alexa مراکز خرید سنگاپور ، از طراحی‌های زیبا تا برندهای معروف|توریست اپ
logo

مراکز خرید سنگاپور ، از طراحی‌های زیبا تا برندهای معروف

مراکز خرید سنگاپور ، از طراحی‌های زیبا تا برندهای معروف

مراکز خرید سنگاپور ، از طراحی‌های زیبا تا برندهای معروف

سنگاپور، بیشترین تعداد مراکز خرید را در سرتاسر آسیا دارد و همین موضوع می‌تواند انتخاب اجناس را از لحاظ کیفیت و کمیت دچار مشکل کند. یکی از قطب‌های مراکز خرید در سنگاپور، خیابان اورچارد است که بهترین مراکز خرید را در خود جای داده است. اما علاوه بر این، مراکز خرید سنگاپور متنوع هم هستند؛ به طوری که می‌توانید در طول یک ۲۴ ساعت، از مرکز خرید مصطفی دیدن کنید و یک هفته زمان برای بررسی و گشت و گذار در ویوو سیتی بگذرانید. در نهایت، در این مقاله، تلاش شده است مهم‌ترین و بهترین مراکز خرید سنگاپور مورد بررسی قرار گیرد، همچنین مطلبی درباره بهترین رستوران های سنگاپور در آرشیو ما موجود می باشد. توریست اپ همراه این گشت و گذار تفریحی- تجاری باشید.

ایون اورچارد (ION Orchard)

مراکز خرید سنگاپور-توریست اپ

همانطور که شکل بالا نشان می‌دهد، مرکز خرید ایون اورچارد، دارای طراحی زیبایی است و نمای بیرونی آن، کاملا شیشه‌ای است. هر آنچه که از یک مرکز خرید شیک و به روز انتظار داشته باشید، در ایون اورچارد خواهید یافت. انواع فروشگاه‌های با برندهای معتبر لباس و کیف و کفش و حتی پارچه، رستوران‌ها و کافه‌ها برای کسب انرژی و رفع خستگی، در این مرکز خرید بزرگ سنگاپور وجود دارد و همانطور که مشخص است، به علت مجلل بودن، هزینه‌های خرید نیز در آن تا حدی بالاتر است.

مراکز خرید سنگاپور ، از طراحی‌های زیبا تا برندهای معروف

 

ویوو سیتی (VivoCity)

مراکز خرید سنگاپور-توریست اپ (۲)

ویوو سیتی یکی دیگر از مراکز خرید مشهور سنگاپور، همراه با طراحی منحصر به فرد است. اینکه چه مدت زمانی برای گشت و گذار در مراکز خرید اختصاص دهید، کاملا به مدت زمانی که در این کشور می‌مانید، بستگی دارد. اما اگر در سنگاپور، از کنار ویوو سیتی رد شدید، کاملا مجذوب طراحی این مرکز خرید بزرگ خواهید شد و اگر بخواهید زمانی را برای بازدید از این مرکز خرید اختصاص دهید، بوتیک‌های شیک و زیبای آن، شما را بیشتر متحیر خواهد کرد.

مراکز خرید سنگاپور ، از طراحی‌های زیبا تا برندهای معروف

 

پاراگون (Paragon)

مراکز خرید سنگاپور-توریست اپ (۱۴)

پاراگون یکی دیگر از مراکز خریدی است که در کشور سنگاپور مشهور است و البته برای نوع معماری ویژه‌ای که دارد، جوایزی را نیز از آن خود کرده است. در حقیقت، یکی از ویژگی‌های جالب و منحصر به فرد در سنگاپور، تلاش معماران برای ساخت بناهای ویژه با معماری‌های منحصر به فرد و چشم‌نواز است. از معماری پارگون که گذر کنیم، به مجموعه هایی از بوتیک‌ها و فروشگاه‌ها می رسیم که زیباترین لباس‌ها و کیف و کفش را گردآوری کرده است. یکی دیگر از ویژگی‌های پاراگون، ایجاد فضای بازی برای کودکان است تا از خرید بزرگسالان خسته نشوند.

مراکز خرید سنگاپور ، از طراحی‌های زیبا تا برندهای معروف

 

ناین بریج مال (Knightsbridge Mall)

مراکز خرید سنگاپور-توریست اپ (۳)

این پاساژ در نزدیکی هتل گرند پارک اورچارد قرار دارد و برای افرادی که در این هتل اقامت دارند، بهترین دسترسی را دارد. در این مرکز خرید نیز انواعی از زیباترین وسایلی که هر گردشگری مایل به خرید آن است، گردآوری شده است و در عین حال، دارای فروشگاه‌های جواهرآلات نیز هست.

مراکز خرید سنگاپور ، از طراحی‌های زیبا تا برندهای معروف

 

مصطفی سنتر (Mustafa Centre)

مراکز خرید سنگاپور-توریست اپ (۱۶)

یکی از مراکز خرید سنگاپور که در تمام ساعات شبانه روز باز است، مرکز خرید مصطفی است که در خیابان سید علوی و در محدوده فرهنگی منطقه هند کوچک قرار گرفته است. در حقیقت نام این مرکز خرید، از سازندگان و مالکان آن گرفته شده است. محمد مصطفی تاجری بود که بعد از گسترش تجارت خود در حوزه تولید و فروش لباس، زمین متعلق به این مرکز خرید را در سال ۱۹۸۵ خریداری کرد و سپس این زمین را گسترش داد. این مکان نیز، یکی از مراکز خریدی است که بسیاری از گردشگران برای خرید از آن استفاده می‌کنند و به آن سر می‌زنند.

مراکز خرید سنگاپور ، از طراحی‌های زیبا تا برندهای معروف

 

ماندارین گالری (Mandarin Gallery)

مراکز خرید سنگاپور-توریست اپ (۱۵)

اصطلاحی که سنگاپوری‌ها به این مرکز خرید می دهند:گوهری در میان مراکز خرید سنگاپور. در این مکان می‌توانید تعدادی از برندهای بین المللی معتبر را به همراه اقلام دست‌ساز و محلی که به صورت مستقل و جداگانه‌ای فعالیت می‌کنند، را مشاهده کنید. در این مرکز خرید می‌توایند انواع برندهای ساعت، جواهرالات، عطر و ادکلن، کیف و کفش، لوازم خانگی و بهداشتی را بیابید.

مراکز خرید سنگاپور ، از طراحی‌های زیبا تا برندهای معروف

 

بوگیز (Bugis)

مراکز خرید سنگاپور-توریست اپ (۱۳)

مرکز خرید بوگیز در خیابانی به همین نام واقع شده است؛ خیابانی که در سطح بین‌المللی و از دهه ۱۹۵۰ تا ۱۹۸۰ برای گردهمایی شبانه زنان دوجنسی مورد استفاده قرار می گرفته است، به طوری که این مکان را به عنوان یکی از مهم‌ترین مناطق گردشگری سنگاپور تبدیل کرده بود. تا اینکه در میانه دهه ۱۹۸۰، این خیابان نیز از تحولات و توسعه های شهری، در امان نماند و یکی از مراکز خرید بزرگ به نام بوگیز و تعدادی رستوران و مکان‌های تفریحی شبانه در آن افتتاح شد. بازار بوگیز، در اصل به شکل پاساژی است که می‌توان سوغاتی‌های محلی سنگاپور را پیدا کرد.

 

نی آن سیتی (Ngee Ann City)

مراکز خرید سنگاپور-توریست اپ (۵)

نی آن سیتی یکی از مراکز خرید تجاری سنگاپور است و در خیابان ۳۹۱ ام اورچارد سنگاپور و به سبک ژاپنی ساخته شده است. این مرکز خرید در سال ۱۹۹۳ افتتاح شد و هر روز در ساعت ۹٫۳۰ شب بسته می‌شود. دارای ۲۹ طبقه است و برندهای معتبری در این مرکز خرید یافت می‌‌شود. علاوه بر آن، یادآوری این نکته شاید خالی از لطف نباشد که کمیسیون عالی نیوزلند در طبقه ۱۵ام برج A این مرکز فعالیت می‌کند.

مراکز خرید سنگاپور | مراکز خرید و دیدنی سنگاپور | مراکز ارزان خرید سنگاپور | بهترین مراکز خرید در سنگاپور | مراکز خرید خوب سنگاپور

 

سانتک سیتی (Suntec City)

مراکز خرید سنگاپور-توریست اپ (۹)

این مرکز خرید چندمنظوره در مارینا سنتر (Marina Centre)، و در محدوده پایین شهر سنگاپور قرار گرفته است و در سال ۱۹۹۲ ساخت آن شروع شد و در سال ۱۹۹۷، افتتاح گردید. این مرکز خرید در بلوار تماسک قرار دارد و در ساعت ۱۰ شب بسته می‌شود. این مرکز خرید علاوه بر بوتیک‌ها و فروشگاه‌ها، دارای خانه‌هایی است که اقامتگاه سفیران دیپلماتیک و غیر دیپلماتیک خارجی محسوب می‌شود.

 

فار ایست پلازا (Far East Plaza)

مراکز خرید سنگاپور-توریست اپ (۸)

مرکز خرید فار ایست پلازا نیز در قلب خیابان اورچارد قرار گرفته است. از سال ۱۹۸۲ افتتاح گردیده است و در سال‌های اخیر، مرکز فرهنگی جوانان و آرایشگرها و مراکز تتو است. دارای بیش از ۶۰۰ فروشگاه، و رستوران و کافه است. گردشگران برای خرید دوربین و لوازم تکنولوژی نیز به این مکان مراجعه می‌کنند.

منبع: www.singapore-guide.com


مقالات مرتبط:

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *