alexa جاهای دیدنی دنیا
logo

پادشاه فصل ها در بهترین جاهای دیدنی دنیا

پادشاه فصل ها در بهترین جاهای دیدنی دنیا

پادشاه فصل ها در بهترین جاهای دیدنی دنیا

احتمالا بسیاری از ما این شعر اخوان را شنیده‌ایم: پادشاه فصل‌ها، پاییز و به راستی این فصل را می‌توان اوج خلقت خداوندی دانست. طیف‌های رنگی بسیار متنوع، با هوایی سردی که سوز زمستان را ندارد و لطیف و دوست‌داشتنی است، باران‌هایی گاه و بیگاه که همه عاشقان را به وجد می‌آورد و بادهایی که روح‌نوازند. بهترین جاهای دیدنی دنیا را در پاییز می‌توان یافت.

لینک های مرتبط 
    ۲۰ تا از جاهای دیدنی استانبول که نباید در سفر به ترکیه از دست داد
    منتخب جاهای دیدنی تایلند از نظر مسافران و گردشگران
    جاهای دیدنی اندونزی ، سرزمین آتشفشانها و جزایر ناشناخته
    ۱۰ تا از زیباترین جاهای دیدنی اتریش

شاید بتوان پاییز را فصل جادویی به حساب آورد. گرچه این فصل، میزان مسافرت و گردشگری کاهش می‌یابد، اما عاشقان سفر و افرادی که خلوتی این فصل را برای مسافرت می‌پسندند، می‌توانند مکان‌های بسیار زیادی را انتخاب کنند که دارای پاییزهای درخشانی است. در این مقاله، توریست اپ، به سراغ بهترین جاهای دیدنی دنیا رفته که ارزش بسیاری برای دیدن به ویژه در فصل پاییز دارند.

بهترین جاهای دیدنی دنیا در فصل پاییز

پاریس در فرانسه

بهترین جاهای دیدنی دنیا در پاییز

بهترین زمان در طول سال برای دیدن پاریس در فرانسه پاییز است، چرا که در این فصل مسافرت‌ها ارزان‌تر می‌شود و همچنین این شهر در این فصل از سال خلوت‌تر و حتی به خاطر پاییزهای زیباییش درخشان‌تر است. چرا که تمام شهر با رنگ‌های آتشینی سرخ تا نارنجی احاطه می‌شود. در این مسافرت، به طور حتم، از کاخ سلطنتی و یا ورسایل (Versailles) نیز بازدید کنید.

بهترین جاهای دیدنی دنیا

کلرادو (Colorado)

بهترین جاهای دیدنی دنیا در پاییز

کلرادو، شهری در کشور آمریکا است و در دره معروف گرند کانیون قرار دارد. مسیری طولانی که به راستی، می‌توان آن را یکی از تکه‌های بهشت خداوندی در فصل پاییز به شمار آورد و نام دیگری نیز دارد: تابستان هندی. با قدم در این جاده، چشم‌های شما، با مجموعه‌ای از رنگ‌های بی‌نظیر سبز تا سرخ و زرد تا قهوه‌ای نواخته خواهد شد؛ هارمونی رنگی که تمام خستگی پیاده‌روی مسیر را فراموش خواهید کرد.

بهترین جاهای دیدنی دنیا در فصل پاییز

کیوتو (Kyoto)

بهترین جاهای دیدنی دنیا در پاییز

کیوتو، شهری معروف در کشور ژاپن و یکی از بهترین شهرها در سطح جهان است که برای دو سال متوالی برای مسافرت و تفریح رتبه دوم جهانی را به خود اختصاص داد. ویژگی های غیر قابل باور این شهر غذاها و معبدهای شگفت انگیز آن است؛ اما در فصل پاییز، این شهر لباس بسیار زیبایی از انواع رنگ‌های متحیر کننده به تن می‌کند، به طوری که تلاش خواهید کرد در تمام روز، در شهر باشید و از نعمت حضور و دیدار این پاییز بهره‌مند شوید. برگ‌های قرمز روشن در اطراف معبد دیاگوجی نفس هر بیننده‌ای را در سینه حبس می‌کند.

بهترین جاهای دیدنی دنیا در پاییز

دره ناپا (Napa Valley) در کالیفرنیا

بهترین جاهای دیدنی دنیا در پاییز

یکی دیگر از زیباترین نقاط جهان با پاییزهای درخشان دره ناپا در ایالت کالیفرنیا است. کالیفرنیا نیز یکی از شهرهای مهم آمریکا و یکی از گزینه‌های مهم مهاجرت به آمریکا به ویژه برای افرادی است که می‌خواهند از راه تحصیل به این کشور پا بگذارند. این دره، علاوه بر رودخانه و مکان‌های مشخص برای شنا، دارای مزارع بزرگ انگور است. به خاطر وجود درختان و رودخانه‌ها، پاییزهای این منطقه نیز از زیبایی‌های این کشور است.

بهترین جاهای دیدنی دنیا در پاییز درخشان

بوداپست (Budapest) در مجارستان

بهترین جاهای دیدنی دنیا در پاییز

می‌توان گفت یکی دیگر از زیباترین نقاط با پاییزهای درخشان در سراسر جهان، شهر بوداپست واقع در کشور مجارستان است. این شهر سالانه میزبان گردشگران زیادی به ویژه اروپا است. در این فصل نه تنها شهر سرشار از رنگ های مختلف است، بلکه دما تا پایان اکتبر نیز بیش از ۷۰ درجه فارنهایت است. همچنین این شهر به دلیل وجود چشمه آبگرم‌های زیاد، به عنوان شهر حمام هم شناخته می‌شود.

بهترین جاهای دیدنی دنیا در پادشاه فصل ها

لندن در انگلستان

بهترین جاهای دیدنی دنیا در پاییز

لندن از آن شهرهای زیبا در دنیا است که شهرت جهانی دارد و به دلیل نوع آب و هوای بارانی که دارد، پاییزهای محشری را به خود می‌بیند؛ آنچنان زیبا که تنها در پارکی به نام “هاید پارک“، همه جلوه‌های پاییز در مقابل شما، خودنمایی می‌کنند. بنابراین اگر لندن در لیست سفرگردی شما قرار دارد، پارک هاید را در راس بازدیدهای شهری خود قرار بدهید.

 

ورمونت (Vermont)

بهترین جاهای دیدنی دنیا در پاییز

یکی دیگر از زیباترین نقاط دنیا با پاییزهای درخشان، ورمونت، منطقه‌ای در ایالات متحده است. ورمونت جام مقدس رنگ‌های پاییزی در شرق را نصیب خود کرده است، چرا که تقریباً ۸۰% چشم‌انداز این شهر را جنگل می‌پوشاند. در حقیقت، روزنامه های‌محلی پاییز این شهر را دنبال کرده و در صفحات خود به تصویر می کشند. این مسیر ۲۲۰ مایلی تقریباً تمام این ایالت را به دو بخش تقسیم می کند. پیچ و خم های دامنه کوه ها، دره های عمیق، مراتع سر سبز، زمین های زراعی و جنگل ها همه از جذابیت های دیدنی ورمونت می باشند. رنگ های زرد، نارنجی و قرمز درختان موجود در جنگل های این شهر بر تمام شهر سایه افکنده اند.

 

پارک ملی دره جیوجی (Jiuzhai Vaaley) چین

بهترین جاهای دیدنی دنیا در پاییز

یکی از زیباترین نقاط با پاییزهای درخشان پارک ملی دره جیوجی چین است که در استان سیچوان قرار گرفته است. پارک ملی دره جیوجی جایگاه نه روستای تبتی است. سایت میراث جهانی یونسکو بیان کرده که گردشگران می‌توانند از دیدن حیوانات نادر مثل پانداهای غول آسا، میمون‌های طلایی سیچوان و بز کوهی موجود در سیچوان لذت ببرند. همچنین سایه های تماشایی قرمز، نارنجی و زرد در طول ماه های پاییزی جنگل های این شهر به شگفتی های این شهر و همچنین پارک دره جیوجی افزوده است.

 

توسکانی (Tuscany)

بهترین جاهای دیدنی دنیا در پاییز

توسکانی، شهری در ایتالیا، یکی دیگر از زیباترین نقاط با پاییزهای درخشان استد. این شهر به خاطر هنر و معماری دوره رنسانس، باغ های زیتون و تاکستان ها به شهرت قابل توجهی دست یافته است. منطقه توسکانی واقع در ایتالیا همچنین جایگاه رنگ‌های پاییزی است. اگر از آن دسته افرادی هستید که به فصل زیبای پاییز و شگفتی‌های آن علاقه دارید، رفتن به این منطقه در فصل پاییز را به شما توصیه می کنیم.

 

آمستردام

بهترین جاهای دیدنی دنیا در پاییز

یکی از زیباترین و شگفت انگیزترین مناطق در فصل پاییز شهر آمستردام هلند است. این شهر دارای جاذبه های بسیار زیبایی است. یکی از لذت بخش‌ترین کارهایی که می توان در این شهر در فصل پاییز انجام داد، رفتن به دوچرخه سواری یا کشف کانال های آبی زیاد است، برگ های پاییزی زرد روشن آمستردام یکی از هیجان آورترین صحنه هایی است که می توان در این شهر دید. اگر دقت کنید می توانید تنها در طول ۹ ساعت تمام این شهر را در فصل پاییز دور بزنید.

بهترین جاهای دیدنی دنیا در فصل پاییز

بهترین جاهای دیدنی دنیا

توریست اپ، در این مقاله، از زیبایی‌هایی سخن گفت که در فصل پاییز، جلوه دیگری پیدا می‌کنند. اگر اهل سفر و ماجراجویی هستید، هر کدام از این مکان‌ها می‌تواند، تجربیات ارزشمندی را برایتان فراهم کند. امیدواریم این مطلب بتواند اشتیاق کافی برای گذراندن روزهای پاییزی در بهترین جاهای دیدنی دنیا برایتان فراهم کند.

منبع:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *