alexa

سوغاتی های آمریکا ، مجموعه فرهنگی از ملل گوناگون

سوغاتی های آمریکا ، مجموعه فرهنگی از ملل گوناگون

سوغاتی های آمریکا ، مجموعه فرهنگی از ملل گوناگون

آمریکا کشوری واقع شده در قاره غربی با وسعت بسیار زیاد و کشوری چند ملیتی است. اما قدمت این کشور، تقریبا حدود ۵۰۰ سال است و آنچه ما از این کشور به عنوان فرهنگ و هنر می‌شناسیم، مجموعه به دست‌آمده از سرخپوستان ساکن این کشور و البته فرهنگ چند ملیتی آن است. اگر به این کشور سفر می‌کنید، نمی‌‌توانید مجموعه‌های سنتی ویژه‌‌ای را به عنوان‌ ره‌آورد و یادگاری بیابید، اما مطمئن باشید، آنچه به عنوان سوغاتی های آمریکا خواهید خرید، می‌تواند دارایی ارزشمند و اصیلی محسوب شود.

توریست‌اپ، در جستجوی امروز، به سراغ فرهنگ چند ملیتی آمریکا رفته تا ره‌آورد و سوغاتی‌های ممکن را در آمریکا، ینگه دنیا، بیابد. شما درباره این سوغاتی‌ها چه فکر می‌کنید؟ با توریست اپ همراه شوید در این سفر.

سوغاتی های آمریکا ، مجموعه فرهنگی از ملل گوناگون

مجسمه آزادی

سوغاتی های آمریکا-توریست اپ

یکی از محبوب‌ترین سوغاتی‌های کشور آمریکا، مجسمه برج آزادی است که در اکثر بازارچه‌ها و مراکز خرید این کشور یافت می‌شود. اگر دوستدار خرید این مجسمه هستید، دانستن تاریخچه ساخت این مجسمه، شما را کاملا برای خرید، ترغیب خواهد کرد.

سوغاتی های آمریکا ، مجموعه فرهنگی از ملل گوناگون

گوی شیشه‌ای

سوغاتی های آمریکا-توریست اپ (۳)

این گوی‌ها سوغاتی‌های آمریکا محسوب می‌شوند، گرچه می‌توانید آن را در کشورهای دیگر نیز بیابید. گوی‌هایی که در این کشور ساخته می‌شوند، بیشتر برگرفته از روزهای زیبای کریسمس بوده‌اند، بنابراین، درون گوی پر از تصاویر و مجسمه‌های زیبای مسیح، کریسمس و مانند آن است.

سوغاتی های آمریکا ، مجموعه فرهنگی از ملل گوناگون

عطر

سوغاتی های آمریکا-توریست اپ (۹)

تا به حال، عطرها و ادکلن‌ها را به عنوان سوغاتی چند کشور دیگر نیز معرفی کرده‌ایم، اما باید بدانید، این کشورها و کشوری مانند امریکا، به روزترین عطرهای دنیا را عرضه می‌کنند. عطرها و ادکلن‌هایی که می‌توانید از اصل بودن و کیفیت آنها به طور کامل مطمئن باشید.

سوغاتی های آمریکا ، مجموعه فرهنگی از ملل گوناگون

پوشاک

سوغاتی های آمریکا-توریست اپ (۱۰)

بسیاری از برندهای معروف دنیا، در آمریکا وجود دارند و ما می‌توانیم مهم‌ترین برندهای پوشاک را در کشور آمریکا بیابیم. برای مثال برندهایی مانند Dior،Channel،Versace  ، از دسته مهم‌ترین و معتربرترین برندهای پوشاک و کیف و کفش است.

سوغاتی های آمریکا | سوغاتی آمریکا | سوغات آمریکا |‌ سوغات امریکا |‌سوغاتی امریکا |‌ s,yhj Hlvd;h | از آمریکا چی بیاریم |‌ از آمریکا چی بیارم |‌ سوغات کشور آمریکا |‌ 

سنگ

سوغاتی های آمریکا-توریست اپ (۱۳)

آمریکا، منابع طبیعی بسیار زیادی دارد و یکی از آنها معادن بسیار سنگ‌هایی است که از آنها به عنوان سنگ‌های زینتی و یا سنگ‌های به کار رفته در طراحی‌ خانه‌ها به کار می‌روند. اگر کمی با انواع سنگ‌ها آشنا شوید، متوجه خواهید شد که سنگ‌ها خواص درمانی دارند و می‌توان انواعی از آنها را متناسب با سنگ‌های تولد تهیه کرد.

 

کوله پشتی

سوغاتی های آمریکا-توریست اپ (۱۴)

کوله‌پشتی یکی از ملزومات بسیاری ار افراد، به ویژه دانشجویان و دانش‌آموزان است. در آمریکا انواع مختلفی از کوله‌پشتی‌ها را خواهید دید. برای مثال، تعدادی از این کوله‌پشتی‌ها با انواع پارچه‌ها و با طرح پرچم آمریکا تهیه می‌شوند. اگر قصد دارید برای کودکان و نوجوانان خرید کنید، این کوله‌ها انتخاب خوبی هستند.

 

کلاه نقابی

سوغاتی های آمریکا-توریست اپ (۱۷)

کلاه‌هایی زیبا و شیک که بر روی آن از کلمات NY یا ILOVENY استفاده شده است و در آمریکا توسط نوجوانان و جوانان بسیار استفاده می‌شود.

 

شکلات و شیرینی

سوغاتی های آمریکا-توریست اپ (۱۶)

در شهرهای مختلف آمریکا قنادی‌های بزرگی وجود دارد و انواع شکلات و شیرینی به صورت بسته‌بندی به فروش می‌رسد. شما می‌توانید با خرید بهترین نوع آن، هم در هزینه صرفه جویی کنید هم هدیه‌ای خوش‌طعم به دوستان و آشنایان خود بدهید.

 

کلاه کابوی

سوغاتی های آمریکا-توریست اپ (۱۵)

یکی از کلاه‌های تاریخی آمریکا، کلاه‌ کابویی ست که ما آن را به غرب وحشی  و فیلم‌هایی با نام وسترن می‌شناسیم. به راستی، این کلاه‌ها، نوعی از هدایای نوستالژیک و البته زیبا و منحصربه فرد به شمار می‌آیند و حتی اگر مایل به استفاده از آنها نباشید، می‌توانید آن را به عنوان طرح هنری زییایی، از دیوار خانه آویزان کنید.

 

ماگ

سوغاتی های آمریکا-توریست اپ (۱۸)

این ‌روزها می‌توانید انواعی از ماگ‌ها را در گوشه و کنار کشور خودمان بیابید که در طرح‌های مختلفی ارائه می‌شوند. اما اگر به کشور آمریکا مسافرت کرده‌اید و به دنبال تهیه ره‌آوردی زیبا و یا یادگاری دوست‌داشتنی هستید، ماگ‌های آمریکایی می‌تواند گزینه خوبی باشد که انواع طرح‌های منحصربه فرد آمریکا را در آن خواهید دید؛ طرح‌هایی مانند اسطوره‌های کارتونی آمریکا، مانند بتمن، مجسمه آزادی، طرح پرچم و حیات وحش امریکا.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *