alexa شروع پروژه جدید و هیجان‌انگیز در دبی - اپلیکیشن گردشگری توریست اپ
logo

شروع پروژه جدید و هیجان‌انگیز در دبی

شروع پروژه جدید و هیجان‌انگیز در دبی

شروع پروژه جدید و هیجان‌انگیز در دبی

به گزارش گروه توریست اپ راس الخیمه اداره توسعه گردشگری در دبی پروژه ای ماجراجویانه را آغاز کردند که باعث تعجب مسافران و گردشگران دنیا خواهد شد.

لینک های مرتبط
    نکاتی متفاوت از بهترین هتل های دبی – قسمت اول
    نکاتی متفاوت از بهترین هتل های دبی – قسمت دوم
    راهنمای سفر به دبی
    غذاهای دبی و امارات، از شکم‌گردی‌های ویژه خاورمیانه

این پروژه در واقع علاوه بر اینکه در امارات سر و صدای زیادی به پا خواهد کرد بلکه به یکی از اصلی ترین قطب گردشگری در جهان تبدیل خواهد شد. و در این راستا اداره توسعه گردشگری راس الخیمه به شرکتی رو به پیشرفت در این پروژه تبدیل خواهد شد. با اتمام این پروژه و افتتاحیه آن با ترن‌های هوایی جدید توسط اداره پارک ماجراجویی توروردی به پروژه جبل جایس فلایت، بلندترین زیپ لاین جهان با ۲٫۸ کیلومتر طول، نیز روبه رو خواهید شد.

کشور امارات در چند سال اخیر با بررسی و مشاهدات خود در زمینه توریستی و گردشگری سالیانه در حال پیشبرد و محکم سازی پایه‌های گردشگری خود بوده و در جهت آن تلاش های زیادی صورت گرفته است که پروژه راس الخیمه یکی از آنها محسوب می شود.

در نیمه اول سال ۲۰۱۸، امارات متحده عربی با میزبانی از ۶۶ درصد کل بازدیدکنندگان منطقه و معرفی پروژه‌های خلاقانه و جدید مطابق با علایق مردم بومی و گردشگران بین‌المللی و سرمایه‌گذاری در بخش صنعت گردشگری ماجراجویانه جهانی، در مسیر درستی قرار داشته است.

شما می توانید برای اطلاعات بیشتر از کشورهای مختلف اپلیکیشن توریست اپ  را دانلود کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *