alexa مهم ترین شرایط اخذ ویزای دبی - توریست اپ
logo

مهم ترین شرایط اخذ ویزای دبی

مهم ترین شرایط اخذ ویزای دبی

مهم ترین شرایط اخذ ویزای دبی

لینک های مرتبط
    همه چیز در مورد پاسپورت و ویزا گرفتن
    همه چیز درباره ویزای شینگن 
    چگونه ویزای کانادا بگیریم؟
    سخت ترین کشورها برای گرفتن ویزا

افراد با دلایل مختلفی به دبی سفر می‌کنند، عده‌ای می‌خواهند تعطیلات خود را در این کشور بگذرانند و عده‌ای دوست دارند که در دانشگاه های دبی تحصیل کنند. برخی از افراد به فکر کار در دبی هستند و برخی نیز می‌خواهند برای همیشه در این کشور زندگی کنند در هر صورت آنچه بین تمامی این اهداف مشترک است کلماتی مانند سفارت دبی، اخذ ویزای دبی و مدارک و شرایط موجود که گاه بسیار دشوار به نظر می‌رسد و گاه نیز ساده و سریع. آنچه توریست اپ در این مقاله برای شما در نظر گرفته است نکات مهم و ضروری در زمینه سفارت دبی است که باید مورد بررسی قرار بگیرد.

شرایط اخذ ویزای دبی

اخذ انواع ویزای دبی

سفارت ارمنستان - ویزای ترانزیت - انواع ویزای دبی

فرض کنید شما می‌خواهید ویزای تحصیلی دریافت نمایید و در این مسیر آنچه هدف شما است تحصیل در این کشور است. در وهله اول باید در نظر داشته باشید که این شما هستید که باید سعی کنید در دانشگاه مورد نظر پذیرش بگیرید پس در اخذ ویزای تحصیلی دبی داشتن دعوت نامه از سوی دانشگاه است پس تا به اینجای کار متوجه شدیم که برای اخذ ویزای تحصیلی این کشور آنچه بسیار مهم است پذیرش از دانشگاه است و اخذ ویزای تحصیلی نیز همین مورد محسوب می‌شود.

در خصوص ویزای کار آنچه مهم است مهارت شما است، پس شما صرفاً با داشتن مدرک تحصیل خوب نمی‌توانید ویزای کار اخذ نمایید. در نظر داشته باشید که در این مسیر سابقه کاری شما و همینطور تخصصی است که از عهده ان خوب برآمدید پس در کنار سایر مدارک مهم و البته عمومی (فرض می‌کنیم که شما از مدارک عمومی که برای اخذ ویزا نیاز است اطلاع دارید) داشتن سابقه کار و یا تخصص مستند بسیار مهم است و صدور ویزای کاری محسوب می‌شود.

در خصوص اخذ ویزای توریستی این کشور آنچه مهم است هدف است و هدف از آن گشت و گذار است پس من باید حدس بزنم که سوالاتی که از من پرسیده می‌شود می‌تواند تله‌ای بزرگ محسوب شود تله‌ای که شاید می‌خواهد ثابت کند من رفته‌ام که ماندگار شوم پس وجود مدارکی که نشان دهد تعلقات مالی، کاری و یا عاطفی در کشور خودتان دارید می‌تواند بسیار در نظر مأمور سفارت تأثیر بگذارد.

در نظر داشته باشید که شما در مسیر اخذ ویزای این کشور در ابتدا باید هدف را مشخص سازید و سپس طبق هدف پیشر بروید.

شرایط اخذ ویزای دبی

نکات مهم در خصوص ویزای دبی

مدارک لازم اخذ ویزای عراق | نکات مهم در خصوص ویزای دبی

ویزای دبی در دو حالت معمولی و اضطراری (پزشکی) صادر می‌شود به طوری که برای اخذ ویزای عادی مدت هفت روز زمان نیاز است ،این در حالی است که اخذ ویزای اضطراری برای این کشور سه روز کاری زمان را به خود اختصاص می‌دهد. در نظر داشته باشید که اگر ویزای کاری این کشور را می‌خواهی قطعاً با توجه به شرایط باید زمان بیشتری در نظر گرفته شود.

ویزای توریستی دبی به صورت یک ماهه و سه ماهه صادر می‌شود و با پرداخت وجه می‌توان آن را تمدید نمود.

ویزای ترانزیت دبی  با اعتبار ۱۴ روز صادر می‌شود و قابل تمدید نیست.

ویزای کاری دبی عموماً توسط کارفرما و یا شرکتی که فرد را استخدام کرده است باید به نتیجه برسد و مدتی که برای آن تعیین شده است سه ساله است. مراحل اخذ ویزای کاری و همینطور هزینه‌های موجود در این مسیر بسیار مهم است و باید بررسی‌های لازم صورت بگیرد.

شرایط اخذ ویزای دبی

ویزای ۹۰ روزه دبی

ویزای چاد ویزای دبی

این ویزا به مدت سه ماه صادر می‌شود و فرد تنها یک بار می‌تواند وارد کشور شود و پس از خروج می‌بایست مجدد درخواست ویزا دهد. او اجازه رفت و آمد به کشور امارات را ندارد.

ویزای مولتی ۹۰ روزه این نوع ویزا برای تاجران و در مجموع افرادی مناسب است که می‌خواهند به این کشور رفت و آمد نمایند و البته زمان در نظر گرفته شده برای این ویزا ۹۰ روز( ۳ ماه)  اعلام شده است. این افراد می‌توانند به کشورهای همسایه نیز سفر کنند. این ویزا اجازه چندین بار ورود را نیز می‌دهد

ویزای اقامتی این کشور خود شامل چندین بخش مختلف می‌شود. در نظر داشته باشید که ویزای اقامتی شغلی بخشی از فرآیند اخذ آن از سوی کارفرما صورت می‌گیرد. ویزای اقامتی خانوادگی برای سرپرست خانواده فراهم شده است. ویزای اقامتی فامیلی شامل پدر و مادر و برادر و همسر است و البته یکی از شروط این ویزا نیز خویشاوندی سببی است.

ویزای اقامتی دانش آموزی که برای کالج‌های تمام وقت بوده و به نوعی دانشگاهی نیز محسوب می‌شود. ویزای اقامتی برای خرید ملک نیز از دیگر مدل‌های این ویزا محسوب می‌شود.

هزینه‌هایی که برای ویزای دبی پرداخت خواهید نمود با هم فرق دارد.

شرایط اخذ ویزای دبی

سفارت دبی‎‎

سفارت دبی‎‎

آدرسی که در خصوص سفارت دبی در ایران در دسترس است در تهران شهرک غرب ، ایران زمین شمالی پایین‌تر از بیمارستان بهمن است.

*** در برخی از سایت ها نوشته شده است که این سفارت در حال حاضر تعطیل است ***

در نظر داشته باشید که مدارک لازم برای اخذ ویزای دبی باید به طور دقیق تنظیم شود.

هزینه‌هایی که برای اخذ ویزای این کشور در نظر گرفته می‌شود در طول سال‌های مختلف با هم فرق داشته و بستگی به شرایط و نوع ویزا دارد.

 

برای خرید تور کشورهای مختلف، بیمه مسافرتی، رزرو هتل و … می توانید اپلیکیشن توریست اپ را دانلود کرده و قبل از سفر به مقاصد مختلف اطلاعات کافی کسب کنید.

[icon type=”icon-download”] دانلود نسخه ios از سیب اپ

[icon type=”icon-download”] دانلود نسخه اندروید از کافه بازار

[icon type=”icon-download”] دانلود مستقیم نسخه ios

[icon type=”icon-download”] دانلود نسخه اندروید از گوگل پلی

[icon type=”icon-download”] دانلود مستقیم نسخه ios

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *