alexa بررسی مهمترین مراکز خرید کوش آداسی +نقشه و تصویر - توریست اپ
logo

بررسی مهمترین مراکز خرید کوش آداسی

بررسی مهمترین مراکز خرید کوش آداسی

بررسی مهمترین مراکز خرید کوش آداسی

این روزها کشور ترکیه به خصوص شهر کوش آداسی از محبوب‌ترین مقصدهای گردشگری محسوب می‌شود. امکانات رفاهی خوب این شهر و همینطور محیط زیبای آن سبب شده است تا ایرانیان به سمت آن کشیده شوند. در این مقاله توریست اپ قصد دارد بهترین مراکز خرید کوش آداسی را معرفی کند به این ترتیب سفر شما به این شهر ساحلی و زیبای ترکیه کامل خواهد شد.

مهمترین مراکز خرید کوش آداسی

مرکز خرید حجیوات (Hacivat Shop)

مرکز خرید حجیوات کوش آداسی

در بین انواع مراکز خرید کوش آداسی، بازار حجیوات از دسته بازارهای بسیار مهم و دیدنی محسوب می‌شود. این بازار در محله آلجامسیت کوش آداسی قرار دارد. صنایع دستی که در این بازار برای فروش دیده می‌شود از دسته مهم‌ترین دلایلی است که سبب می‌شود مسافران به سمت آن کشیده شوند. ظروف سفالی و همینطور چینی از دیگر دیدنی‌های این بازار هستند.

در واقع سبک طراحی این بازار مانند یک نمایشگاه است و شما با قدم زدن در آن می‌توانید با فرهنگ و هنر مردم این شهر بیشتر آشنا شوید. حجیوات از قدیمی‌ترین مراکز خرید کوش آداسی محسوب می‌شود و به طور کلی خرید انواع سوغات و صنایع دستی و کاشی‌های رنگارنگ و همینطور تابلوهای نقاشی زیبا از بخش‌های مهم این بازار هستند.

مهمترین مراکز خرید کوش آداسی

بازار بزرگ کوش آداسی (Grand Bazaar)

بازار بزرگ کوش آداسی

از بزرگترین مراکز خرید کوش آداسی ، بازار مرکزی است که در محله داگ کوش آداسی قرار دارد. از مهم‌ترین اجناس موجود در این بازار صنایع دستی مواد غذایی و انواع پوشاک است. قیمت محصولات در این بازار متوسط اعلام شده است. بازار به صورت سرپوشیده طراحی شده است.

طراحی این بازار سبک و سیاق بازارهای محلی را دارد و در آن انواع پوشاک و ادویه و طلا و سوغات برای فروش وجود دارد. اجناسی که در این بازار برای فروش وجود دارد لوکس نیستند اما وجود اجناس سنتی سبب می‌شود که ایرانیان بسیار علاقمند به بازدید از آن باشند. در بازار هم مغازه و هم دستفروشان مختلفی وجود دارد که بازدید از بسیار لذت بخش خواهد بود.

مهمترین مراکز خرید کوش آداسی

مرکز خرید نوادا اوتلت (Novada Outlet Soke)

مرکز خرید نوادا اوتلت

این مرکز خرید در لیست لوکس‌ترین مراکز خرید کوش آداسی قرار دارد و در محله آتاتورک و خیابان آیدین قرار گرفته است. امکانات این مرکز خرید بسیار عالی و بی نظیر است. آمارها نشان می‌دهد که در بین بهترین مراکز خرید کوش آداسی، مرکز خرید نوادا رتبه خوبی دارد. معماری به کار رفته در ساختمان این مرکز خرید بسیار لوکس و مدرن است. فروشگاه‌های بسیار وسیعی در این مرکز خرید وجود دارد در زمینه پوشاک، لوازم الکتریکی و همینطور پارچه فعالیت می‌کنند.

در نظر داشته باشید که برندهای خاصی در این مرکز خرید با قیمت بسیار عالی به فروش می‌رسد. در مرکز خرید نوادا رستوران نیز وجود دارد که انواع غذاهای محلی و یا مدرن برای فروش در اختیار شما قرار می‌گیرد.نوشیدنی‌هایی که در این مرکز خرید وجود دارد طبیعی و خوش طعم هستند. این مرکز خرید فود کورت ندارد اما زمین بازی بسیار ایمن برای کودکان طراحی شده است و مرکز خرید نوادا دارای اسپا است.

بهترین مراکز خرید کوش آداسی

مرکز خرید ای وی‌ ام (Kusadasi AVM)

مرکز خرید ای وی‌ ام کوش آداسی

این مرکز خرید در خیابان یاوانسو یولو قرار دارد و از لوکس‌ترین مراکز خرید کوش آداسی محسوب می‌شود. امکانات این مرکز خرید به نسبت سایر مراکز خرید کوش آداسی بیشتر است به طور مثال سینما سه بعدی در آن قرار دارد و علاوه بر زمین بازی برای کودکان شاهد طراحی یک شهربازی بسیار مدرن نیز در این مرکز خرید هستیم. از دیگر امکانات آن اسپا و سالن زیبایی و همینطور سالن تئاتر است. هزینه‌ای که برای خرید اجناس در این مرکز خرید در نظر گرفته شده است متوسط است. این مرکز خرید دارای فودکورت و رستوران بسیار مجهزی است.

در واقع این مرکز خرید تنها برای خرید نیست و پر از سرگرمی‌های متنوع است. برندهای فیلا، ماوی ، پیر کاردین با قیمت ارزان در این مرکز خرید به فروش می‌رسد. ساخت این مرکز خرید دو سال به طول انجامیده است و زیر بنای بسیار بزرگی دارد.

بهترین مراکز خرید کوش آداسی

مرکز خرید آکدوگان (Akdogan)

مرکز خرید آکدوگان کوش آداسی

در لیست مراکز خرید کوش آداسی ، مرکز خرید آکدوگان از محبوبیت خاصی برخوردار است، این بازار در محله جامیلیبیر ، در خیابان کهلمانلار قرار دارد. اگر قصد دارید برای عزیزان خود سوغاتی خریداری نمایید به شما پیشنهاد می‌کنیم به سراغ مرکز خرید آکدوگان بروید. این مرکز خرید یکی از بهترین مکان‌ها برای خرید پوشاک محسوب می‌شود. به طور کلی آکدوگان در سه طبقه طراحی شده است و وسعت بزرگی ندارد.

از طرفی برای آن محوطه روبازی طراحی شده است که بسیار وسیع است. سینمایی که در این مرکز خرید تعبیه شده است از فروشگاه‌های آن جذاب‌تر هستند. در این مرکز خرید رستوران‌های متنوعی وجود دارد و همینطور غذاخوری‌های مختلفی نیز در آن دیده می‌شود که سبب می‌شود اوقات خوشی برای مشتری فراهم شود. این مرکز خرید دارای فود کورت بوده و همینطور کافه‌های سنتی و رستوران مدنی دارد. هزینه خرید و خوراک آن نیز متوسط است.

بهترین مراکز خرید کوش آداسی

فروشگاه چرم کوش آداسی (Kusadasi Leather)

مرکز خرید چرم کوش آداسی

این فروشگاه نیز در لیست برترین مراکز خرید کوش آداسی قرار دارد و در محله جامی کیبیر قرار گرفته است. گردشگران خارجی به طور کلی بسیار علاقمند به خرید چرم هستند . اجناسی که در این فروشگاه عرضه می‌شود بسیار لوکس و اصل بوده و به نوبه خود قیمت گرانی دارد. شما می‌توانید انواع پوشاک چرم مورد نظر خود را در این فروشگاه خریداری نمایید. هزینه‌هایی که برای محصولات در این مرکز خرید دیده می‌شود بسیار ارزان و مناسب است.

بهترین مراکز خرید کوش آداسی

مرکز خرید کیپا (Kipa Alisveris Merkezi)

مرکز خرید کیپا از بهترین مراکز خرید کوش آداسی

این مرکز خرید محله دیگریمندیری و در بلوار سلیمان دیلیریل قرار دارد. مرکز خرید کیپا مجموعه‌ای زنجیره‌ای است و به طور کلی در شهرهای مختلف ترکیه شعبه دارد. فروشگاه‌های پوشاک این مرکز خرید بسیار خاص هستند به طوری که برندهای گوناگون در آخر فصلها در لیست حراج‌های ویژه‌ای قرار می‌گیرد و به این ترتیب شما می‌توانید خرید خوبی داشته باشید. در این لینک میتوانید بهترین زمان سفر به کوش آداسی را مشاهده کنید.

یکی از ویژگی‌های مهم مرکز خرید کیپا سینمای ۷ بعدی آن است و به طور کلی محیط بسیار خوبی را برای تفریح فراهم شده است. کافه‌های کوچک و بزرگ در این مرکز خرید بسیار ارزشمند و خاص است. خوراکی‌های سبک و همینطور نوشیدنی‌های خوش طعمی که در مرکز خرید کیپا وجود دارد سبب می‌شود که فرصتی نیز برای استراحت داشته باشید. اگر به دنبال یک مرکز خرید لوکس با اجناس با کیفیت و همینطور قیمت ارزان هستید به شما پیشنهاد می‌کنید بهترین مراکز خرید کوش آداسی از جمله کیپا را انتخاب نمایید.

 

راهنمای استفاده از نقشه

در نقشه زیر میتوانید تمامی مراکز خرید موجود در شهر کوش آداسی را مشاهده فرمایید. در منو بالا و سمت چپ این نقشه میتوانید به صورت لیستی تمام مراکز خرید را ببینید. مهمترین مراکزی را که در مقاله توضیح داده ایم را به رنگ قرمز و آیکون سبد خرید درآورده ایم تا راحت تر بتوانید آنها را در لیست پیدا کنید. در هر کجای کوش آداسی که باشید با در دست داشتن این نقشه میتوانید به نزدیک ترین مراکز خرید بروید و خرید خود را انجام دهید.

همچنین توریست اپ برای حل کردن مشکل زبان اپلیکیشنی طراحی کرده تا بدون محدودیت از سفر خود بیشترین لذت را ببرید. برای اطلاعات بیشتر از اپلیکیشن توریست اپ کلیک کنید.

منابع: tripadvisor.com و karnaval.ir


مقالات مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *