alexa درباره توریست اپ - توریست اپ

اگر درباره ما کنجکاوید، بخوانید.

توریست‌اپ، یکی از ده‌ها اپلیکیشن موبایلی است که با هدف بهینه‌سازی سفرهای انسان‌ها، توسط تیم فنی مهندسی شرکت پردازشگران هوشمند ویرا طراحی شده است و تلاش کرده تا نیازهای هر انسانی که قصد سفر به دور دنیا و البته وطنمان ایران را دارد، مرتفع کند. اگر این تعریف، کنجکاوی شما را برطرف نمی‌کند، با ما در ادامه همراه باشید:
سفر و گردشگری، یکی از سرگرمی‌ها و تفریحات ما انسان‌هاست، راهی برای یافتن آرامش و ماجراجویی و درک بیشتر از خود و دنیای پیرامونمان. در این میان، دنیای تکنولوژی، تلاش کرده همراه ما در رسیدن به خواسته‌هایمان باشد، مانند انواع اپلیکیشن‌ها و نرم‌افزارهای موبایلی که در این راستا در خدمت انسان قرار گرفته‌اند.
توریست‌اپ، یکی از همین اپلیکیشن‌هاست که تاکنون ویرایش‌های گوناگونی از آن روانه بازار و در اختیار کاربران قرار گرفته است و دارای بخش جداگانه است:
ترجمه آنلاین ۱۰۴ زبان زنده دنیا که در هر کشوری که به آن سفر می‌کنید و فقط با داشتن اینترنت گوشی همراه، می‌توانید با مردمان کشورهای مختلف، به راحتی صحبت کنید، نیازهای ارتباطی خود را مرتفع کنید و دوست‌های زیادی در جهان پیرامون بیابید.
دایره‌المعارف گردشگری، بخش دیگری است که در ویرایش‌های جدید به این اپلیکیشن اضافه شده که در آن اطلاعات جامعی از ۴۳ کشور در حوزه‌های مختلف به شرح زیر ارائه شده است:
۱٫ جاهای دیدنی
۲٫ غذاهای معروف
۳٫ سوغاتی‌های کشورها
۴٫ مراکز خرید
۵٫ آب و هوای کشورها
۶٫ پول رایج و تبدیل ارز
۷٫ خطوط مترو
۸٫ تور، اقامت‌گاه‌ و هتل‌ها
نکته مهم آن است که تنها با دانلود نرم‌افزار (رایگان) و دسترسی به اینترنت، خواهید توانست از همگی این اطلاعات بهره‌مند شوید.
انتخاب تور و آژانس‌ مسافربری، که ارائه دهنده خدمات خوب، ایمن و در عین حال به صرفه باشد، یکی دیگر از دغدغه‌های مهم افرادی است که قصد مسافرت به جای جای ایران و یا کشورهای خارجی دارند. در همین راستا، در اپلیکیشن توریست اپ و بخش دایره‌المعارف آن، بخشی به صاحبان پروازها و کارگزاران مستقیم اخذ اقامت و ویزای کشورهای توریستی اختصاص داده شده است تا اطلاعات کامل پکیج‌های خود را قرار دهند و به این ترتیب، افراد به راحتی می‌توانند با مقایسه تورها و آژانس‌های مختلف، بهترین تصمیم را اخذ نمایند.
با توجه به حضور تیم قوی پشتیبانی در توریست اپ، که مجموعه‌ای از کارشناسان صنعت گردشگری و توریسم است، این ضمانت وجود دارد که همواره به روزترین پکیج‌ها با کامل‌ترین اطلاعات به نمایش می‌آید و همگی پکیج‌ها و تورها از فیلتر مسئولان تور و پشتیبانی می‌گذرد تا اطمینان کامل حاصل شود. همچنین واحد پشتیبانی در تمام ساعات کاری آماده دریافت انتقادات و پیشنهادات متقاضیان و حتی ارسال گزارش تخلف برای آژانس‌هایی است که اطلاعات خود را در اپلیکیشن ثبت کرده‌اند.
اگر دوست‌دارید با ما و تیم پشتیبانی ما در تماس باشید و پرسش‌های خود را مطرح کنید، تماس با ما، برای شماست.