alexa برای سفر به ونیز چه کارهایی باید انجام دهیم - توریست اپ
logo

سفر به ونیز – قطب اصلی گردشگری ایتالیا

سفر به ونیز – قطب اصلی گردشگری ایتالیا

سفر به ونیز – قطب اصلی گردشگری ایتالیا

سفر به ونیز یکی از مهمترین بحث ها در بین توریست ها بوده است. ونیز به هیچ یک از دیگر شهرهای جهان شباهت ندارد و فقط ممکن است رمانتیک‌ترین شهر جهان در ایتالیا باشد. این شهر همچنین به عنوان شاهکار مهندسی شناخته می شود زیرا تمام شهر از بیش از ۱۰۰ جزیره در یک تالاب تشکیل شده است. گردشگرانی که به این شهر می آیند در شگفتی های خیابان های ونیز گم می شوند و در بین کانال های آبی این شهر سردرگم می شوند. ونیز شعری زیبا و منحصر به فرد بوده که با تمامی نقاط جهان به دلیل قرار داشتن بر روی آب متفاوت است

لینک های مرتبط
    مهمترین فرودگاه های ترکیه را بشناسید

    بهترین جاهای دیدنی مونیخ را بشناسید

    عجایب ایران از زیباترین ها تا عجیب ترین ها

    بهترین جاهای دیدنی کرج، شهر چهار فصل

و لازم است بدانید که بهترین فیلم‌های جهان در این شهر زیبا ساخته شده است و اگر به آنجا نیز سفر نکرده باشید حتما فیلم‌های جسورانه‌ی آنجلینا جولی را در شهر ونیز دیده اید.

توریست اپ قصد دارد در این مقاله شما را با جای جای ونیز آشنا کند تا قبل از سفر به این سرزمین شگفت انگیز انتخاب‌های درستی داشته باشید تا سفری خوش و خاطره انگیز را در آنجا به همراه دوستان و آشنایان خود تجربه کنید.

سفر به ونیز | قیمت تور سفر به ونیز | هزینه سفر به ونیز | سفر به ونیز ایتالیا | بهترین زمان سفر به ونیز | راهنمی سفر به ونیز

سفر به ونیز رمانتیک ترین شهر دنیا

سفر به ونیز

هر چند ونیز دارای جاذبه های گردشگری شگفت انگیز است اما مراقب باشید، ونیز بسیار گران قیمت می باشد و در این شهر عملاً هیچ هتلی وجود ندارد، همچنین کیفیت غذا در این شهر پایین است و تمام مکان های این شهر توسط گردشگران اشغال شده است. با این وجود یکی از مکان هایی که باید در طول عمر خود حداقل یک بار آن را ببینید شهر ونیز است، بهتر است در بازدید از این شهر عجله کنید زیرا این شهر به آرامی در حال غرق شدن در اقیانوس است.

قیمت تور سفر به ونیز | خاطرات سفر به ونیز | عمق آب ونیز | ونیز مناطق دیدنی

برای سفر به ونیز به چه مقدار بودجه نیاز خواهید داشت؟

سفر به ونیز

در اینکه ونیز یک شهر توریستی می باشد و سالانه تعداد زیادی از گردشگران برای بازدید از جاذبه های گردشگری این شهر بازدید کنند به این شهر سفر می کنند هیچ شکی نیست، بنابراین همین امر باعث می شود بازدید از این شهر از شهرهای متوسط بسیار پر هزینه تر شود به همین دلیل سفر به ونیز برای گردشگران با بودجه کم بسیار سخت است. این موضوع که برای دریافت خدمات و غذا باید انعام بپردازید را باید قبول کنید؛ اما ونیز یکی از زیباترین شهرهای دنیاست از این رو بازدید از این شهر ارزش پرداخت هزینه های گزاف را دارد. برای گردشگرانی که قصد دارند با بودجه مشخص و معینی به این شهر سفر کنند توصیه می کنیم برای هر روز اقامت خود هزینه ۵۰ تا ۸۰ دلار را در نظر بگیرند. شما می توانید هزینه های کمتر یا بیشتری را خرج کنید اما این دامنه قیمت برای برنامه ریزی مناسب می باشد.

هتلهای ونیز | سفرنامه ونیز | راهنمای سفر ارزان به ونیز | راهنمای سفر به ونیز ایتالیا | سفر به ونیز در زمستان

در سفر به ونیز در طول چند روز می توان تمام جاذبه های گردشگری آن را دید؟

سفر به ونیز

بسیاری از افراد به سفر یک روزه در شهر ونیز می پردازند؛ اما اگر یک شب را در این شهر بسیار زیبا نگذرانید به خود خیانت کرده اید زیرا اکثر افراد در طول روز به بازدید از جاذبه های گردشگری این شهر می پردازند و در طول شب های پاییزی قدم زدن در این شهر روی برگ های پاییزی را ترجیح می دهند. پیاده روی در طول شب های پاییزی فرصت عالی برای شما می باشد تا شهر را در آرامش کشف کنید. اگر می توانید دو تا سه روز کامل را در ونیز سپری کنید. از آنجا که ونیز یکی از مکان های بسیار گران قیمت می باشد ممکن است اگر بودجه کمی داشته باشید بخواهید زمان خود برای گشت زدن در این شهر را محدود کنید.

ونیز ایران | ونیز کجاست | ونیز هلند | ونیز استانبول | ونیز چگونه ساخته شد

بهترین زمان برای سفر به ونیز

سفر به ونیز

قبل از دید و بازدید از این شهر زیبا زمان سفر به ونیز را در نظر بگیرید. تابستان ها در ونیز ممکن است نسبتاً گرم و مرطوب باشد. همچنین این فصل به دلیل وجود گردشگران بسیار زیاد در این شهر بسیار شلوغ است. همچنین تعداد پشه ها و دیگر حشرات در این فصل در ونیز بسیار زیاد می باشند. زمستان های ونیز نسبتاً سرد می باشد امام شهر خالی از حشرات است بنابراین می تواند زمان خوبی برای سفر به ونیز باشد. بازدید از ونیز را در ماه های آوریل، ژوئن، سپتامبر و اکتبر توصیه می کنیم زیرا دما در این ماه های سال در شهر ونیز بسیار مطلوب می باشد.

ونیزگردی | ونیز به انگلیسی | سفر به ونیز | سفر به ایتالیا

پیوستن به تورهای پیاده روی رایگان در شهر ونیز

سفر به ونیز

تورهای پیاده‌روی روش های عالی برای کشف و یادگیری چیزهای بیشتر در مورد شهری که از آن بازدید می کنید هستند. من دوست دارم در اولین روز سفر خود به ونیز در یکی از این تورها شرکت کنم زیرا روش عالی برای افزایش صبر و تحمل است و همچنین برای بازدید از جایی که می خواهم دوباره آن را ببینم به من ایده می دهد. تورهای پیاده روی رایگان همچنین باعث می شود از تمام جاذبه های گردشگری در مدت زمان کوتاه بازدید کنید. اگر بخواهید در تورهای با کیفیت بیشتر یا اطلاعات جزئی تر شرکت کنید باید هزینه پرداخت کنید. تور پیاده روی رایگان در ونیز، پیاده روی به صورت رایگان در ونیز و تور رایگان ونیز از جمله تورهای پیاده روی رایگان در شهر ونیز می باشند.

مناطق دیدنی ونیز | مناطق دیدنی ایتالیا | جاذبه های گردشگری ونیز

خوردنی ها و نوشیدنی های ارزان در سفر به ونیز

سفر به ونیز

ونیز در ایتالیا به خاطر داشتن بدترین غذاها به ویژه پیتزا مشهور می باشد. از رفتن به رستوران هایی که گارسون در بیرون از رستوران برای جذب مشتری در تلاش است خودداری کنید. تحقیق کنید و ببینید که آیا به دنبال وعده غذایی با کیفیت هستید یا دوست دارید به سفر خود با تجربه بد پایان دهید.

شب گردی ها در ونیز

سفر به ونیز

شب گردی ها در ونیز به شب گردی در هیچ‌یک از شهرهای دنیا شباهت ندارد، مردم این شهر نسبتاً به خواب علاقه دارند. در حقیقت، تنها افرادی که در ونیز زندگی می کنند افرادی هستند که برای گردشگران کار می کنند، بنابراین این شهر در ساعت ۹ شب بسیار آرام است. شما اساساً کلاب ها و رستوران های آرام را در مرکز شهر پیدا خواهید کرد. بهترین مکان برای شب‌گردی در ونیز اطراف Campo Santa Margherita در مجاورت با Dorsoduro می باشد؛ که به دانشگاه ونیز و دانشگاه Ca ‘ Foscari نزدیک می باشد قرار دارد. در این منطقه شما بهترین بارها و تمام تفریحات لازم برای سرگرمی را پیدا خواهید کرد.

هتل ها و اقامتگاه های ونیز

سفر به ونیز

وقتی صحبت از اقامتگاه ها در ونیز به ویژه در فصل تابستان پیش می آید می توان گفت به یک قاتل شباهت دارد. اقامتگاه های بسیار کمی در شهر ونیز وجود دارند، بنابراین قیمت ها بسیار بالا هستند و کیفیت اصلاً خوب نیست. همچنین تابستان ها به دلیل وجود گردشگران بسیار زیادی در این شهر پیدا کردن تخت خواب یا اتاق بسیار دشوار است. هتل ها و آپارتمان های کرایه ای نیز بهتر از اقامتگاه ها نمی باشند. شما باید در جزیره اصلی به دنبال اقامتگاه های بهتر باشید. اگر می خواهید نزدیک مرکز شهر اقامت کنید باید برای هر شب معادل ۳۰ تا ۴۸ دلار هزینه صرف کنید. اگر بخواهید در منطقه لیدو در شهر ونیز اقامت کنید هزینه ها مقداری کمتر خواهند بود.

جاذبه های گردشگری ایتالیا | دیدنی های ایتالیا | دیدنی های ونیز | جاذبه های دیدنی ونیز | جاذبه های دیدنی ایتالیا

بازدید از اطراف شهر در سفر به ونیز

سفر به ونیز

سیستم حمل و نقل ونیز شامل قایق و اتوبوس های آبی می باشد. کشتی ها و اتوبوس های آبی برای حمل و نقل عمومی در اطراف کانال آبی بزرگ شهر مورد استفاده قرار می گیرند. تاکسی های آبی خصوصی همچنین توسط گردشگران کرایه می شوند که البته هزینه استفاده از آن ها برای گشت زدن در اطراف شهر کمی بیشتر است.خدمات آبی برای مدت زمان ۷۵ دقیقه معادل ۷٫۵۰ دلار است در صورتی که استفاده از کشتی ها برای شما ۵٫۰۰ دلار هزینه در بر خواهند داشت. کارت های مسافرتی برای گردشگران برای استفاده نامحدود از سیستم حل و نقل عمومی برای یک روز:۲۰ دلار، دو روزه ۳۰ دلار، ۳ روزه ۴۰ دلار و در نهایت ۷ روزه ۶۰ دلار خواهد بود. رفتن از فرودگاه به سمت مرکز شهر از طریق اتوبوس و تاکسی امکان پذیر است.

نکات مهم در رابطه با سفر به ونیز

سفر به ونیز

در اطراف ونیز جزیره های بسیار زیادی وجود دارند. بهترین جزیره ها مورانو، بورانو و تورسلا هستند بازدید از این جزیره ها را از دست ندهید. بین تمام جزیره ها خدمات کشتی وجود دارد اما ممکن است مسیرها طولانی باشند. اگر در شهر ونیز باران زیادی ببارد ممکن است در کانال های آبی سیل ایجاد شود. برخی از ساختمان ها در اطراف کانال های آبی دارای مخازن فاضلاب می باشند، بنابراین برخی از فاضلاب ها ممکن است به طور مستقیم وارد کانال های آبی می شوند از این رو مواظب باشید دست شما به آب های کانال برخورد نکند. برخی از خیابان ها و کوچه ها کاملاً کوچک هستند و همچنین دارای نور بسیار ضعیفی هستند، همین امر باعث می شود به آسانی باعث می شود اگر مراقب نباشید در کانال های آبی گیر بیفتید. هتل ها و اقامتگاه ها به سرعت پر می شوند از این رو در اولین فرصت آن ها را رزرو کنید.

بهترین راه سفر به ونیز | سفر به مناطق دیدنی ایتالیا | شهر ونیز | مکان های دیدنی ونیز | مکان های دیدنی ایتالیا

در سفر به ونیز چه لباس هایی همراه خود بیاوریم؟

سفر به ونیز

بستن چمدان و اطلاع داشتن از این که چه لباس هایی در سفر به ونیز همراه خود بیاوریم یک چالش بزرگ می باشد. به همین دلیل است که این راهنمای سفر به ونیز رمانتیک ترین شهر دنیا را در اختیار شما قرار دادیم. به همراه داشتن لباس های مناسب با فصل سفر یکی از مهمترین نکاتی است که باید هنگام سفر به ونیز به آن توجه کنید.

اگر می خواهید در مورد جاذبه های گردشگری جهان بدانید می توانید اپلیکیشن توریست اپ را دانلود کرده و قبل از سفر به مقاصد مختلف اطلاعات کافی کسب کنید.

[icon type=”icon-download”] دانلود نسخه ios از سیب اپ

[icon type=”icon-download”] دانلود نسخه اندروید از کافه بازار

[icon type=”icon-download”] دانلود مستقیم نسخه ios

[icon type=”icon-download”] دانلود نسخه اندروید از گوگل پلی

[icon type=”icon-download”] دانلود مستقیم نسخه ios

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *