تاون (Camden Town) در لندن هم قصد دارد پیاده‌رویی را به نام مشاهیر انگلیسی در این منطقه راه اندازی کرده تا صنعت گردشگری انگلستان نیز پیشرفت عظیمی داشته باشد.

طراحی این خیابان شباهت زیادی به بلوار هالیوود داشته با این تفاوت که پیاده‌روی مشاهیر در کامدن تاون لندن تنها بر مشاهیر موسیقی، نوآوران موسیقی و محل‌های نمادین موسیقی، تمرکز خواهد کرد.

 

بهترین مکان های دیدنی در لندن

یکی از مهمترین ویژگی های مکان این بوده که موسیقی‌دان‌های انگلیسی در این پیاده‌رو توسط پلاک‌هایی معرفی می‌شوند و جالبتر این است که به وسیله این پلاک‌ها خیابان به موزه‌ای عمومی در دسترس مردم و علاقه‌مندان به موسیقی انگلیسی تبدیل خواهد شد.

گفتنی است که اولین پلاک‌ها در فروردین ماه رونمایی می‌شوند و باید دید اولین پلاک‌ مختص به چه کسی خواهد بود. همچنین پیش‌بینی شده است که پس از این تاریخ بیش از ۴۰۰ پلاک برنامه‌ریزی شود و در طی ۲۰ سال آینده به پلاک‌ها افزوده شود.

 

اگر قصد دارید با جاذبه های گردشگری کشورهای دیگر آشنا شوید می توانید توریست اپ را دانلود کرده و قبل از سفرتان به ویژه سفر نوروزی ۹۸ اطلاعات کافی داشته باشید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *