alexa

۱۰ تا از مراکز خرید کوبا ، انگشت‌شمار و ویژه

۱۰ تا از مراکز خرید کوبا ، انگشت‌شمار و ویژه

۱۰ تا از مراکز خرید کوبا ، انگشت‌شمار و ویژه

کشور کمونیستی کوبا، دارای مراکز خرید زیادی نیست و نمی‌توان بهشتی از مراکز خرید را در این کشور توریستی دوست‌داشتنی تصور کرد. دسته‌بندی محدودی از انواع مراکز خرید و حتی هتل در این کشور وجود دارد و برای گردشگرانی که کوبا را سیاحت می‌کنند، احتمالا مهم‌ترین مواردی که می‌توان یافت، سیگار، نوشیدنی الکلی، قهوه، سی‌دی‌های موسیقی، مجموعه‌ای از نقاشی‌ها و یا صنایع دستی است. در فروشگاه‌های کوچک مانند مواردی که در خیابان Obispo قرار دارد، دسترسی‌های محدودی وجود دارد و به عنوان یک راه امنیتی، شما مجبورید در ورودی منتظر بماندید تا مشتریانی که داخل مغازه هستند، خرید خود را تمام کنند. با این حال، در سال‌های اخیر، چند فروشگاه خوب ساخته شده که می‌توان به آنها مراجعه کرد. توریست‌اپ در این مقاله به دنبال معرفی جدیدترین مراکز خرید کوبا است.

مراکز خرید کوبا ، انگشت‌شمار و ویژه

گالریاس د پاسئو (Galerías de Paseo)

گالریاس د پاسئو از مراکز خرید کوبا

یکی از بزرگترین و مشهورترین مراکز خرید شهر هاوانا، گالریاس د پاسئو است که بسیاری از توریست‌ها و گردشگران برای خرید شخصی و خرید سوغات کوبا به آنجا می‌روند. در اطراف این مرکز خرید، هتلی به نام ملیا کوهیبا قرار دارد که می‌توانید هتل اقامت خود را در کنار این مکان انتخاب کرده و راحت به خرید و تفریح بپردازید. در گالریاس د پاسئو بهترین و به‌روزترین بوتیک‌ها قرار دارد که مکان معروفی برای ثروتمندان کوبایی است. این مرکز خرید در خیابان Avenida Paseo قرار دارد که می‌توان با تاکسی به آنجا رسید.

مراکز خرید کوبا ، انگشت‌شمار و ویژه


هابانا ۱۷۹۱ (Habana 1791)

هابانا ۱۷۹۱ از مراکز خرید کوبا هابانا

یکی از قدیمی‌ترین فروشگاه‌های هاوانا که در آن اجناس و کالاهای جالب کوبایی به فروش می‌رسد، هابانا ۱۷۹۱ است. اگر قصد دارید برای اطرافیان خود، به ویژه عطر و ادکلن کوبایی تهیه کنید، این فروشگاه بهترین انتخاب است. همچنین در این فروشگاه، علاوه بر عطر، سیگارهای مشهور و دست‌ساز کوبایی و دیگر صنایع دستی نیز به فروش می‌رسند. هابانا ۱۷۹۱ در خیابان Mercaderes قرار دارد و برای رفتن به این خیابان نیز، باید تاکسی سواری کنید.

مراکز خرید کوبا ، انگشت‌شمار و ویژه


پلازا دلا کاترال (Plaza de la Catedral)

پلازا دلا کاترال از مراکز خرید کوبا

این مکان یکی از بازارهای مشهور شهر هاوانا است که در آن انواع و اقسام کالاهای کوبایی وجود دارد. شما می‌توانید از این بازار، نقاشی‌های ویژه و هنرهای دستی کوبایی را برای تزئین منزل خود خریداری کنید. این بازار در نزدیکی خیابان san Ignacio قرار دارد و برای رسیدن به این مکان، تاکسی‌های خطی انتظار شما را می‌کشند.

مراکز خرید کوبا ، انگشت‌شمار و ویژه


فریا دلا آرتسانیا (Feria de la Artesania)

فریا دلا آرتسانیا از مراکز خرید کوبا هابانا

این فروشگاه در نزدیکی کافه‌ها قرار دارد که می‌توانید بعد از خرید صنایع دستی و لباس‌های محلی کوبایی، به آنجا نیز سری بزنید و نوشیدنی خنکی سفارش داده و نهایت لذت را در هوای گرم کوبا ببرید. این فروشگاه در خیابان san Ignacio قرار دارد و تاکسی‌های زیادی هستند که می‌توانند شما را به این مقصد برسانند.

مراکز خرید کوبا ، انگشت‌شمار و ویژه


لا پونتیلا (La Puntilla)

لا پونتیلا از مراکز خرید کوبا

لا پونتیلا نیز، یکی دیگر از مراکز خرید هاوانا است که در habana قرار دارد و مانند سایر مراکز خریدی که تاکنون معرفی کرده‌ایم، برای رسیدن به آن، باید تاکسی‌های آن را سوار شوید. اما در این مرکز خرید نیز با انواع پوشاک، لوازم خانگی، کیف و کفش، لوازم ورزشی، لوازم آرایشی و بهداشتی به فروش می‌رسد که می‌توان برای خرید سوغاتی و لوازم شخصی روی آنها حساب کرد.

مراکز خرید کوبا ، انگشت‌شمار و ویژه


پلازا کارلوس سوم (Plaza Carlos III)

پلازا کارلوس سوم از مراکز خرید هابانا کوبا

این مرکز خرید مشهور در هاوانا در خیابان Avenida Salvador Allende قرار دارد که باید حتما به همراه تاکسی به آنجا بروید.این مرکز خرید نسبتا مکانی شلوغ بوده که گردشگران و محلیان زیادی را به سمت خود جذب کرده است. در این مجموعه می توانید به خرید پوشاک،کیف و کفش،سوغاتی های متنوع بپردازید و برای استراحت به رستوران و کافه های آن رفته و نهایت لذت را تجربه کنید.

مراکز خرید کوبا ، انگشت‌شمار و ویژه


لا کاسا دل آبانو کینتا (La Casa del Habano Quinta)

لا کاسا دل آبانو کینتا از مراکز خرید کوبا هابانا

اگر قصد دارید صنایع دستی و سیگارهای دست‌ساز کوبایی را بخرید و هدیه دهید، این فروشگاه بهترین انتخاب است. در این فروشگاه رستوران هم قرار دارد که می‌توانید برای استراحت به آنجا بروید. این مرکز خرید در خیابان CD, La Habana قرار دارد و با تاکسی به آنجا خواهید رسید.

مراکز خرید کوبا ، انگشت‌شمار و ویژه


پیسکولابیس (Piscolabis)

پیسکولابیس از مراکز خرید کوبا

در این بوتیک زیبا می‌توانید بهترین دکوری‌ها و لوازم تزئینی کوبا را برای دوستان و آشنایان خود خریده و نهایت لذت را تجربه کنید. همچنین این فروشگاه دارای صنایع دستی و زیورآلات مخصوص کوبایی است که برای بانوان بهترین انتخاب است. پیسکولابیس در خیابان San Ignacio قرار دارد و باید با تاکسی به آنجا بروید.

مراکز خرید کوبا ، انگشت‌شمار و ویژه


آلما (Alma)

آلما از مراکز خرید کوبا

یکی از فروشگاه‌های مشهور شهر هاوانا که می‌توانید از آنجا بهترین کالاهای دست‌ساز را خرید کرده و به دوستان خود هدیه دهید، آلما است. در این فروشگاه جذاب با ظروف سفالی، کیف‌های رنگ آمیزی شده ، جعبه‌های چوبی زیبا و کلاه‌های حصیری معروف کوبایی رو به رو خواهید شد. آلما در خیابان Avenida 3ra قرار دارد و با تاکسی به آن خواهید رسید.


کلاندستینا (Clandestina)

کلاندستینا از مراکز خرید کوبا

مغازه‌ای جدید در شهر هاوانا با نام کلاندستینا افتتاح شده و یکی از بهترین‌های کوبا به حساب می‌آید. این مغازه در سال ۲۰۱۰ توسط هنرمندی کوبایی تاسیس شد و همواره گردشگران زیادی را در آنجا خواهید یافت. در این مغازه انواع تی‌شرت های زیبا و رنگارنگ قرار دارد که می‌توانید برای دوستان و آشنایان خود هدیه بخرید.


مقالات مرتبط

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *