alexa ۱۱ روش برای سرعت دادن به اینترنت در سفر - توریست اپ
logo

۱۱ روش برای سرعت دادن به اینترنت در سفر

۱۱ روش برای سرعت دادن به اینترنت در سفر

۱۱ روش برای سرعت دادن به اینترنت در سفر

سر و کار داشتن با سرعت بسیار آهسته اینترنت در سفر بسیار حوصله بر است؛ اما توجه به این نکته از اهمیت قابل توجهی

لینک های مرتبط
    نکاتی که قبل از سفر با هواپیما باید بدانید
    اصطلاحات کاربردی در فرودگاه را یاد بگیریم
    هنگام رفتن به سفر خارجی به چه نکاتی توجه کنیم؟
    هزینه سفر و راه حل کاربردی برای کاهش آن

برخوردار است که شما تنها فردی نیستید که در سفر از آهسته بودن سرعت اینترنت در سفر در رنج و عذاب هستید. منتظر ماندن برای لود شدن صفحات اینترنت یا عمل کردن برنامه های کاربردی همانند یک جنگ بی پایان به نظر می رسد؛ زیرا این کار ممکن است باعث شود بسیاری از وقت خود در سفر را به جای تماشا کردن ساحل زیبا به نگاه کردن به صفحه نمایش خالی گذرانده شود. توریست اپ در این مقاله قصد داریم تا برترین روش های سرعت دادن به اینترنت در سفر را به شما معرفی کنیم.

راه های سرعت دادن به اینترنت در سفر

۱- آشنایی با روش های سرعت دادن به اینترنت در سفر

آشنایی با روش های سرعت دادن به اینترنت در سفر

در این مقاله قصد داریم مجموعه ای از نکات کلیدی و اطلاعاتی در رابطه با روش های سرعت دادن به اینترنت در سفر برای گوشی های هوشمند در اختیار شما قرار دهیم. برخی از این نکات کلیدی در سرعت دادن به اتصال اینترنت به شما کمک می کنند و برخی دیگر باعث می شوند از پهنای باندی که دریافت می کنید استفاده بهینه بکنید. به هر حال قطعاً آن ها مفید هستند، بعد از انجام دادن این توصیه ها می توانید کارهای اینترنتی خود را با سرعت بیشتر انجام دهید و از سفر خود نهایت لذت را ببرید.

افزایش سرعت اینترنت در سفر

۲- استفاده از کارت اتصال بی سیم خارجی

استفاده از کارت اتصال بی سیم خارجی

اگر شما به طور معمول در سفر و جاده از وای فای استفاده می کنید، قطعاً با سرعت آهسته اینترنت و اتصالات ضعیف آشنا هستید. نقاط دست یابی بی سیم همیشه امکان دست یابی به اینترنت را صرف نظر از اینکه چقدر با اتاق خود فاصله دارید برای شما فراهم می آورد؛ اما باز هم به این دلیل که گاهی اتصال قطع می شود باعث می شود با ناراحتی به صفحات خالی خیره شوید. برای افرادی که لب تاب دارند سرمایه گذاری در کارت بی سیم خارجی در دسترسی به اینترنت برای شما تفاوت های قابل توجهی ایجاد می کند. اکثر این کارت ها اتصالات قوی تر و معتبرتری را به شما ارائه می دهند. اکثر آن ها اجازه استفاده از شبکه هایی را برای شما فراهم می کنند که در هیچ جای دیگری آن ها را ندیده اید.

جحوری تو سفر سرعت اینترنت رو بیشتر کنیم؟

۳- استفاده از روترهای مسافرتی

استفاده از روترهای مسافرتی

برای افرادی که در سفر خود لب تاب خودشان را نمی برند استفاده از روترهای مسافرتی اتصالات پر سرعت وای فای را به گوشی هوشمند، تبلت ها یا دیگر وسیله ها متصل می سازد. روترهای مسافرتی عالی دارای ویژگی هایی از قبیل تقویت سیگنال ورودی از یک شبکه وای فای موجود و ارائه سرعت های عالی به وسایل مورد استفاده شما هستند. از مرورگر وب خود آن را تنظیم کنید، سپس آن را هر جایی که می توانید بهترین سیگنال وای فای را پیدا کنید قرار دهید تا کار خود را انجام دهد.

بهتر کردن سرعت اینترنت در سفر

۴- حرکت کردن در اطراف اتاق

حرکت کردن در اطراف اتاق

یکی دیگر از روش های کاربردی سرعت دادن به اینترنت در سفر حرکت کردن اتاق می باشد. ممکن است در ابتدا این کار احمقانه به نظر برسد، اما حرکت کردن به اطراف تنها مقدار کمی می تواند تغییر بزرگی ایجاد کند. مداخله سیگنال های دریافتی از مایکروفرها، تلفن های بی سیم و دیگر تجهیزات الکترونیکی نقش مخرب سیگنال های بی سیم را ایفا می کنند. حتی حرکت کردن تنها چند قدم به طرف دیگر اتاق می تواند در اتصال به اینترنت تغییر قابل توجهی ایجاد کند.

 راهکار سرعت نت در سفر

۵- استفاده از اتصالات با سیم اینترنت

استفاده از اتصالات با سیم اینترنت

گاهی اوقات ممکن است استفاده از اتصالات بی سیم اینترنت مشکلاتی را به همراه داشته باشد از این رو توصیه می کنیم در برخی مواقع و شرایط مطلوب از اتصالات با سیم استفاده کنید. یکی از روش های سرعت دادن به اینترنت در سفر استفاده از کابل داخلی کوتاه می باشد. از این رو اگر اغلب از اتصالات با سیم استفاده می کنند هنگام سفر کابل اتصال اینترنت را در کیف خود قرار دهید. اگر لب تاب شما سوکت نداشت نا امید نشوید زیرا از طریق استفاده از یک USB کوچک همین سرعت اینترنت را به شما ارائه می دهد.

روش های سرعت دادن به اینترنت در سفر

۶- استفاده از دو شاخه برای لب تاب

استفاده از دو شاخه برای لب تاب

احتمالاً یکی از ساده ترین توصیه ها جهت سرعت دادن به اینترنت در سفر وصل کردن لب تاب به یک سوکت قوی می باشد. اکثر کامپیوترها هنگام استفاده از باتری قدرت کارت بی سیم را کاهش می دهند. از یک کابل قوی استفاده کنید در این صورت قادر به استفاده از اینترنت با سرعت بالا خواهید بود.

کندی سرعت اینترنت در ایران

۷- استفاده از چندین شبکه به طور همزمان

استفاده از چندین شبکه به طور همزمان

برای سرعت دادن به اینترنت در سفر می توانید چندین نوع شبکه را با یکدیگر ترکیب کنید و از پهنای باند تمامی آن ها در یک زمان استفاده کنید.

روش های سرعت دادن به اینترنت در سفر

۸- خاموش کردن برنامه های کاربردی پس زمینه

خاموش کردن برنامه های کاربردی پس زمینه

یکی از بدترین دشمنان شما در هنگام دست یابی به اینترنت، برنامه های نصب شده روی گوشی یا لب تاب شما هستند. نرم افزار آنتی ویروس، برنامه های عملیاتی سیستم و به روزرسانی ها، skype,evernote, crashplan, bit torrent و بسیاری از دیگر برنامه های کاربردی باعث کاهش سرعت اینترنت می شوند. همه این برنامه ها را خاموش کنید تا باعث افزایش و سرعت دادن به اینترنت در سفر شوید.

بهتر کردن سرعت اینترنت در سفر

۹- استفاده از نسخه موبایلی سایت ها

استفاده از نسخه موبایلی سایت ها

برای سرعت دادن به اینترنت در سفر از نسخه موبایلی سایت ها استفاده کنید، هر چند این سایت ها دارای اطلاعات کمی هستند اما در اتصالات با سرعت کم اغلب تفاوت قابل توجهی در سرعت اینترنت ایجاد می شود.

افزایش سرعت اینترنت در سفر

۱۰- استفاده از مرورگر کروم

استفاده از مرورگر کروم

حتی انتخاب نوع مرورگر مورد استفاده تفاوت قابل توجهی ایجاد می کند. مرورگر کروم یا اپرا قبل از اینکه متن ها یا عکس ها را به دستگاه شما ارسال کند آن ها را فشرده می سازد.

راه های سرعت دادن به اینترنت در سفر

۱۱-نصب opera Max روی دستگاه های اندروید

نصب opera Max روی دستگاه های اندروید

در رابطه با موضوع فشرده سازی مطالب اپرا خدمات دیگری ارائه می دهد. با نصب برنامه کاربردی opera max روی دستگاه اندروید تا جایی که می تواند اطلاعات را صرف نظر از برنامه کاربردی مورد استفاده اطلاعات را فشرده می سازد. این شرکت ذخیره سازی اطلاعات را تا ۵۰% تضمین می کند که باعث تفاوت قابل توجهی در اتصال به اینترنت می شود.

راه های افزایش به اینترنت در سفر

۱۲- استفاده از برنامه های کاربردی آفلاین

استفاده از برنامه های کاربردی آفلاین

یکی دیگر از روش های عالی برای سرعت دادن به اینترنت استفاده از نسخه های آفلاین Gmail و Microsoft outlook می باشد.

منبع:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *