alexa ۱۰تا از قوانین روسیه که قبل از رفتن به جام جهانی باید بدانید|توریست اپ
logo

۱۰تا از قوانین روسیه که باید بدانید

۱۰تا از قوانین روسیه که باید بدانید

۱۰تا از قوانین روسیه که باید بدانید

روسیه یکی از پهناورترین کشورهای دنیا و در قاره وسیع آسیا قرار دارد. این کشور در تعدادی از زمینه ها دارای قوانین سخت گیرانه ای است که نه تنها مردم خود روسیه موظفند از آنها پیروی کنند، بلکه افراد دیگری که به عنوان مسافر به این کشور سفر می کنند، باید از قوانین روسیه پیروی کنند، در غیر اینصورت، جریمه های سنگینی باید بپردازند. مسلما دانستن این قوانین برای مسافران، به ویژه مسافرانی که قصد سفر به روسیه در زمان جام جهانی را دارند، از اهمیت ویژه ای برخوردار است. بنابراین توریست اپ در این مقاله تلاش کرده است تا مهم ترین و ضروری ترین قوانینی که هر مسافری ملزم به رعایت آن است را ارائه کند. بنابراین می توانید با ما در این سفر همراه باشید.

همچنین برای آشنایی با مکان های دیدنی روسیه می توانید به مقاله جاهای دیدنی روسیه مراجعه کنید.

 

الفاظ بد

قوانین-روسیه-توریست-اپ

در کشور روسیه از سال ۲۰۱۴، استفاده از الفاظ بد و رکیک در فیلم، موسیقی، تئاتر و رویدادهای فرهنگی روسیه ممنوع شده است. در حقیقت بر طبق این قانون، در صورت مشاهده این گونه اتفاقات، فرد خاطی جریمه خواهد شد.


اتومبیل کثیف

قوانین-روسیه-توریست-اپ (۲)

 

اگر قصد دارید با گواهینامه بین المللی خود در روسیه رانندگی کنید، بهتر است بدانید که رانندگی با اتومبیل کثیف و خاکی ممنوع است و هزینه ای بالغ بر ۶۲ دلار جریمه دارد. این قانون از آن جهت است که در حین رانندگی، پلیس بتواند اتومبیل شما را به راحتی چک کند.


ارز

قوانین-روسیه-توریست-اپ (۳)

 

برای سفر به روسیه و خرید باید از واحد پول روسیه که روبل است استفاده کنید. روسیه به هیچ عنوان دلار و یورو قبول نمی کند. به همین منظور، در خیابان ها و کوچه های مسکو و سن پترزبورگ تعداد زیادی صرافی معتبر وجود دارد، بنابراین از تبدیل پول خود در مکان های متفرقه بپرهیزید.


رقصیدن

قوانین-روسیه-توریست-اپ (۱۱)

 

رقص و پایکوبی در منطقه “یادبود جنگ جهانی دوم” واقع در شهر نووروسیسک ممنوع است و جریمه سنگین مانند زندان را در پی خواهد داشت. این منطقه یکی از مهمترین و با ارزش ترین جاهای دیدنی نووروسیسک بوده و برای آن احترام زیادی قائل هستند.


ویزا

قوانین-روسیه-توریست-اپ (۵)

 

قبل از سفر به روسیه از نوع ویزای خود مطمئن شوید. سفارت روسیه واقع در خیابان نوفل لوشاتو، ویزای توریستی که چهارده روزه یا یک ماهه است را مطابق رزرو هتل و تاریخ پرواز صادر می کند. در نتیجه برای گرفتن ویزا باید رزرو قطعی هتل برای کل مدت سفر و بلیط رفت و برگشت را ارائه کنید. لازم به ذکر است که اگر مدت اقامت در روسیه کمتر از چهارده روز باشد، ویزا برای همان تاریخی که هتل و پرواز خود را رزرو کرده‌اید، صادر می شود.


تمدید ویزا

قوانین-روسیه-توریست-اپ (۶)

 

به یاد داشته باشید که بعد از ورود به خاک روسیه امکان تغییر نوع ویزا وجود نخواهد داشت. در نتیجه برای تمدید ویزا، باید به کشور خود بازگشته و مجدد درخواست ویزا بدهید.


 

[fancy_link title=”اطلاعات بیشتر درباره روسیه” link=”https://blog.tourist20.org/tag/%D8%B1%D9%88%D8%B3%DB%8C%D9%87/” target=”_blank” style=”1″ class=”alert alert-success” download=””]

 

مسکو

قوانین-روسیه-توریست-اپ (۷)

 

در مرحله اول، برای ورود به کشور روسیه باید وارد مسکو شوید. اما خروج از شهرهای دیگر این کشور امکان پذیر خواهد بود.


پاسپورت

قوانین-روسیه-توریست-اپ (۸)

 

برای سفر به کشور روسیه، پاسپورت شما باید ۶ ماه یا بیشتر اعتبار داشته باشد.


بازی پوکمون

قوانین-روسیه-توریست-اپ (۹)

 

پوکمون یکی از معروف ترین و پرطرفدارترین بازی هایی است که در میان مردم روسیه بسیار رواج دارد. این بازی به دلایلی اعتیاد آور بوده و گاهی شرایط عمومی را به هم می زند. در روسیه بازی کردن پوکمون در مکان های مذهبی مانند معابد و کلیساها ممنوع است و آن را بی احترامی به اسطوره و مقدسات می دانند. لازم به ذکر است که در صورت مشاهده جریمه و حتی زندان در پی خواهد داشت.


خرید و فروش عروسک سرباز

قوانین-روسیه-توریست-اپ (۱۰)

 

در گذشته برخی از فروشگاه های اسباب بازی و لوازم کودک روسیه، عروسک های سربازان نازی را می فروختند که در همین راستا قانون اساسی این کشور خرید و فروش هر نماد و لوازمی مربوط به نازی ها را ممنوع اعلام کرد. در نتیجه اگر به فروشگاه ها و اسباب بازی فروشی ها رفتید، هرگز به دنبال خرید اینگونه لوازم نباشید.


 

در این مقاله تلاش شد، تعدادی از مهمترین قوانینی که ویژه کشور روسیه هستند، ارائه شود. در غیر اینصورت، همگی ما موظف به قوانینی هستیم که در همه کشورها یکسان هستند و روسیه نیز از این قائده مستثنی نیست.

اگر برای سفر به روسیه، نیاز به یادگیری زبان دارید، می توانید با نصب اپلیکیشن توریست اپ ، به راحتی با مردم روسیه ارتباط برقرار کنید.

منبع: www.newsweek.com , www.slavorum.org

/

۱۰تا از قوانین روسیه که قبل از رفتن به جام جهانی باید بدانید

۱۰تا از قوانین روسیه که قبل از رفتن به جام جهانی باید بدانید

۱۰تا از قوانین روسیه که قبل از رفتن به جام جهانی باید بدانید

۱۰تا از قوانین روسیه که قبل از رفتن به جام جهانی باید بدانید

قوانین روسیه | قوانین روسیه در سفر به جام جهانی روسیه

مقالات مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *