alexa

۱۰ مراکز خرید آرژانتین و بوئنوس‌آیرس

۱۰ مراکز خرید آرژانتین و بوئنوس‌آیرس

۱۰ مراکز خرید آرژانتین و بوئنوس‌آیرس

در مقاله قبل راجع به جاهای دیدنی آرژانتین صحبت کردیم در این مقاله به سراغ مراکز خرید آرژانتین رفته‌ایم و متوجه شدیم که بسیاری از مراکز خرید ارائه شده در این مقاله محبوب گردشگرانی‌اند که بارها به این مراکز رفته‌اند و از آن راضی بوده‌اند. اگر دوستدار آشنایی با این مراکز خرید هستید، این مقاله می‌تواند به شما کمک کند.

۱۰ مراکز خرید آرژانتین و بوئنوس‌آیرس

۱- آلتو پالرمو (Alto Palermo)

مراکز خرید آرژانتین آلتو پالرمو

یکی از مراکز خرید معتبر و محبوب کشور آرژانتین که در شهر بوئنوس‌آیرس واقع شده است، آلتو‌پالرمو است. این مرکز خرید دارای بوتیک‌های متنوع و شیک در زمینه پوشاک و کیف و کفش است و می‌توانید از اینجا برای کسانی که دوستشان دارید، سوغاتی بخرید. همچنین دارای کافه و رستوران‌های متنوع است که برای استراحت مکانی مناسب است. این مرکز خرید در خیابان Santa Fe قرار دارد و می توانید توسط ایستگاه۱۲A و ایستگاه مترو Bulnes به آنجا برسید.

 

۱۰ مراکز خرید آرژانتین و بوئنوس‌آیرس

۲- آباستو (Abasto de Buenos Aires)

مرکز خرید آرژانتین آباستو

این مرکز خرید دارای سالن تئاتر، رستوران، کافه، ۲۳۰ بوتیک متنوع، سالن بازی برای کودکان و … است. آباستو در خیابان Corrientes قرار داشته که می توانید از طریق مترو Carlos Gardel یا تاکسی به آنجا برسید. این مرکز خرید در سال ۱۹۳۴ افتتاح گردیده است و همه روزه از ساعت ۱۰ صبح تا ۱۰ شب می‌توانید به این مرکز خرید مراجعه کنید.

 

۳- روکولتا (Recoleta)

مرکز خرید آرژانتین روکولتا

رولوکتا، جزء بزرگترین مراکز خرید شهر بوئنوس آیرس است که در خیابان Vicente López قرار دارد و با اتوبوس خط A10 می‌توانید به آنجا بروید. در این مجموعه تعداد زیادی بوتیک، کافه و رستوران قرار دارد و در عین حال می‌توانید از تفریح و خرید هیجان‌انگیز بهره ببرید.

 

۱۰ مراکز خرید آرژانتین و بوئنوس‌آیرس

۴- گلریاس پسیفیکو (Galerías Pacífico)

مرکز خرید آرژانتین گلریاس پسیفیکو (Galerías Pacífico)

این مرکز خرید در خیابان Córdoba قرار داشته و در سال ۱۹۹۲ افتتاح شده است. می‌توانید به‌وسیله نزدیک‌ترین ایستگاه مانند ۹۹A به این مجموعه برسید. گفتنی است که جدا از خرید و کافه و رستوران، معماری و طراحی این مرکز خرید شما را میخکوب خواهد کرد. برای بازدید از گلریاس پسیفیکو، می‌توانید همه روزه از ساعت ۱۰ صبح تا ۹ شب، به این مرکز خرید سر بزنید.

 

۵- پاتیو بولریچ (Patio Bullrich)

پاتیو بولریچ (Patio Bullrich) از مراکز خرید آرژانتین

این مرکز خرید توسط فردی انگلیسی در سال ۱۹۸۸ ساخته شده و جزء مجموعه‌های مجهز و زیبای شهر بوئنوس‌آیرس است. این مکان دارای انواع بوتیک است و انواع سوغاتی‌ها را در آن خواهید یافت. برای بازدید ساعات ۱۰ صبح تا ۹ شب هر روز می‌توانید به این مکان سر بزنید. همچنین کافه و قنادی‌های اطراف آن مکان خوبی برای امتحان غذا و شیرینی‌های لذیذ آرژانتینی است. این مرکز خرید در خیابان Posadas قرار دارد و می توانید با تاکسی یا خط مترو Estación Retiro به آنجا بروید.

 

۶- بوئنوس‌آیرس دیزاین (Buenos Aires Design)

بوئنوس‌آیرس دیزاین (Buenos Aires Design)

بوئنوس‌آیرس دیزاین مرکز خریدی جالب و مجهز و دارای بوتیک‌های متنوع از جمله لوازم خانگی، دیزاین، تزئینات و … است. همچنین دارای انواع فودکورت و کافه با انواع ذائقه‌هاست و می‌تواند برای امتحان غذاهای آرژانتینی بهترین مکان باشد. این مجموعه در Pueyrredón قرار گرفته و با خط مترو Facultad de Derecho می‌توانید به آنجا بروید یا از تاکسی استفاده کنید. روزهای دوشنبه تا شنبه از ساعت ۱۰ صبح تا ۹ شب، و یکشنبه ۱۲ تا ۹ شب، می‌توانید به این مرکز خرید سر بزنید.

 

۷- کوردوبا (Córdoba Shopping Center)

مراکز خرید آرژانتین کوردوبا (Córdoba Shopping Center)

کوردوبا یکی از دیگر شهرهای مهم و اقتصادی آرژانتین است و دارای مراکز خرید متعددی است. این مجموعه در خیابان José de Goyechea قرار گرفته و از طریق خطوط اتوبوس ۲۳ یا تاکسی می‌توانید به این مرکز خرید برسید. همه روزه ساعات ۱۰ صبح تا ۱۰ شب می‌توانید به این مرکز خرید مراجعه کنید. کوردوبا شامل فروشگاه‌های کوچک و بزرگ لباس، کیف، کفش، لوازم منزل و تکنولوژی است.

 

۸- پاتیو اولموس (Patio Olmos)

پاتیو اولموس (Patio Olmos)

این مرکز خرید در Vélez Sarsfield قرار گرفته است و باید از طریق اتوبوس خطوط TA و TC به آنجا بروید. این مرکز خرید عظیم‌الجثه دارای انواع بوتیک پوشاک، کیف و کفش و لوازم منزل است. برای استراحت می‌توانید به رستوران و کافه‌های آنجا بروید.

 

۱۰ مراکز خرید آرژانتین و بوئنوس‌آیرس

۹- نوئوسنترو (Nuevocentro)

این مرکز خرید در Duarte Quirós قرار داشته که باید از طریق نزدیکترین ایستگاه به نام ۴۰ و ۴۲ به آنجا برسید. نوئوسنترو از بهترین و مجهزترین بوتیک‌ها تشکیل شده و می‌توانید خرید شخصی و سوغاتی‌های متنوع را برای دوستان و آشنایان خود بخرید.

 

۱۰ مراکز خرید آرژانتین و بوئنوس‌آیرس

۱۰- مندوزا پلازا (Mendoza)

مندوزا پلازا (Mendoza)

مرکز خریدی بزرگ و مجهز که در خیابان Acceso Este Lateral Norte و در شهر مندوزا قرار دارد. برای رفتن به آنجا باید با اتوبوس‌های خط ۱۶۲ و ۱۶۳ تردد کنید. این مرکز خرید دارای طراحی زیبا و شیشه‌ای است و شما مجذوب آن خواهید شد. همچنین دارای چندین بوتیک و فروشگاه است و می‌توانید به گشت و گذار و خرید سوغاتی در آن بپردازید.


مقالات مرتبط

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *