alexa مراکز خرید آمستردام در هلند - اپلیکیشن جامع گردشگری توریست اپ
logo

مراکز خرید آمستردام در هلند

مراکز خرید آمستردام در هلند

مراکز خرید آمستردام در هلند

در مقاله امروز، به سراغ مراکز خرید آمستردام در هلند رفته‌ایم و ۱۰ مورد از آنها را به همراه آدرس و روزهای بازدید ارائه کرده‌ایم. اگر مشتاق آشنایی بیشتر با هلند هستید، می‌توانید سایر مقالات ما را در مورد جاهای دیدنی، سوغات، غذاها و دانستنی‌های هلند بیابید.

مراکز خرید آمستردام در هلند

بیجنکورف (de Bijenkorf Amesterdam)

مراکز خرید هلند de Bijenkorf Amesterdam

مرکز خرید بیجنکورف، در شهر آمستردام قرار دارد. گرچه مرکز خریدی با همین نام در شهر روتردام نیز هست. این مرکز خرید، وسعت زیادی به اندازه هاردس انگلستان دارد. انواع لباس، لوازم آرایش، مبل، اسباب‌بازی و لوازم خانگی را در این مرکز خرید خواهید یافت. اگر قصد رفتن به این مرکز خرید دارید، به آدرس زیر بروید

آدرس دقیق این مرکز خرید

روزهایی که این مرکز خرید پذیرای حضور شماست

 • همه روزه از ساعت ۱۱ صبح تا ۹ شب

مراکز خرید آمستردام در هلند


خیابان کالور استرات (Kalverstraat)

مراکز خرید هلند Kalverstraat

این خیابان، از مشهورترین خیابان‌های آمستردام محسوب می‌شود و به نظر می‌رسد هر چیزی که در هلند وجود دارد را در این خیابان خواهید یافت؛ مجموعه‌ای از مراکز خرید، رستوران‌ها، کافه‌ها و کلاب‌ها. در این خیابان می توانید از برندهای معتبر و بین‌المللی دنیا دیدن کرده و اجناس منحصر به فردی را خریداری کنید. در نزدیکی این مکان خط مترو Rokin و خطوط اتوبوس هم قرار دارد که به راحتی می‌توانید به این مسیر برسید.

آدرس دقیق این مرکز خرید

مراکز خرید آمستردام در هلند


خیابان لیدن استرایت (Leidsestraat)

مراکز خرید هلند Leidsestraat

یکی از پر رفت و آمدترین خیابان‌های آمستردام که از میان آن، خطوط تراموا گذشته است و مسیر رفت و آمد شما را آسان‌تر می‌کند. در راستای این خیابان، بازارهای سنتی و قدیمی هلندی قرار دارد و در عین حال، دسته‌گل‌های زیبای هلندی به فروش می‌رسد. به این ترتیب، می‌توانید این خیابان را برای خرید، شناخت فرهنگ مردم هلند و سوغاتی‌های متنوع هلند انتخاب کنید.

آدرس دقیق این مرکز خرید

مراکز خرید آمستردام در هلند

مگنا پلازا (Magna Plaza)

مرکز خرید هلند Magna Plaza

مرکز خرید مگنا پلازا، در طول سال‌های ۱۸۹۵ تا ۱۸۹۹ برای عرضه انواع پوشاک مورد نیاز مردم، ساخته و افتتاح شد. در این مرکز خرید، بوتیک‌های کیف و کفش، پوشاک، لوازم آرایشی و … را خواهید یافت. همچنین در طبقه سوم این پاساژ، مغازه‌هایی در خصوص فروش انواع پنیر هلندی قرار دارد و می توانید طعم لذیذ آنها را امتحان کنید. برای رفتن به این مرکز خرید می‌توانید به آدرس زیر بروید:

آدرس این مرکز خرید

Nieuwezijds Voorburgwal 1821, 1012 SJ Amesterdam و می توانید توسط تراموا خط Dam به آنجا برسید.

روزهایی که می‌توانید به این مرکز خرید بروید:

 • روز یکشنبه: ۱۲ ظهر تا ۷ بعدازظهر
 • روز دوشنبه: ۱۱ صبح تا ۷ بعدازظهر
 • روز سه‌شنبه شنبه: ۱۰ صبح تا ۷ عصر
مراکز خرید آمستردام در هلند

کالورتورن (Kalvertoren)

مراکز خرید هلند Kalvertoren

این مرکز خرید در نزدیکی برج مانت و خیابان Kalverstraat 212-220 قرار گرفته و می‌توانید با تاکسی به آنجا بروید. این مرکز خرید ۴ طبقه‌ای شامل بهترین برندهای دنیا است و برای خریدهای شخصی و سوغاتی بهترین انتخاب است. در این مرکز خرید انواع فودکورت نیز مهیا شد تا بتوانید انواع غذاهای هلندی را امتحان کنید.

آدرس دقیق این مرکز خرید

روزهای بازدید از کالورتورن:

 • شنبه و جمعه: ۱۰ صبح تا ۶٫۳۰ عصر
 • یکشنبه: ۱۲ تا ۶٫۳۰ عصر
 • دوشنبه: ۱۱ صبح تا ۶٫۳۰ عصر
 • سه‌شنبه و چهارشنبه: ۱۰ صبح تا ۶٫۳۰ بعدازظهر
 • پنج‌شنبه: ۱۰ صبح تا ۹ شب

مراکز خرید آمستردام در هلند


گلدرلندپلین (Gelderlandplein)

مراکز خرید هلند Gelderlandplein

گلدرلندپلین نیز یکی دیگر از مراکز لوکس مجلل آمستردام است و در منطقه پررفت‌و‌آمد آمستردام قرار دارد. گلدرلندپلین دارای تمام برندهای داخلی هلند و بین‌المللی است و برای خرید سوغاتی هم مکان مناسبی است. این مرکز خرید مجلل در خیابان Van Leijenberghlaan 43 قرار دارد و می‌توانید به همراه اتوبوس‌های خط ۶۲ به آنجا بروید.

آدرس دقیق این مرکز خرید

روزهایی که بازدید از این مرکز خرید مقدور است

 • سه‌شنبه تا جمعه: ۹٫۳۰ صبح تا ۷ شب
 • شنبه: ۹٫۳۰ صبح تا ۶بعدازظهر
 • یکشنبه: ۱۲ تا ۵ بعدازظهر
 • دوشنبه: ۱۲ ظهر تا ۷بعدازظهر

مراکز خرید آمستردام در هلند


استدشارت آمستلوین (Stadshart Amstelveen)

مراکز خرید هلند Stadshart Amstelveen

در آمستردام، مراکز خرید بزرگ چندانی وجود ندارد، اما استدشارت، یکی از آن مجموعه‌های بزرگ خرید است و قدمت به نسبت بیشتری دارد. فروشگاه‌های زنجیره‌ای بزرگ و معروف در این مرکز خرید برندهای V&D، HEMA، Boss و …. ارائه می‌شود که پوشاک و کیف و کفش متنوعی در آن به فروش می‌رود. این مرکز خرید در خیابان Rembrandtweg 41a قرار دارد و می‌توانید توسط ایستگاه اتوبوس ۱۴۹ به آنجا برسید.

آدرس دقیق این مرکز خرید

روزهایی که می‌توانید به این مرکز خرید بروید

 • شنبه و سه‌شنبه تا جمعه: ساعت ۱۰ صبح تا ۶ بعدازظهر
 • یکشنبه و دوشنبه: ۱۲ ظهر تا ۶ عصر

مراکز خرید آمستردام در هلند


ویلا آرنا (Woonmall Villa ArenA)

 

مراکز خرید هلند Woonmall Villa ArenA

یکی از مجموعه‌های تفریحی و خرید آمستردام که برای رستوران عجیب خود نیز مشهور است، ویلا آرنا است. این رستوران در وسط مرکز خرید ساخته شده و معماری منحصربه فردی دارد. در ویلا آرنا انواع بوتیک عرضه کننده لوازم ورزشی، لوازم الکترونیکی، کیف، کفش، پوشاک و … وجود دارد. همچنین مراکز تفریحی شامل سینما، سالن موسیقی و موزه آژاکس در بلوار نزدیک به پاساژ قرار دارد که برای گشت و گذار مکان مناسبی خواهد بود. این مجموعه در De Entree قرار دارد و می‌توانید توسط خطوط اتوبوس ۱۷۱ یا تاکسی به این مسیر برسید.

آدرس دقیق این مرکز خرید

ساعات و روزهایی که این مرکز خرید، باز است:

 • جمعه، شنبه، سه‌شنبه و چهارشنبه: ۱۰ صبح تا ۵٫۳۰ بعدازظهر
 • پنج‌شنبه: ۱۰ صبح تا ۹ شب
 • یکشنبه: ۱۱ صبح تا ۵ بعدازظهر
 • دوشنبه: ۱ تا ۵٫۳۰ بعدازظهر
مراکز خرید آمستردام در هلند

الکساندریوم (Alexandrium)

مراکز خرید هلند Alexandrium

اگر به شهر روتردام سفر کردید حتما به مرکز خرید الکساندریوم سر بزنید. این مرکز خرید مجهز دارای بهترین برندهای پوشاک و کیف و کفش است و گردشگران زیادی برای خرید شخصی و سوغاتی به آنجا می‌روند. این مرکز خرید از محوطه ی بیرونی تشکیل شده و دارای رستوران و کافه‌های متعددی است. همچنین الکساندریوم در Korte Poolsterstraat دوم قرار دارد و باید به وسیله تاکسی و یا مترو Stadhuis و یا اتوبوس به آنجا برسید.

آدرس دقیق این مرکز خرید

مراکز خرید آمستردام در هلند

سنترال پلازا (Central Plaza)

مراکز خرید هلند Central Plaza

این مرکز خرید در Plaza 29 قرار دارد و بهترین راه رسیدن به سنترال پلازا، استفاده از اتوبوس‌های خط ۱۸ و مترو است. این مجموعه دارای چندین بوتیک است که در آن انواع برندهای دنیا فعالیت می‌کنند. همچنین در این مرکز خرید کافه و رستوران‌های متعددی قرار دارد و یکی از بهترین مکان‌ها برای امتحان غذاهای هلندی و قهوه‌های خاص این کشور است.

آدرس دقیق این مرکز خرید

مراکز خرید آمستردام در هلند

مقالات مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *