alexa ساعت سوییسی بخریم یا چاقوی همه کاره، سوغات سوئیس |توریست اپ(مترجم)
logo

ساعت سوییسی بخریم یا چاقوی همه کاره، سوغات سوئیس

ساعت سوییسی بخریم یا چاقوی همه کاره، سوغات سوئیس

ساعت سوییسی بخریم یا چاقوی همه کاره، سوغات سوئیس

در این مقاله ( سوغات سوئیس ) به سراغ سوغاتی‌های کشور زیبای سوئیس رفته‌ایم و انواع سنتی و معروف این سوغاتی‌ها را یافته‌ایم. با توریست اپ در این مقاله همراه باشید.

ساعت سوییسی بخریم یا چاقوی همه کاره، سوغات سوئیس

ساعت کوکو

سوغات سوئیس-توریست اپ

مشهورترین سوغاتی کشور سوئیس، ساعت‌های کوکو هستند که بسیاری از افراد از گذشته‌های دور با آن آشنا هستند. نوستالژی‌هایی که در دیوار خانه‌های سوئیسی‌ها همچنان نصب شده و مورد استفاده قرار می‌گیرد. زیبایی این ساعت‌ها، به دلیل وجود پرنده‌ آواز خوانی است که در شروع هر ساعت جدید، از ساعت بیرون آمده و می‌خواند.

ساعت سوییسی بخریم یا چاقوی همه کاره، سوغات سوئیس

ساعت مچی سوئیسی

سوغات سوئیس-توریست اپ (۳)

می‌دانید که بهترین ساعت‌های مچی در کشور سوئیس و با برندهای مشهور به بازار عرضه می‌شود. البته این ساعت‌ها گران هستند و برای سوغاتی‌های ویژه و بسیار خاص انتخابی منحصربه‌فرد خواهند بود.

ساعت سوییسی بخریم یا چاقوی همه کاره، سوغات سوئیس

شکلات

سوغات سوئیس-توریست اپ (۴)

کشور سوئیس، یکی از کشورهای مطرح در تهیه انواع شکلات است و به راستی یکی از خوشمزه‌ترین شکلات‌ها را عرضه می‌کند. انواع مختلفی این شکلات‌ها را که در انواع کاکائویی، قهوه، ساده و مانند ان ارائه می‌شود را می‌توانید در زوریخ، ژنو و دیگر مناطق آن بیابید.

ساعت سوییسی بخریم یا چاقوی همه کاره، سوغات سوئیس

چاقوی همه کاره ویکتورینوکس

سوغات سوئیس-توریست اپ (۵)

این چاقوهای مشهور ابتدا بیشتر توسط سربازان ارتشی آمریکایی و سوئیسی استفاده می‌شد. اما به علت کاربردی بودن، تولید و استفاده از این چاقوها، به میزان زیادی افزایش یافت.  یافتن جنس اصلی این چاقوها در سوییس کار آسانی است. این چاقوها می‌توانند برای هر فردی مفید باشند، چرا که برای سفر و گردش بسیار مناسب هستند.

 

جعبه موزیکال

سوغات سوئیس-توریست اپ (۸)

جعبه‌های موزیکال، یکی از نوستالژی‌ها برای بسیاری از مردمان دنیاست و گرچه امروزه از دسته وسایل تزئینی مطرح می‌شود، زمانی به عنوان یکی از ملزومات خانه‌ها مورد استفاده قرار می‌گرفت. در کشور سوئیس، این جعبه‌ها در طرح‌ها و شکل‌های مختلف ساخته می‌شود و می‌توان آنها را به عنوان سوغاتی‌های زیبا و خاطره‌انگیز تهیه کرد.

 

بوت ارتشی

سوغات سوئیس-توریست اپ (۱۱)

یکی دیگر از سوغاتی‌های خاص و منحصر به فرد سوئیسی، بوت‌هایی هستند که در گذشته‌های دور سربازان ارتشی می‌پوشیدند. امروزه این بوت‌ها برای نوع ویژه‌ای از مد لباس می‌تواند مناسب و دوست‌داشتنی باشد، به ویژه اگر مایل باشید می‌توانید آنها را در فصل پاییز و زمستان استفاده کنید.

 

اسباب بازی چوبی

سوغات سوئیس-توریست اپ (۷)

در سفر به خارج از کشور، سوغاتی خریدن برای کودکان هم نیاز به خلاقیت و وقت دارد. اگر به سوئیس سفر کردید و قصد دارید برای فرزند خود یا کودکی خرید کنید، اسباب بازی‌های چوبی و لوازم فکری چوبی را می‌توانید از فروشگاه‌های سوییس تهیه کنید.

 

آلتا ترا

سوغات سوئیس-توریست اپ (۲)

آلتا ترا یکی دیگر از محصولات کشور سوئیس است که در بین گردشگران بسیار مشهور است. این محصولات اول بار توسط خانواده‌ای در برن تهیه شدند و بعد از آن به سرعت گسترش یافتند. گیاهان این محصول از کوه‌های آلپ تهیه می‌شود و می‌توانید چای یا روغن آن را به عنوان سوغاتی بخرید.

 

زنگوله تریچل

سوغات سوئیس-توریست اپ (۶)

اگر به کوه‌های آلپ سفر کردید، حتما صدای زیبای زنگوله دام‌های آنجا را خواهید شنید. این زنگوله‌های سنتی سوئیسی از جنس خاصی به نام تریچل است که به عنوان سوغاتی مهم این کشور هم به فروش می رسد.

سوغات سوئیس | سوغاتی سوئیس | سوغاتی های سوئیس | سوغات کشور سوئیس | سوغات معروف سوئیس | بهترین سوغات سوئیس | از سوئیس چی بخریم | سوئیس | s,yhj s,mds

پوشاک

سوغات سوئیس-توریست اپ (۹)

سوئیس کشوری سرد و در اکثر فصل‌های سال بارانی و برفی است. به همین دلیل لباس‌های پشمی و بافتنی شیک و زیبایی تولید می‌کند. اگر قصد دارید برای دوستان و آشنایان خود لباس‌های خاص بیاورید، به مراکز خرید برن و ژنو بروید.

 

منبع: www.gpsmycity.com

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *