alexa درآمدزایی در سفر با اپلیکیشن های معتبر - توریست اپ
logo

درآمدزایی در سفر با اپلیکیشن های معتبر

درآمدزایی در سفر با اپلیکیشن های معتبر

درآمدزایی در سفر با اپلیکیشن های معتبر

به قدری سفر رفتن برای ما با هزینه کردن مترادف شده که عبارت «خرج سفر» در زبان ما کاملاً جا افتاده است اما اگر بشنوید ” درآمدزایی سفر ” شاید در نگاه اول لبخندی را به لب شما بیاورد اما این پدیده‌ای است که به لطف فناوری‌های دیجیتال در واقعیت جریان دارد.

لینک های مرتبط
  اصول اولیه برنامه‌ریزی سفر
  ارزان ترین مقاصد گردشگری در پاییز
  اصطلاحات کاربردی در فرودگاه را یاد بگیریم
  بهترین اپلیکیشن های سفر و معرفی کاملترین آنها

در حال حاضر اپلیکیشن‌های موفقی طراحی و ساخته شده‌اند که به شما کمک میکنند تقریباً در هر جایی که باشید، درآمد کسب کنید بدون اینکه به ریالی سرمایه نیاز باشد می‌توانید روزانه چندین دلار پول بسازید. برای این کار حتی مهم نیست پیاده هستید یا سوار بر هواپیما یا اتوبوس، فقط کافیست چند اپلیکیشن کارساز را دانلود و نصب کرده باشید تا از عکس‌هایی که می‌گیرید یا وقتی در فروشگاه‌ها قدم می‌زنید مقداری هم پول در بیاورید. برای آشنایی با هفت اپلیکیشن درآمدزا در سفر با وبلاگ توریست اپ همراه باشید.

درآمدزایی در سفر |  چگونه در سفر پول در بیاوریم |  کسب درآمد از سفر

فوآپ (Foap)

فوآپ (Foap)

این روزها تقریباً همه یا صاحب دوربین عکاسی هستند یا گوشی‌های موبایلی دارند که به دوربین‌های قوی و با کیفیت مجهز شده‌اند. از طرف دیگر هر جا که می‌روید همان مردم را در حال عکاسی می‌بینیم. اپلیکیشن فوآپ همین پدیده را راهی برای کسب درآمد دیده است. کاربران این اپ می‌توانند عکس‌هایی که گرفته‌اند را در آن آپلود کنند که اگر عکس‌ها در حافظه گوشی باشند مستقیماً و به راحتی می‌شود این کار را انجام داد.

اتفاق بعدی این است که تیم‌های بازاریابی دیجیتال در شرکت‌ها مختلف این عکس‌ها را بسته به نیازشان جستجو و بررسی می‌کنند و اگر عکس‌های شما را بپسندند بابت هر عکس شما که دریافت می‌کنند شما ۵دلار دریافت خواهید کرد. جالب است بدانید که در میان مشتریان شرکت‌های بزرگ و نام‌آشنایی مثل هاینکن (Heineken)، ویزیت سوئدن (Visit Sweden) و گارنیر (Garnier) هم حضور دارند.

جالب‌تر اینکه عکس شما ممکن است چند مشتری پیدا کند و شما بابت هر کدام از آنها ۵ دلار مجزا درآمد خواهید داشت، اما این هم پایان درآمدزایی در فوآپ نیست چرا که شما می‌توانید به ازای تنها یک عکس حتی به صد دلار درآمد برسید؛ این اتفاق وقتی می‌افتد که شما برنده‌ی «Missions» یا «عملیات» یک شرکت شوید و آن به این صورت است که شرکت‌ها سفارش عکس‌های خاصی را تحت عنوان عملیات مطرح می‌کنند و بابت عکس ارسالی برگزیده صد دلار پرداخت می‌کنند.

بهترین اپلیکیشن های درآمدزایی در سفر |  چگونه در سفر پول در بیاوریم |  بهترین برنامه های کسب درآمد از سفر

 

رودی (Roadie)

رودی (Roadie)

این اپ ویژه افرادی است که قصد دارند حداقل یک بخش از سفرشان را زمینی طی کنند. پس اگر ساک و چمدان‌ شما و یا از آن بهتر خودروی شخصی شما فضای خالی برای حمل بار، بسته یا حتی حیوانات خانگی را دارد، کسانی هستند که از طریق اپلیکیشن رودی متقاضی حمل آنها به مقصد شما و یا جایی در بین مسیرتان هستند.

اینکه چرا آنها این کار را به شرکت‌های باربری نمی‌سپارند ممکن است دلایل شخصی متفاوتی داشته باشد، مثلا دلشان نیاید حیوان خانگی ظریف‌شان را به یک سیتم بسپارند و شما به عنوان یک شخص حقیقی برای‌شان قابل اعتمادتر باشید. رودی بابت حمل و نقل محلی هشت تا پنجاه دلار می‌پردازد که این مبلغ برای بارهای حجیم یا سنگین‌تر و یا برای مسیرهای طولانی‌تر ممکن است شما را به درآمد ۶۵۰ دلاری هم برساند.

درآمدزایی در سفر |  چگونه در سفر پول در بیاوریم |  کسب درآمد از سفر |  چگونه در سفر درآمد داشته باشیم

 

ایرمول (Airmule)

ایرمول (Airmule)

شاید با خواندن بخش قبلی این مطلب پیش خود گفته باشید ایکاش اپی مشابه Roadie برای مسافران هوایی هم وجود داشت؛ خب عجله نکنید! کافیست این بخش را هم بخوانید تا با اپلیکیشن ایرمول آشنا شوید و به خواسته‌ی خود برسید. این اپ که کارکردی مثل رودی دارد برای کسانی که سفر هوایی در پیش دارند طراحی و تولید شده است. اگر بلیت هواپیما را گرفته‌اید در بستن چمدان کمی دقت و وسواس به خرج دهید تا با وسایل غیرضروذی پرش نکنید، آن وقت می‌توانید با حمل بار دیگران به مقصد درآمد کسب کنید. ایرمول چهل دلار بابت بارهایی تا وزن ۵ پوند پرداخت می‌کند شما می‌توانید به خار هر پوند وزن اضافه شش دلار بیشتر هم دریافت کنید.

درآمدزایی در سفر |  چگونه در سفر پول در بیاوریم |  راه های کسب درآمد از گردشگری |  چگونه در سفر درآمد داشته باشیم

 

شاپ‌کیک (Shopkick)

شاپ‌کیک (Shopkick)

شما در سفر تقریباً ناچار به خرید از فروشگاه‌ها هستید؛ چه برای خرید یک نوشابه باشد، چه بخواهید برای عزیزان خود سوغاتی بخرید. شاید هم خودتان شدیداً اهل خرید باشید و از آن دسته آدم‌هایی هستید که از این کار لذت می‌برید و با خرید کردن احساس بهتری نسبت به خود پیدا می‌کنید. در این صورت حتماً شاپ‌کیک را با خود ببرید. با این اپلیکیشن وقتی شما در فروشگاه‌ها می‌گردید می‌توانید از طریق شاپ‌کیک اجناس را اسکن کنید و با تکمیل فرایند اپ امتیاز دریافت کنید که در این اپلیکیشن به این امتیازها «کیک» می‌گویند.

در ازای این امتیازات مبالغی به کارت هدیه کاربر واریز می‌شود. البته همه اسکن‌ها امتیاز یکسان ندارند و بسته به متغیرهای مختلف متفاوت خواهند بود به طوری که اسکن بعضی کالاها امتیاز خیلی بالایی ندارند اما برخی موارد هم هستند که به تنهایی حدود ۱۰۰ امتیاز دارند. اپلیکیشن شاپ‌کیک بابت هر ۵۰۰ کیک، ۲ دلار به کارت هدیه شما واریز می‌کند. البته در بعضی فروشگاه‌ها امکان خرید بلافاصله به وسیله امتیازات هم فراهم شده است. ضمناً در موارد خاصی هم از طریق تماشای ویدئوهای کوتاهی می‌توانید امتیاز کسب کنید.

درآمدزایی در سفر |  راه های کسب درآمد از توریست |  چگونه در سفر درآمد داشته باشیم

 

سوآگباکس واچ (Swagbucks Watch)

سوآگباکس واچ (Swagbucks Watch)

یکی از روش‌های کسب درآمد آنلاین که به واسطه برخی سایت‌ها شاید برای بسیاری آشنا باشد تماشای ویدئوهای کوتاه است. هر چند این ویدئوها شامل برنامه‌هایی مثل قسمت‌هایی از نمایش‌های مد، فشن، رقص و حتی آشپزی نیز می‌شوند اما اغلب به وضوح تبلیغاتی هستند. حالا شما می‌توانید از طریق اپلیکیشن سوآگباکس واچ به دیدین این نوع ویدئوها در اوقات پرت سفرتان بنشینید یا حتی از برخی فعالیت‌های نه چندان جذاب خود کم کنید و پای این اپ به کسب امتیاز بپردازید.

شما در سوآگباکس واچ بابت تماشای هر ۶ ویدئو، ۲ امتیاز دریافت می‌کنید و این امتیازات را می‌توانید با کارت هدیه معاوضه کنید. شما با ۲۵۰۰ امتیاز قدرت خرید یک کارت هدیه ۲۵ دلاری پی‌پال (PayPal) را خواهید یافت یا با ۵۰۰ امتیاز می‌شود یک کارت هدیه ۵ دلاری آمازون به دست آورد. کاربران فعال این اپلیکیشن روزانه از پنجاه تا صد امتیاز دشت می‌کنند.

درآمدزایی در سفر |  راه های کسب درآمد از توریست |  چگونه در سفر درآمد داشته باشیم

 

پرستواینستاشاپز (Presto InstaShops)

پرستواینستاشاپز (Presto InstaShops)

در بازاریابی مدرن فعالیتی مقدماتی وجود دارد به نام «تحقیقات بازار» که در آن تلاش می‌شود اطلاعات متنوعی در مورد بازار محصولات و خدمات مختلف استخراج شود؛ از اطلاعاتی مربوط به میزان عرضه و تقاضا گرفته تا جنسیت و سن و سال مشتریان در دایره این تحقیقات می‌گنجند تا در نهایت با تجزیه و تحلیل آن داده‌ها به نتایجی برای توسعه بازارهای مختلف برسند. در همین حوزه شرکت‌هایی هم فعال هستند که برای دیگران این تحقیقات را انجام می‌دهند، این شرکت‌های تحقیقات بازار نیاز به افرادی دارند که از فروشگاه‌ها آمارهای مختلفی را کسب کنند. دقیقاً اینجاست که اپلیکیشن پرستواینستاشاپز وارد عمل می‌شود.

کاربران این اپ می‌توانند با انتخاب محلی که در آن هستند یا هر محله‌ای که دلخواهشان باشد، فروشگاه‌هایی را در نزدیکترین فواصل به خود پیدا کنند که پرستواینستاشاپز از آنها میخواهد با رفتن به آنجا پرسشنامه‌ای را در مورد آن تکمیل کنند و در ازای این کار مبلغی را به عنوان دستمزد دریافت کنند. این پرسشنامه‌ها در واقع آماری هستند که محققان بازار احتیاج دارند و این اپلیکیشن از این طریق آنها را به دست می‌آورد و به مشتریان خود می‌فروشد. تکمیل این پرسشنامه‌ها کار سختی نیست و معمولاَ ۵ تا ۱۰ سوال درباره موجودی بعضی اجناس و قیمت فروش آنهاست.

درآمدزایی در سفر |  راه های کسب درآمد در سفر |  بهترین اپلیکیشن کسب درآمد در سفر

 

فیلد ایجنت (Field Agent)

فیلد ایجنت (Field Agent)

این اپلیکیشن از همان دسته قبلی است و برای شرکت‌های تحقیقات بازار کار می‌کند. فیلد اِی‌جنت دارای ویژگی‌ها و قابلیت‌های کم و بیش مشابهی با Presto InstaShops است. این اپ برای هر آمارگیری ممکن است تا حدود ۲۰ دلار هم دستمزد پرداخت کند.

 

**همانطور که وعده دادیم برای درآمدزایی در سفر هفت اپ را بررسی و معرفی کردیم. شما هم اگر موارد بیشتری می‌شناسید که کمک کرده کمی هزینه‌های سفر را جبران کنید لطفاً با ما در میان بگذارید. در آخر اگر قصد سفر دارید می‌توانید با دانلود و نصب اپلیکیشن توریست اپ سری به بخش تور و اقامتگاه آن بزنید و با پیدا کردن باکیفیت‌ترین موارد به ارزان‌ترین قیمت در واقع پیش از سفر، مخارج خود را کاهش بدهید و البته از دیگر قابلیت‌های کاربردی آن مانند مترجم‌صوتی‌توریست اپ نیز بهره‌مند شوید.**

[icon type=”icon-download”] دانلود نسخه ios از سیب اپ

[icon type=”icon-download”] دانلود نسخه اندروید از کافه بازار

[icon type=”icon-download”] دانلود مستقیم نسخه ios

[icon type=”icon-download”] دانلود نسخه اندروید از گوگل پلی

[icon type=”icon-download”] دانلود مستقیم نسخه ios

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

1
دیدگاه

 1. شمس گفت:

  سلام از مطلب جالبتان سپاسگزارم بر اساس تجربه اینجانب ،برخی از سایت ها یا اپلیکیشن های معرفی شده ظاهراً در ایران یا برای اتباع ایران یا اگر دقیق تر عرض کنم، کسانی که در ایران زندگی می کنند، کاربرد ندارند. درست عرض می کنم؟