alexa

با مراکز خرید تاجیکستان بیشتر آشنا شوید

با مراکز خرید تاجیکستان بیشتر آشنا شوید

با مراکز خرید تاجیکستان بیشتر آشنا شوید

خرید همیشه یکی از مهم‌ترین مسائلی بوده که ذهن گردشگران را به خود مشغول کرده است.اگر قصد دارید در سفرهایتان هزینه مقرون‌به‌صرفه‌ای بابت سوغاتی یا هدایا بدهید باید قبل از سفر یا قبل از رفتن به آن مکان در موردش تحقیقات لازم را انجام دهید تا هم در زمان هم در هزینه صرفه‌جویی کرده باشید.اکنون توریست اپ برای اینکه اطلاعات درست و کافی در خدمت شما قرار دهد ۱۰ مورد از برترین و پرطرفدارترین مراکز خرید تاجیکستان را جمع‌بندی کرده و معرفی می‌کند.

با مراکز خرید تاجیکستان بیشتر آشنا شوید | خرید از تاجیکستان

۱۰۰  برگ (Sadbarg)

مراکز خرید تاجیکستان توریست اپ صدبرگ 100برگ

یکی از معروف‌ترین مراکز خرید شهر دوشنبه که در آن بهترین کالاهای داخلی و خارجی به فروش می‌رسد. در این مرکز خرید انواع رستوران و کافه قرار داشته که می‌توانید با آسایش کامل در آنجا به استراحت بپردازید. همچنین اگر قصد دارید سوغاتی کشور تاجیکستان را برای دوستان و آشنایان خود بیاورید باید به قسمت صنایع‌دستی آن بروید. مجموعه ۱۰۰ برگ در خیابان Rudaki قرار داشته که نزدیک‌ترین ایستگاه اتوبوس به آن SadBarg است.

با مراکز خرید تاجیکستان بیشتر آشنا شوید


پایتخت هشتاد (Poytakht 80)

مراکز خرید تاجیکستان در توریست اپ از بهترین فروشگاه تاجیکستان Poytakht 80

این بوتیک بزرگ بیشتر از پوشاک، کیف، کفش، کمربند، کیف پول و کلاه تشکیل‌شده که می‌توانید برای دوستان و آشنایان خود از آن سوغاتی بخرید. این فروشگاه در نزدیکی پارک Amphitheater قرار دارد و چون مسیر اتوبوس به آنجا دور است باید با تاکسی بروید.

با مراکز خرید تاجیکستان بیشتر آشنا شوید


مخرگون (Mekhrgon)

فروشگاه ها و مراکز خرید تاجیکستان در توریست اپ Mekhrgon

اگر به دنبال مکانی برای خرید سوغاتی از کشور تاجیکستان هستید مخرگون انتخاب مناسبی است. در این مرکز خرید بهترین سوغاتی ازجمله ادویه‌جات، خوراکی، اسنک، میوه‌های متنوع و … وجود دارد. اگر قصد دارید وسط خرید استراحت کنید می‌توانید خارج از مرکز خرید به رستوران و کافه‌های اطراف آن بروید. مجموعه مخرگون در خیابان Мехнат ۴ Душанбе Тажикистан قرار دارد که بهتر است به‌وسیله تاکسی به آنجا بروید.

با مراکز خرید تاجیکستان بیشتر آشنا شوید

برکات پلازا (Barakat Plaza)

هایپرمارکت های تاجیکستان و مراکز خرید در تاجیکستان Barakat Plaza توریست اپ

یکی از هایپرهای معروف شهر دوشنبه که بیشتر گردشگران و محلیان برای احتیاجات روزانه از آنجا خرید می‌کنند. این مکان شامل انواع چای، تنقلات، عطر، لوازم‌آرایشی بهداشتی و پوشاک بوده که برای خرید سوغاتی یا شخصی هم مناسب است. این مرکز خرید در خیابان Ayni قرار دارد که باید به‌وسیله اتوبوس‌های خط Sadbarg به آنجا بروید.

با مراکز خرید تاجیکستان بیشتر آشنا شوید

سنترال دپارتمنت (Central Department)

مرکز خرید در تاجیکستان TAJIKISTAN MALL CENTRAL DEPARTMENT توریست اپ

این مرکز خرید یکی از پر رفت و آمدترین مجموعه‌های شهر دوشنبه بوده که در آن بهترین سوغات و صنایع‌دستی تاجیکستان، لباس‌های سنتی، کلاه،تنقلات و لوازم الکترونیکی نیز به فروش می‌رسد. این مجموعه در خیابان Rudaki قرار دارد که می‌توانید به‌ وسیله وسایل حمل و نقل عمومی به ایستگاه اتوبوس Putovskiy و تاکسی به آنجا برسید.

با مراکز خرید تاجیکستان بیشتر آشنا شوید


آشان (Auchan)

مراکز خرید شهر دوشنبه تاجیکستان در توریست اپ اوشان Auchan

آشان مرکز خریدی مجهز و به‌روز بوده که در خیابان Bekhzod قرار دارد و باید به‌وسیله تاکسی به آنجا بروید. در این مرکز خرید انواع پوشاک،کیف و کفش،لوازم‌آرایشی و بهداشتی و تنقلات قرار داشته می‌توانید خریدی به‌صرفه و مفیدی را داشته باشید. همچنین دارای غذای فوری و غذاهای تاجیکی بوده که حتماً طعم جدید این غذاها را امتحان کنید.

با مراکز خرید تاجیکستان بیشتر آشنا شوید


شاه منصور (Shahmansur)

شاه منصور یکی از مراکز خرید در تاجیکستان توریست اپ

این بازار یکی از مشهورترین بازارهای شهر دوشنبه بوده که در آن هر نوع تنقلات،ادویه‌جات،میوه،نان و .. یافت می‌شود که می‌توانید آن‌ها را دربسته بندی‌های زیبا برای دوستان و آشنایان خود هدیه آورید. این بازار در خیابان Lohuti قرار دارد که بهتر است به‌وسیله تاکسی به این مسیر برسید.

با مراکز خرید تاجیکستان بیشتر آشنا شوید


مونیسا (Munisa)

مرکز خرید مونیسا واقع در تاجیکستان munisa

این مرکز خرید در شهر دوشنبه قرار داشته که در آن بهترین کالا نظیر پوشاک، کیف و کفش، لوازم‌آرایشی و بهداشتی و … موجود بوده که می‌توانید برای آشنایان خود هدیه و سوغات جذابی خریداری کنید. مونیسا در خیابان Foteh Niyozi قرار داشته که باید به‌وسیله تاکسی به آنجا برسید.

با مراکز خرید تاجیکستان بیشتر آشنا شوید

اوستو (Avesto)

مراکز خرید شهر خجند در تاجیکستان avesto

اگر به شهر کوچک خجند سفر کردید و قصد خرید داشتید می‌توانید به پاساژ اوستو بروید. این مرکز خرید دارای برندهای داخلی و خارجی بوده که در آن کالاهایی مثل پوشاک، کیف و کفش، لوازم ورزشی و … وجود دارد. همچنین در نزدیکی این پاساژ بولینگ قرار داشته که می‌توانید به تفریح بپردازید. توجه داشته باشید اگر قصد استراحت دارید می‌توانید در رستوران یا کافه‌های نزدیک پاساژ استراحت کنید. اوستو بین خیابانFirdausi and Khiyoboni Ismoili قرار دارد که باید به‌وسیله تاکسی یا آرژانس به آنجا برسید.

با مراکز خرید تاجیکستان بیشتر آشنا شوید

خورشید (Khurshed)

مراکز خرید خجند در تاجیکستان مرکز خرید خورشید در تاجیکستان مراکز خرید تاجیکستان در توریست اپ

خورشید دیگر هایپر مشهور شهر خجند بوده که بیشتر محلیان و گردشگران ازآنجا خرید می‌کنند.اگر قصد دارید سوغاتی از تغذیه تاجیکستانی یا برای خود تنقلات تاجیکی بخرید در این هایپر موجود است. خورشید در خیابان A376 قرار داشته که می‌توانید به‌وسیله تاکسی به آن بروید.


مقالات مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *