alexa وجمیت تا آگ، سوغاتی های استرالیا | توریست اپ ( مترجم صوتی همراه )
logo

وجمیت تا آگ، سوغاتی های استرالیا

وجمیت تا آگ، سوغاتی های استرالیا

وجمیت تا آگ، سوغاتی های استرالیا

سوغاتی‌‌های استرالیا، مجموعه‌ای از فرهنگ و سنت بومیان آن و مدرنیته است. اگر مایل هستید با سوغات استرالیا آشنا شوید، با توریست اپ در این مقاله ( سوغاتی های استرالیا ) همراه باشید.

 

اسپری خوش بو کننده

سوغاتی های استرالیا-توریست اپ (۱۳)

محصولاتی به نام برند بوندی، اسپری‌های خوشبو کننده‌ای می‌سازند که به میزان زیادی در استرالیا تولید می‌شوند و طرفداران بسیاری هم دارند. دلیل این اقبال عمومی از این این اسپری‌ها، استفاده از گیاهان و میوه‌های بومی است که انواعی از بوهای طبیعی را ایجاد می‌کند و برای خوش بو کردن هوا و تخت خواب کارایی دارد. این اسپری‌ها برای سوغاتی و هدیه دادن نیز می‌تواند مناسب باشد

وجمیت تا آگ، سوغاتی های استرالیا

وجمیت

سوغاتی های استرالیا-توریست اپ (۵)

یکی از مشهورترین چاشنی‌های صبحانه استرالیایی که می‌توانید از سوپرمارکت‌ها یا هایپرها پیدا کنید، وجمیت است. این چاشنی یا مربا با اینکه با نمک تهیه می‌‌شود، طعمی شیرین دارد. وجمیت را می توانید برای دوستان و آشنایان خود نیز تهیه کنید.

وجمیت تا آگ، سوغاتی های استرالیا

شکلات تیم تام

سوغاتی های استرالیا-توریست اپ (۱۰)

یکی از محصولات مشهور استرالیا که در بین گردشگران نیز محبوب است، شکلاتی با برند تیم تام است. این شکلات‌ها در بسته‌بندی‌های ساخته می‌شوند و برای تهیه سوغاتی می‌تواند گزینه مناسبی باشد.

 

چای

سوغاتی های استرالیا-توریست اپ (۹)

انواعی از چای‌ها با انواع طعم و بسته بندی، یکی از سوغاتی‌های طبیعی استرالیا است. این چای‌ها از بهترین گیاهان بومی استرالیا تهیه می‌شوند و خواص مختلفی نیز دارند

وجمیت تا آگ، سوغاتی های استرالیا

آگ

سوغاتی های استرالیا-توریست اپ (۱۱)

نیم‌بوت‌های مشهور آگ که در بین ایرانیان نیز محبوب است، در استرالیا با کیفیت مناسبی تهیه و به فروش می‌رسد. این نیم‌بوت‌ها برای استفاده روزهای سرد زمستان، پیاده‌روی‌های طولانی و حتی کوه‌نوردی بسیار مناسب‌اند. این نیم بوت‌ها در جنس و رنگ بندی متنوع در پاساژهای ملبورن و سیدنی به فروش می‌زسند و برای همه افراد می‌تواندهدیه‌ای منحصر به فرد باشد.

وجمیت تا آگ، سوغاتی های استرالیا

کیف و کفش چرمی

سوغاتی های استرالیا-توریست اپ (۸)

استرالیا همانند دیگر کشورها در صنعت فشن (Fashion) پیشرفته است و با توجه به مد، کیف و کفش‌های منحصر به فردی تولید می کند. اگر قصد دارید هدیه بدهید کیف و کفش چرم  نیز می‌تواند انتخاب خوبی باشد.

سوغاتی های استرالیا | سوغات استرالیا | سوغاتی استرالیا | سوغاتی های ملبورن | از استرالیا چی بیاریم | استرالیا | hsjvhgdh | austria

قهوه

سوغاتی های استرالیا-توریست اپ (۶)

یکی از سوغاتی‌های محبوب گردشگران، قهوه‌ای است که در استرالیا تهیه و به فروش می‌رسد. این قهوه‌ها در طعم و مدل‌های مختلف ارائه می‌شوند و می‌توان آن را به عنوان یادگاری و سوغاتی تهیه کرد.

 

محصولات چوبی

سوغاتی های استرالیا-توریست اپ

محصولات چوبی استرالیا، پیشینه‌ای از بومیان استرالیایی دارد که در طرح‌ها و شکل‌های مختلف ساخته می‌شوند و همگی اصالت و سنت بومی‌های استرالیایی را به نمایش می‌گذارد. علاوه بر انواع محصولات چوبی تزئینی، انواع مختلفی از ظروف و اسباب‌بازی‌های چوبی با نمادهای طبیعی استرالیا را می‌توانید در جای جای این کشور بیابید.

 

بومرنگ

سوغاتی های استرالیا-توریست اپ (۳)

یکی از معروف‌ترین تفریحات محلیان استرالیا بومرنگ است که در پارک و مکان های عمومی با آن بازی می کنند. این بومرنگ‌ها قدمت طولانی در استرالیا دارند و توسط بومیان استرالیا اختراع شده است. بومرنگ‌ها به راستی انتخاب ویژه و منحصر به فردی از قاره استرالیا است.

 

شال گردن

سوغاتی های استرالیا-توریست اپ (۷)

انواعی از روسری‌ها و شال‌گردن با طرح‌های ویژه استرالیا را می‌توانید در انواع نخی و یا ابریشمی در استرالیا بیابید.

 

منبع: www.cntraveler.com

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *