alexa

عجیب ترین ورزش های دنیا

عجیب ترین ورزش های دنیا

عجیب ترین ورزش های دنیا

تفریح  و بازدید از مکان های جالب یکی از مهمترین بخش هر سفر است. اینکه تشخیص دهید به چه بازی و سرگرمی های علاقه دارید حائز اهمیت بوده و به شما در زمان و لذت بیشتر کمک خواهد کرد. به هر کشوری که سفر کنید مختص به آنجا انواع ورزش های عجیب و امکانات هیجان انگیز دیگر وجود دارد.در نتیجه توریست اپ قصد دارید ۶ تا از بهترین، هولناک ترین و عجیب ترین ورزش های دنیا را به شما معرفی کند.

عجیب ترین ورزش های دنیا

زیپ لاین

اگر به کشور انگلستان سفر کردید و قصد ماجراجویی دارید،زیپ لاین بهترین گزینه است. در قدیم از این وسیله برای جابه جایی وسایل یا افراد استفاده می شد که اکنون آن را وسیله ای برای تفریح و تفنن استفاده می کنند. البته زیپ لاین برای بعضی ها مخصوص برای کسانی که از ارتفاع می ترسند شاید هیجان انگیز نباشد اما تجربه ای منحصر به فرد و جالب است. بلندترین زیپ لاین جهان در دره ی کوپر در مکزیک با ۲۵۰۰ مترمسافت است. با این حال، در منطقه ی Bethesda در ولز هم می توان یکی دیگر از هیجان انگیزترین زیپ لاین های جهان را تجربه کرد.

زیپ لاین

عجیب ترین ورزش های دنیا

غواصی

آفریقای جنوبی دیگر کشورهایی بوده که در آن تفریحات و امکانات متنوعی وجود دارد و به همین دلیل گردشگران متعددی را به سمت خود جذب کرده است. غواصی در قفس اول به فکر کسی افتاد که خودش طعمه ی کوسه ها شده بود و به دنبال راهی بود که هم از این ورزش لذت ببرد هم به دیدن خشن ترین آبزی دنیا برود در نتیجه ایده ی غواصی در قفس در ذهنش شکل گرفت.اگر قصد دارید این ورزش مهیج را امتحان کنید به آفریقای جنوبی سفر کنید.

غواصی

عجیب ترین ورزش های دنیا

بندبازی

این ورزش بیشتر در کشور آمریکا رایج است.بندبازی یکی از ترسناک ترین ورزش های دنیا بوده که حتی تماشای آن هیجان بسیار زیادی داشته و لذت بخش خواهد بود. دره پارک یوسمیت در آمریکا بهترین جای دنیا برای این کار است.

بندبازی

عجیب ترین ورزش های دنیا

بانجی جامپینگ

این ورزش هیجان انگیز علاوه بر اینکه در دنیا مشهور است در ایران نیز در بین جوانان جذابیت زیادی دارد.بانجی جامپینگ به شکلی بوده که از بالای ساختمان های بلند، می ایستند با یک طنابی که خاصیت کشسانی دارد و به آن ها وصل شده است، خودشان را به پایین می اندازند.بنابراین اگر به نیوزلند سفر کردید به شهر کویینزلند بروید، بانجی جامپینگ آنجا را امتحان کنید و نهایت لذت را تجربه کنید.

بانجی جامپینگ

عجیب ترین ورزش های دنیا

اسکی روی آتشفشان

اگر اهل هیجان و تجربه های عجیب هستید اسکی بر روی شن های آتشفشان انتخاب جالبی خواهد بود. این هم یک اکستریم اسپرت به تمام عیار است که البته برای انجام آن حتما باید عینک و لباس مناسب را پوشید، در غیر این صورت احتمال آسیب در چنین محیط صخره ای بر اثر زمین خوردن و افتادن بسیار زیاد است. اسکی روی آتشفشان در نیکاراگوئه بر روی یک کوه ۷۲۸ متری بوده که برای اولین بار در این مکان کشف شد.

اسکی روی آتشفشان

عجیب ترین ورزش های دنیا

رفتینگ

فیلیپین جزء آن دسته از کشورهایی بوده که ورزش های هولناکی در آن برگزار می شود. در واقع اولین بار مردمی که سعی کردند تا از رودخانه هایی با آب های خروشان مسیر یابی کنند، این ورزش را کشف کردند.این ورزش در وهله ی اول در بازی های المپیک رونمایی شد و دیگر به عنوان تفریحی همگانی در مکان های مختلف حتی شمال ایران نیز مورد توجه قرار گرفته است.

رفتینگ

عجیب ترین ورزش های دنیا

مقالات مرتبط

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *