alexa بهترین سوغاتی های‌ لندن را بشناسیم | توریست اپ (مترجم صوتی همراه)
logo

بهترین سوغاتی های‌ لندن را بشناسیم

بهترین سوغاتی های‌ لندن را بشناسیم

بهترین سوغاتی های‌ لندن را بشناسیم

در این مقاله ( سوغاتی های‌ لندن ) ، به سراغ یکی از کشورهای بسیار قدیمی و در عین حال مدرن به نام انگلیس و پایتخت آن شهر لندن رفته‌ایم و سوغاتی‌های این کشور را بررسی کرده‌ایم، با توریست اپ همراه باشید.

بهترین سوغاتی های‌ لندن را بشناسیم

لباس

سوغاتی های‌ لندن-توریست اپ (۳)

لندن شهری زیبا و مدرن در زمینه مد است. اگر به این شهر سفر کردید و دوستدار خرید سوغاتی‌های گران‌قیمت و منحصربه فرد بودید، می‌توانید به فروشگاههای بزرگ بروید و بهترین لباس را برای دوستان و آشنایان خود انتخاب کنید.

بهترین سوغاتی های‌ لندن را بشناسیم

کیف و کفش

سوغاتی های‌ لندن-توریست اپ (۴)

انواع کیف و کفش‌های چرمی و غیر چرمی، از دیگر سوغاتی‌های انگلستان محسوب می‌شود و می‌توانید بسته به نوع سلیقه خود، انواع چرم، جیر یا نوع ورزشی آن را برای آشنایان خود تهیه کنید.

بهترین سوغاتی های‌ لندن را بشناسیم

عطر

سوغاتی های‌ لندن-توریست اپ (۵)

یکی از مهمترین سوغاتی‌‌های انگلستان، عطر است که در انواع سلیقه‌ها می‌توانید از مراکز خرید لندن بخرید. فقط به یاد داشته باشید که این سوغاتی بسیار گران است  و در صورت لزوم برای خرید آن، می‌توانید انواع کم‌هزینه‌تر و ارزان‌تر آنها را بیابید که در عین حال اصل و مرغوب هستند.

بهترین سوغاتی های‌ لندن را بشناسیم

شال کشمیر

سوغاتی های‌ لندن-توریست اپ

اقلیم شهر لندن، به طور کلی سرد و مرطوب است و همراه داشتن یک شال، می‌تواند محافظ خوبی در برابر این سرما باشد. شال‌های کشمیر از دیگر سوغاتی‌های انگلستان می‌باشند که در انواع رنگ ها موجوداند و انتخاب خوبی برای آقایان و بانوان هستند.

بهترین سوغاتی های‌ لندن | سوغات لندن | سوغات کشور انگلستان | سوغات انگلیس | سوغاتی های انگلستان | سوغاتی های انگلیس | انگلیس | انگلستان | لندن | gknk | hk’gsjhk | hk’gds | s,yhj gknk

شکلات

سوغاتی های‌ لندن-توریست اپ (۶)

مردم انگلیس، انواعی از شکلات‌ها را تولید می‌کنند که در انواع قنادی‌های سراسرشهر لندن موجود است.  بسیاری از این شکلات‌ها به شکل دستی تولید می‌شوند و بسیار خوشمزه هستند. شما می توانید شکلات های مختلفی را در بسته بندی های زیبا برای دوستان خود بخرید.

 

لوازم آرایشی و بهداشتی

سوغاتی های‌ لندن-توریست اپ (۷)

کشور انگلستان از آن دسته کشورهایی است که برندهای معتبر مد و لوازم آرایشی در آنجا فعالیت می کنند. در نتیجه مراکز خرید انگلیس بهترین گزینه برای خرید اینگونه وسایل هستند.

 

لوازم تزئینی

سوغاتی های‌ لندن-توریست اپ (۸)

لوازم تزئینی برای خانه و محل کار، یکی از انواع سوغاتی‌هایی است که بسیاری آن را می‌پسندند. پرچم و نمادهای انگلستان نظیر ساعت بیگ بن تنها دو گزینه از این وسایل تزئینی است. این سوغاتی‌ها هم مقرون به صرفه هستند و در بازارهای جای لندن به فروش می‌رسند.

 

ساعت مچی پارچه‌ای

سوغاتی های‌ لندن-توریست اپ (۹)

این سوغاتی یکی از بهترین هدیه‌هایی است که می‌تواند نشان دهنده انگلستان باشد. پارچه این ساعت‌ها طراحی منحصر به فردی دارد و تا حدودی سنت و فرهنگ انگلستان را به نمایش می‌گذارد.

 

چای

سوغات لندن

چای مخصوص بریتانیا به نوشیدنی ملی این کشور تبدیل شده است. به همین دلیل آن را به عنوان سوغاتی در بسته بندی‌های مختلف عرضه می‌کنند. فروشگاه Whittard بهترین نوع چایی و قهوه را به فروش می‌رساند.

 

کلاه لاک اند کو

سوغاتی های‌ لندن-توریست اپ (۱۲)

لاک اند کو قدیمی‌ترین فروشگاه کلاه در جهان است و از سال ۱۷۸۶ مشغول به فعالیت بوده است. در این فروشگاه انواع کلاه یافت می شود: کلاه‌هایی که وینستون چرچیل در روز عروسی خود آن را بر سر گذاشت و یا چارلی چاپلین که کلاه‌هایش را از این‌جا تهیه می‌کرد. اگر علاقمندی ویژه‌ای به انواع کلاه‌ها داشته باشید، این فروشگاه عالی خواهد بود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *