alexa

خطرناک ترین مکان های دنیا که نباید به آنجا رفت

خطرناک ترین مکان های دنیا که نباید به آنجا رفت

خطرناک ترین مکان های دنیا که نباید به آنجا رفت

مکان هایی که نباید به آنجا سفر کنید

بر روی کره زمین به همان اندازه ای که مناطق خوش آب و هوا و زیبا وجود دارد،مکان های خطرناک و ترسناک نیز قرار داشته که اجازه ورود به آنجا را نخواهید داشت.این بار در این مقاله توریست اپ می خواهد شما را با خطرناک ترین مکان های دنیا که نباید بروید و از آنها دوری کنید آشنا کند.

 

جزیره مارها برزیل

این جزیره ایلها دا کویمادا گرانده نام دارد که بی گمان یکی از  خطرناک ترین جزیره در جهان بوده و در برزیل واقع است.این جزیره از درخت های متنوعی پوشیده شده و بر روی آنها مارهای سمی زیادی زندگی می کنند.همچنین در هر متر مربع بر روی زمین شاهد مارهای سمی غول پیکری خواهید بود که هرگز کسی از آنجا زنده بیرون نیامده است. در نزدیکی این جزیره ساحلی سنگی به ارتفاع ۲۰۰ متر قرار داشته که ورود به آن بدون تجهیزات خاص غیر ممکن است. بومیان اطراف این منطقه داستان های عجیب و ترسناکی از مرگ انسان هایی که به این جزیره رفته اند تعریف می کنند به همین جهت مدت طولانی است که ورود هرگونه موجود زنده به این مکان ممنوع شده است.

جزیره مارها

خطرناک ترین مکان های دنیا که نباید به آنجا رفت

بیابان داناکیل

بیابانی عجیب و غریب در فاصله ۱۰۰ متری از سطح دریا که علاوه بر زیبایی مکانی شیطانی به حساب می آید.در این بیابان حفره های کوچک و بزرگی قرار داشته که از درون آن گازهای سمی با شدت به هوا پرتاب می شود.درست است که این مکان از زیبایی منحصر به فردی تشکیل شده اما رفتن به آنجا سلامت و جان شما را تهدید می کند.

بیابان داناکیل

 

جزیره عروسک ها

جزیره ای عجیب و متروکه که در واقع توسط فردی به نام جولین سانتانا باررا ساخته شده است. در اصل این مرد به خاطر کودکانی که در آب های حوالی آنجا غرق می شدند عروسک های دور ریخته را به شکل عجیب و ترسناک در می آورد و به درخت های آنجا آویزان می کرد.عجیب ترین و ترسناک ترین قسمت ماجرا این است که این مرد در سپتامبر ۲۰۱۱ در آب های این جزیره غرق شد. اکنون مردم محلی راه وی را ادامه داده اند و بیش از ۱٫۰۰۰ عروسک در این جزیره متروکه وجود دارد.

جزیره عروسک ها

خطرناک ترین مکان های دنیا که نباید به آنجا رفت

دریاچه نوترون تانزانیا

اگر به تانزانیا سفر کردید و نام دریاچه نوترون را شنیدید هرگز پایتان را به آنجا نگذارید. این دریاچه در اولین نگاه بسیار زیبا و دیدنی است اما ماجرا اینجا است که سراسر این دریاچه از پوسته نمک‌های قلیایی تشکیل شده است. در نتیجه اگر موجودی به داخل آن بیوفتد در تماس با آب آن به مجسمه تبدیل شده و جان خود را از دست خواهد داد.روزانه پرنده و موجوداتی برای آب تنی به آنجا می روند اما تا به داخل آن می روند سوخته و نابود می شوند.

دریاچه نوترون تانزانیا

 

پارک ملی یلواستون آمریکا

این مکان که در آمریکا واقع است نسبت به دیگر جاهایی که در موردشان بحث کردیم از امنیت بیشتری برخوردار است.اما بهتر است بدانید که در این پارک حفره های قرار دارد که از خود هیدروکلریک اسید ترشح می کنند و به بیرون با سرعت زیادی پرتاب می کنند که اگر به کسی برخورد کند ذوب شده و در جا جان خود را از دست می هد.در سال های گذشته مردی به داخل این حوضچه افتاد و کاملا ذوب شد. حتما قبل از رفتن به اینگونه مکان ها تحقیقات لازم را انجام دهید و با هر کسی به آنجا نروید.

پارک ملی یلواستون آمریکا

خطرناک ترین مکان های دنیا که نباید به آنجا رفت

کلیسای سنت جورج

کلیسایی ترسناک و عجیب و غریب که در سال ۱۹۶۸ هنگام خواندن دعا قسمتی از سقف آن فروریخت و به مکانی متروکه تبدیل شد.اکنون هنرمندی مجموعه ای از مجسمه های ترسناک را در این کلیسا قرار داده که حالتی شیطانی به خود گرفته است.در نتیجه رفتن به این کلیسا را به شما پیشنهاد نمی کنیم.

کلیسای سنت جورج

 

سنترالیا پنسیلوانیا

این منطقه در پنسیلوانیا آمریکا قرار داشته که به دلیل آتش زیرزمینی که ۵۰ سال پیش رخ داد و زمین دهم باز کرد محلیان این منطقه را ترک کردند.جالب است بدانید که فیلم و بازی Silent Hill نیز برگرفته از این منطقه ترسناک است.

سنترالیا پنسیلوانیا

خطرناک ترین مکان های دنیا که نباید به آنجا رفت

باغ سمی انگلستان

یکی از باغ های سمی و مشهور کشور انگلستان که برگرفته از باغی در ایتالیا است. این باغ پوشیده از انواع و اقسام گیاهان و درخت های سمی بوده که در آن پرورش و کاشت گیاهان حشیش و کوکائین برای مصارف خاص یا آزمایشگاهی آزاد است.اگر قصد رفتن به این مکان را داری باید قبل از رفتن مجور بگیرید و با لباس هایی مخصوص به آنجا بروید.

باغ سمی انگلستان

 

معبد توفت

ترسناک ترین و عجیب ترین مکانی که حتی فکر رفتن به آنجا انسان را به وجد می آورد. باستانی های کارتاژ کودکان و نوزادان را قربانی می کردند و عقیده داشتند گریه کردن در هنگام قربانی از ثواب این کار کاسته در نتیجه در موقعیتی مناسب آنها را قربانی و به کشتن می دادند. در سال ۱۹۲۱ باستان شناسان محلی را کشف کردند که تعداد زیادی کوزه پر از خاکستر حیوانات و کودکان در آن نگهداری می شد.

معبد توفت

خطرناک ترین مکان های دنیا که نباید به آنجا رفت

دخمه اسکلت

این دخمه عظیم الجثه در فرانسه قرار دارد که شبکه ای از تونل ها و گودال های پیچ در پیچ در زیر شهر پاریس است.در این دخمه از پایان قرن ۱۸ تاکنون باقیمانده اجساد ۶ میلیون نفر در آن دفع شده که هنوز ادامه دارد. این مکان اولین مکانی است که به شکل موزه در آمده و رفتن به آن برای عموم آزاد است. حتی می توانید با جمجمه و اسکلت های اجساد عکس بگیرید.

دخمه اسکلت


مقالات مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *