alexa جاهای دیدنی نروژ ، بهشت کوچک خداوند (طبیعت) | توریست اپ ( مترجم )
logo

جاهای دیدنی نروژ ، بهشت کوچک خداوند (طبیعت)

جاهای دیدنی نروژ ، بهشت کوچک خداوند (طبیعت)

جاهای دیدنی نروژ ، بهشت کوچک خداوند (طبیعت)

نروژ، یکی از شاهکارهای خداوند بر روی زمین و پراز جاذبه های گردشگری و جاهای دیدنی است. کشوری با بیشتر رخدادهای طبیعی، مانند کوه های بلند و سر به فلک کشیده و در عین حال سرسبز، دریاچه ها و رودها، جنگل های سرسبز سرشار و هنرهای انسانی که تلاش کرده اند کمتر از طبیعت خلق نکنند. از نگاه بسیاری از گردشگران، نروژ کشوری است که هر انسانی باید آن را ببیند و تجربه کند. ساعت ها در میان جنگل های انبوه آن پیاده روی کند تا آرامش زمین را دریافت کند. اگر نروژ را به عنوان یکی از مقاصد گردشگری خود انتخاب کرده اید، باید بدانید می تواند یکی از بهترین انتخاب های شما باشد که در طول عمر خود داشته اید. اگر چه زیبایی های این کشور کوچک بسیار زیاد است، اما توریست اپ مانند غذاهای نروژ  این بار تلاش کرده است تا مهم ترین و بهترین جاهای دیدنی نروژ را به تصویر بکشد. بنابراین با ما در این سفر زیبا همراه باشید.

 

اسلو (Oslo):

جاهای دیدنی نروژ-توریست اپ (۲)

اسلو شهری زیبا و سرسبز که به عنوان پایتخت نروژ شناخته می شود و کانون اصلی بازرگانی و کشتیرانی نروژ است و مناطق گردشگری متعددی دارد. این شهر نسبت به سایر شهرهای این کشور، آب و هوایی مناسب تر دارد و جلوه های طبیعی فراوان مانند چشمه ها، کوه ها و مزارع در کنار هنر مدرن مانند مجسمه های غول پیکر، و ساختمان های زیبا ، شکوه این شهر را صد چندان کرده اند. زمانی که به کشور نروژ سفر کنید، خواه ناخواه به این شهر زیبا سفر خواهید کرد و تجربه های بسیار ارزشمند و زیبایی حاصل از این هنر طبیعت و انسان روح شما را سیراب خواهد کرد.


پارک ویگلند (Vigeland Park):

جاهای دیدنی نروژ-توریست اپ (۳)

یکی از مشهورترین پارک های نروژ که در شهر اسلو واقع است. این پارک به خاطر ۲۰۰ مجسمه ای که دارد شهرت یافته و توسط گوستاو ویگلند طراحی شده است. پارک ویگلند قسمت های دیگری نظیر موزه، کافه و فروشگاه نیز دارد و بعد از گذشت زمان نه چندان طولانی، به یکی جاذبه های گردشکری این شهر تبدیل شده است.


موزه کشتی واکینگ ها (Viking Ship Museum):

جاهای دیدنی نروژ-توریست اپ (۴)

یکی دیگر از جاذبه های گردشگری شهر اسلو که در بین گردشگان و مسافران محبوب است، موزه کشتی واکینگ است. این موزه شامل قایق و کشتی های غول پیکر قدیمی از دوران واکینگ هاست و از جنبه تاریخی می تواند جاذبه گردشگری مناسبی باشد. برای ورود به این موزه باید حدود ۱۰۰۰۰ کرون بپردازید، اما این موزه برای افراد زیر ۱۸ سال رایگان است.

جاهای دیدنی نروژ ، بهشت کوچک خداوند (طبیعت)


شهربازی توسن‌فراید (Tusenfryd):

جاهای دیدنی نروژ-توریست اپ (۵)

بزرگترین پارک و شهربازی شهر اسلو که نزدیک به ۳۰ بازی گوناگون، استخر، بازی های آبی، فروشگاه و فود کورت دارد. این شهربازی برای هر نوع سنی وسایل بازی دارد، به طوری که هرگز در این مکان، خسته و بی حوصله نخواهید شد. فقط قبل از رفتن به این مکان ساعت و روزها را چک کنید، زیرا ساعات فعالیت بخش های مختلف، متفاوت است. این پارک برای کودکان رایگان و برای افراد بالای ۱۸ سال هزینه دارد.

جاهای دیدنی نروژ ، بهشت کوچک خداوند (طبیعت)


کلیسا اورنس (Urnes):

جاهای دیدنی نروژ-توریست اپ (۶)

یکی از مشهورترین کلیساهای اسلو که زمان ساخت آن به قرن دوازدهم باز می گردد. یکی از مهمترین ویژگی های این کلیسا، چوبی بودن همه بخش های آن است. این بنا در یونسکو ثبت شده است. علاوه بر خود کلیسا، محیط اطراف این کلیسا، بسیار زیبا و بکر بوده و برای گشت و گذار و دستیابی به حس و حال خوب، مکانی بسیار مناسب است.


موزه اسکی هولمنکولن (Holmenkollen Ski Museum):

جاهای دیدنی نروژ-توریست اپ (۷)

قدیمی ترین موزه و پیست اسکی در نروژ، موزه اسکی هولمنکولن، یکی از محبوب ترین مکان های گردشگری برای توریست هاست. این مکان شامل ۴۰۰۰ سال سابقه اسکی، آثار اکتشافی قطبی و نمایشگاه اسنوبورد و اسکی مدرن است. همچنین بر بام این ساختمان می توانید نمای کلی شهر اسلو را بنگرید و عکس های خاطره انگیز بگیرید. علاوه بر آن تعدادی رستوران و کافه نیز در این پیست وجود دارد.

جاهای دیدنی نروژ ، بهشت کوچک خداوند (طبیعت)


بریگن (Bryggen):

جاهای دیدنی نروژ-توریست اپ (۸)

یکی از قدیمی ترین محله های نروژ ، و واقع در شهر بریگن ، محله ای ساخته شده از انواع ساختمان های رنگارنگ، رستوران، کافه، و مراکز خرید است که یادآور کارتون و فیلم های قدیمی اروپایی است و به عنوان یکی از مهمترین میراث های فرهنگی یونسکو ثبت شده است.


گیرانگرفیورد (Geirangerfjord):

جاهای دیدنی نروژ-توریست اپ (۹)

گیرانگرفیورد یکی از زیباترین و بکرترین مناطق نروژ که شبیه به روستایی در بین تپه و کوه است، منطقه ای که عظمت هستی را با تمام شکوهش به شما نشان خواهد داد. این منطقه در اکثر فصل ها آب و هوایی سرد دارد و اگر برای استراحت و کشف زیبایی های این منطقه می روید، تابستان را برای این مکان انتخاب کنید. قایق ها و کشتی های گردشگری نیز انواع دیگری از تفریحات لوکس هستند که می توانید برای تفریح از آنها استفاده کنید.

جاهای دیدنی نروژ ، بهشت کوچک خداوند (طبیعت)


جزیره لوفوتن (Lofoten):

جاهای دیدنی نروژ-توریست اپ (۱۰)

مجمع الجزایر لوفوتن نروژ نیز یکی دیگر از بی شمار مناطق زیبای گردشگری این کشور است. یکی از علاقمندی هایی که برای توریست ها در این منطقه وجود دارد، کمپ زدن در روی تپه های بسیار زیبا و هیجان انگیز جزیره است تا هر صبح، بی آنکه سقفی بالای سرشان باشد، طلوع آفتاب را از بالای این تپه ها، نظاره گر باشند. البته اگر علاقه ای به کمپ زدن ندارید، باید بدانید، در این جزایر هاستل و ویلاهای مختلفی نیز برای اقامت وجود دارد و علاوه بر آن، می توانید با قایق یا کشتی های توریستی آنجا از مناظر بکر لوفوتن لذت ببرید.

جاهای دیدنی نروژ | جاهای دیدنی اسلو | مناطق گردشگری نروژ | جاذبه های گردشگری نروژ

پریکستولن (Preikestolen):

جاهای دیدنی نروژ-توریست اپ (۱۱)

پریکستولن، یکی از زیباترین و بکرترین مناطق نروژ و مناسب برای کوهپیمایی، قله نوردی و کمپینگ است. رشته کوه واقع شده در این مکان، یکی از مهم ترین جاذبه های گردشگری نروژ بوده که در شهر روگالند آن قرار دارد. اما به خاطر داشته باشید که اگر قصد سفر به این منطقه دارید، وسایل نجات و ضروری یک سفر را به همراه داشته باشید. لازم به ذکر است که دوربین فیلم برداری و عکاسی خود را جا نگذارید که ثبت کردن عکس های زیبا از این منطقه خاطره خوبی را برای شما باقی خواهد گذاشت.


 

اگر تلاش می کنید در حین درک زیبایی های بینظیر کشور نروژ، با مردم این کشور نیز به زبان نروژی ارتباط برقرار کنید تا بتوانید تجربیات بهتر و بیشتری خلق کنید، می توانید اپلیکیشن توریست اپ را نصب کنید تا علاوه بر ترجمه همزمان و ارتباط آسان با مردم این کشور، از دایره المعارف گردشگری آن نیز بهره مند شوید

اگر در این سفر ناب، تجربه های زیبایی یافتید، با اشتیاق می توانید با دیگر خوانندگان توریست اپ در میان بگذارید. توریست اپ، همواره از تجربیات گرانقدر شما استقبال خواهد کرد.

منبعwww.visitnorway.com


مقالات مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *