alexa بهترین مراکز خرید کانادا جایی که باید حتما به آن سر زد | توریست اپ
logo

بهترین مراکز خرید کانادا جایی که باید حتما به آن سر زد

بهترین مراکز خرید کانادا جایی که باید حتما به آن سر زد

بهترین مراکز خرید کانادا جایی که باید حتما به آن سر زد

بهترین مراکز خرید کانادا ؛ایتون سنتر (Toronto Eaton Centre)

مراکز خرید کانادا-توریست اپ (۲)

این مرکز خرید که دارای مجموعه اداری نیز هست، در مرکز شهر تورنتو و در خیابان ۲۲۰ Yonge قرار گرفته است. ایتون سنتر، در روزهای دوشنبه تا جمعه از ساعت ۱۰ صبح تا ۹٫۳۰ شب و در روزهای شنبه از ساعت ۹٫۳۰ صبح تا ۹٫۳۰ شب باز است و کمترین ساعت بازدید از آن مربوط به روزهای یکشنبه از ساعت ۱۰ صبح تا ۷ بعدازظهر است. ایتون سنتر، دارای ۲۳۵ فروشگاه در چهار طبقه است. برای رسیدن به این مرکز خرید می‌توانید در دو ایستگاه مترو پیاده شوید: Dundas و Queen که در خط  ۱ Yonge-University.

بهترین مراکز خرید کانادا جایی که باید حتما به آن سر زد

شروی گاردن (Sherway Gardens)

مراکز خرید کانادا-توریست اپ (۴)

شروی گاردن، مرکز خریدی بزرگ در تورنتو، با کیلومترها فاصله از بخش غربی مرکز شهر و در نزدیکی ۲۵ The West Mall, Etobicoke قرار گرفته است. روزهای دوشنبه تا جمعه از ساعت ۱۰ صبح تا ۹ شب، روزهای شنبه از ساعت ۹٫۳۰ تا ۹ شب و روزهای یکشنبه از ساعت ۱۱ صبح تا ۶ بعدازظهر می‌توانید از این مرکز خرید بازدید کنید. جاده‌هایی که به این مرکز خرید منتهی می‌شوند، مسیر Queen Elizabeth و بزرگراه Gardiner هستند.

بهترین مراکز خرید کانادا جایی که باید حتما به آن سر زد

یورک ویل ویلج (Yorkville Village)

مراکز خرید کانادا-توریست اپ (۵)

یورکویل ویلج نیز، مرکز خریدی در شهر تورنتو اونتاریو است. در همسایگی جاده Yorkville  قرار دارد و از سمت شمال به خیابان Bloor منتهی می‌شود. اگر چه این مرکز خرید، در سال ۱۹۷۶ افتتاح شده بود، در سال ۲۰۱۶، دوباره بازسازی و تعمیر شد. برای بازدید از این مرکز خرید می‌توانید در روزهای دوشنبه تا پنج شنبه از ساعت ۱۰ صبح تا ۶ بعدازظهر و در روز جمعه و شنبه از ساعت ۱۰ صبح تا ۶ بعدازظهر و در روز یکشنبه از ساعت ۱۲ تا ۵ بعدازظهر بازدید کنید. یورک ویل در دو طبقه ساخته شده و دارای ۲۳ فروشگاه و بوتیک بوده و جزء شیک‌ترین مراکز خرید تورنتو است که چهره‌های مشهور صنعت مد در آنجا رفت و آمد دارند. در این مکان با توجه به هر سلیقه‌ای، انواع کیف دستی، لباس مجلسی، لوازم آرایشی و بهداشتی موجود است. همچنین بعد از خرید اگر قصد دارید استراحت کنید، می‌توانید به رستوران و کافه‌های آنجا رفته و نهایت لذت را تجربه کنید.

بهترین مراکز خرید کانادا جایی که باید حتما به آن سر زد

یورک دیل (Yorkdale Shopping Centre)

مراکز خرید کانادا-توریست اپ (۷)

یورک‌دیل یکی از بزرگترین مراکز خرده فروشی در تورنتو اونتاریو است و در خیابان ۳۴۰۱ Dufferin, North York قرار گرفته است. این مرکز خرید در سال ۱۹۶۴ افتتاح شده و ساعات بازدید آن در روزهای مختلف متغیر است: روزهای دوشنبه تا جمعه از ساعت ۱۰ صبح تا ۹ شب و روز شنبه ساعت ۹٫۳۰ صبح تا ۹ شب و روزهای یکشنبه از ساعت ۱۱ صبح تا ۷ عصر. دارای ۲۵۰ فروشگاه و بوتیک در دو طبقه است و مساحت آن ۱۶۰ هزار متر مربع است. به عنوان چهارمین مرکز خرید بزرگ کانادا محسوب می‌شود و بیشترین میزان حراج‌ها را در زمان‌های مختلف ارائه می‌کند.

بهترین مراکز خرید کانادا جایی که باید حتما به آن سر زد

پلازا سن هوبرت (Plaza Saint-Hubert)

مراکز خرید کانادا-توریست اپ (۳)

این مرکز خرید در خیابان ۶۸۴۱ St Hubert مونترال از ایالت کبک قرار دارد. روزهایی که می‌توانید به این مرکز خرید سر بزنید به قرار زیر است:

روزهای دوشنبه تا جمعه از ساعت ۱۰ صبح تا ۶ بعدازظهر و روز شنبه ساعت ۱۰ صبح تا ۵ بعداز ظهر و روز یکشنبه از ساعت ۱۲ تا ۵ بعدازظهر.

پلازا سن هوبرت بیشتر لباس های مهمانی و شب می‌فروشد، اما برای خرید لوازم شخصی و سوغاتی هم مکانی مناسب است. این مرکز خرید پاتوق عاشقان مد و طراحان است.

بهترین مراکز خرید کانادا | مراکز خرید کانادا | مراکز خرید ارزان در تورنتو | مراکز خرید مونترال | خرید در کانادا | مراکز خرید مونترال کانادا | مراکز خرید در ونکوور کانادا | مراکز خرید ارزان در کانادا | مراکز خرید تورنتو | مراکز خرید ونکوور | کانادا | مونترال | ونکوور | تورنتو

دژاردین (Complexe Desjardins)

مراکز خرید کانادا-توریست اپ (۸)

این مرکز خرید مجموعه‌ای چند منظوره است (مرکز خرید و هتل) که در مونترال ایالت کبک قرار گرفته است. اگر قصد رفتن به این مرکز خرید را داربد، باید آدرس آن را نیز بدانید: خیابان ۱۵۰ Saint-Catherine St W.

روزهایی که می‌توانید به این مرکز خرید سر بزنید: ساعت ۹٫۳۰ صبح تا ۶ بعدازظهر روزهای دوشنبه تا جمعه، شنبه‌ها، ساعت ۹٫۳۰ صبح تا ۵ بعدازظهر و روز جمعه ساعت ۱۲ تا ۵ بعدازظهر

ساخت این بنا در سال ۱۹۷۶ تکمیل شد.

دژاردین دارای ۱۱۰ بوتیک، هتل، فود کورت و چندین رستوران بین المللی است.

 

پسیفیک سنتر (Pacific Centre)

مراکز خرید کانادا-توریست اپ (۹)

مرکز خرید پاسیفیک، در شهر ونکوور از ایالت بیریتیش کلمبیا قرار گرفته است و برای رسیدن به این مرکز خرید، باید به خیابان ۷۰۱ W Georgia بروید. در ساعت ۱۰ صبح تا ۷ بعدازظهر روزهای دوشنبه تا جمعه، ساعت ۱۰ صبح تا ۸ بعدازظهر روز شنبه و ۱۱ صبح تا ۷ بعدازظهر روز یکشنبه می‌توانید به این مرکز خرید سر بزنید. دارای ۱۰۰ بوتیک و فروشگاه در سه طبقه است و در سال ۱۹۷۱ افتتاح گردیده است. خطوط اتوبوس و ایستگاه‌های زیادی هستند که شما را به این مرکز خرید خواهند رساند، اما نزدیک‌ترین ایستگاه‌ها، ایستگاه Granville از خط Expo و ایستگاه Vancouver city centre در خط کانادا است.

 

متروپلیس ات متروتان (Metropolis at Metrotown)

مراکز خرید کانادا-توریست اپ (۱۰)

مرکز خرید متروپلیس در Metrotown بورنابای (Burnaby)، واقع در بریتیش کلمبیا ست. برای رسیدن به این مرکز خرید به آدرس زیر بروید:

۴۷۰۰ Kingsway, Burnaby

ساعات بازدید این مرکز خرید، روزهای دوشنبه تا جمعه از ساعت ۱۰ صبح تا ۹ شب و روز شنبه از ساعت ۱۰ صبح تا ۹ بعدازظهر و در روز یکشنبه از ساعت ۱۱ تا ۷ بعد از ظهر است.

دارای ۳۶۲ بوتیک و فروشگاه در سه طبقه است. ترن‌های هوایی خط Expo Line در کنار این مرکز خرید، ایستگاه دارند.

 

پتی چامپلین (Petit Champlain)

مراکز خرید کانادا-توریست اپ (۱۲)

این مرکز خرید در شهر کبک و در محدوده Vieux-Quebec-Cap-Blanc-colline قرار گرفته است. برای رسیدن به این مرکز خرید باید، به خیابان ۶۱ Rue du Petit Champlain بروید. ساعت بازدید از این مرکز خرید، ساعت ۹٫۳۰ صبح تا ۵٫۳۰ بعدازظهر روزهای دوشنبه تا چهارشنبه، ساعت ۹٫۳۰ صبح تا ۹ شب روزهای پنج شنبه و جمعه، و ساعات ۹٫۳۰ صبح تا ۵ بعدازظهر روزهای شنبه و یکشنبه است. این مرکز خرید در اصل شبیه به خیابانی سنگ فرش شده است که بوتیک ها در آن قرار گرفته است و حس و حال سنتی به آن بخشیده است.

 

پلیس سینت فوی (Place Sainte-Foy)

مراکز خرید کانادا-توریست اپ (۱۱)

این مرکز خرید در بلوار ۲۴۵۰ Boulevard Laurier شهر کبک قرار گرفته و از سال ۱۹۵۸ بازگشایی شده است. ساعت بازدید آن از ۱۰ صبح تا ۶ بعدازظهر است. روزهای یکشنبه تعطیل است و روز شنبه ۹٫۳۰ تا ۵ بعد از ظهر باز است.


مقالات مرتبط:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *