alexa مهاجرت به هلند ، سرزمین مردمان شاد و گل های شگفت‌انگیز - توریست اپ
logo

مهاجرت به هلند ، سرزمین مردمان شاد و گل های شگفت‌انگیز

مهاجرت به هلند ، سرزمین مردمان شاد و گل های شگفت‌انگیز

مهاجرت به هلند ، سرزمین مردمان شاد و گل های شگفت‌انگیز

اگر قصد مهاجرت به هلند را دارید بدانید زیباترین و بهترین کشور را انتخاب کردید. اما قبل از مهاجرت بهتر است بدانید که کدام راه برای شما بهتر است. برای مهاجرت به کشور هلند می‌توانید از طریق ازدواج، خرید ملک، تحصیلی، خرید ملک، کارآفرینی یا کار به آنجا بروید. اولین قدمی که باید بدانید این است که برای مهاجرت به هلند باید ویزای آن را بگیرید و اگر قصد دارید بیش از سه ماه در آنجا بمانید باید ویزای موقت یا MVV بگیرید. اکنون توریست اپ قصد دارد روش‌های مناسب مهاجرت به این کشور را به شما معرفی کند.

مهاجرت به هلند ، سرزمین مردمان شاد و گل های شگفت‌انگیز

مهاجرت MVV چیست؟

اگر می‌خواهید بیش از ۹۰ روز در کشور هلند بمانید باید اقامت از طریق MVV اقدام کنید. این اقامت به فرد اجازه می‌دهد تا به کشور هلند سفرکرده و در مدت‌زمان اقامت کارت اقامت خود را دریافت کند. در وهله اول به سفارت هلند در ایران مراجعه کرده  و پاسپورت خود را به سفارت تحویل داده و بعد از حدود یک هفته و بررسی‌های مدارک لازم برچسب ویزا MVV در پاسپورت شما خورده و به شما تحویل داده می‌شود. سپس برای گرفتن کارت اقامت باید به هلند سفر نماید.

مهاجرت MVV مهاجرت به هلند توریست اپ

سفارت هلند

ویزا و اجازه اقامت: یکشنبه – چهارشنبه از ساعت ۹ تا ۱۲ صبح

ساعات پاسخگویی به تلفن: ۲۴ ساعت شبانه‌روز در ۷ روز هفته

آدرس: خیابان دیباجی شمالی غربی شماره ۶۰ سفارت پادشاهی هلند

برای اخذ ویزا هم نیاز به‌وقت قبلی نبوده و حتی شخص می‌تواند به یک شخص دیگر وکالت داده تا ویزای وی را دریافت نماید.

 مهاجرت به هلند ، سرزمین مردمان شاد و گل های شگفت‌انگیز

مهاجرت به هلند از طریق خرید ملک

اگر قصد دارید از طریق خرید ملک در هلند اقامت داشته باشید حتما به وکیلی در این کشور مراجعه کنید. این مهم یکی از اصلی‌ترین راه‌هایی است که می‌توانید برای سرمایه‌گذاری و اقامت دائم اقدام کنید. فقط  در نظر داشته باشید که خرید و فروش ملک در این کشور مطابق قواعد آنها بوده و در قرارداد فی‌مابین است و در مرجعی رسمی ثبت خواهد شد. قبل از هر چیزی بهتر است قبل از اقدام برای خرید ملک به مدت ۱۵ روز الی یک ماه در این کشور مستقر شوید تا اطلاعات کافی از محله‌های هلند و خانه‌های آنجا به دست آورید.

مهاجرت از طریق خرید ملک به هلند مهاجرت به هلند توریست اپ

مهاجرت به هلند ، سرزمین مردمان شاد و گل های شگفت‌انگیز

مهاجرت تحصیلی به هلند

ز گــــهواره تا گــــور دانش بجوی

دانشگاه های هلند دارای سطوح علمی بالایی بوده و یکی از بهترین و آسان‌ترین راه‌ها برای مهاجرت به این کشور زیبا است.سالیانه افراد زیادی به این کشور مهاجرت می‌کنند و درصدد ادامه تحصیل برمی‌آیند.در دانشگاه‌های هلند دروس به دو زبان انگلیسی و آلمانی تدریس می‌شود و برای کسانی که به این دو زبان مسلط هستند امتیاز خوبی محسوب می‌شود.یکی از بهترین شرایطی این دانشگاه‌ها برای مهاجران این است که اگر فردی شرایط شرکت در دانشگاه‌ها را نداشته باشد اگر حداقل سنش ۲۱ سال باشد می‌تواند با شرکت در آزمون ورودی دانشگاه‌های هلند، در صورت قبولی به ادامه تحصیل بپردازید.گفتنی است که برای تحصیل در دانشگاه‌های هلند حتماً نیاز به مدرک آیلتس دارید در غیر این صورت پذیرش شما دچار مشکل خواهد شد.

مهاجرت تحصیلی به هلند مهاجرت به هلند توریست اپ 

مهاجرت به هلند ، سرزمین مردمان شاد و گل های شگفت‌انگیز

مهاجرت کاری به هلند

برو کـــار میکن مگو چیست کـــار که سرمایه جاودانیست کـــار

اگر قصد دارید از طریق سرمایه‌گذاری و کار اقامت هلند بگیرید بهتر است بدانید که قوانین مربوط به کار در همه جای اروپا یکسان است و باید از سوی یک کارفرمای مقیم هلند برای فرد متقاضی دعوت‌نامه فرستاده شود. که با این روش شما آسان‌تر به اهداف خود خواهید رسید و در سریع‌ترین حالت ممکن اقامت کشور هلند را می‌گیرید. روش دیگری که می‌توان از طریق کار اقدام کرد پذیرش در آگهی است، که طی مراحلی که نخست ۳ ماه در داخل کشور سپس ۳ماه در اتحادیه اروپا آگهی شود درصورتی‌که فرد مدنظر یافت نشود از ایران یا کشور دیگر نیرو می‌گیرند.اگر فرد موردنظر در آگهی پذیرفته شد می‌تواند برای اخذ ویزای کار کشور هلند اقدام کند.

مهاجرت کاری به هلند مهاجرت به هلند توریست اپ

مهاجرت به هلند ، سرزمین مردمان شاد و گل های شگفت‌انگیز

مهاجرت به هلند از طریق ازدواج

من در پی رد تو کـــجا و تو کـــجایی/دنبال تو دستم نرسیده است به جایی

کسانی که قصد دارند با شخصی که تابع هلندی دارد در کشور هلند ازدواج کنند حتماً باید اجازه ورود و اقامت موقت را داشته باشند.برای این‌گونه مهاجرت‌ها باید شرایط زیر را داشته باشند:

  • داشتن پاسپورت و اعتبار بیش از ۶ ماه.
  • برای گرفتن ویزای ازدواج باید صداقت ازدواج را ثابت کنید.
  • برخی کشورها برای اخذ ویزای ازدواج باید آزمون‌های خاص کشور هلند را بدهند.
  • تمام این موارد در صورتی است که شما با فردی که تابع هلندی ازدواج کنید و بخواهید در این کشور اقامت کنید.
  • اگر ویزای ازدواج هلند را دریافت کردید، پس از نامزد شدن به مدت یکسال باید در خاک این کشور بمانید، اما اگر هدف شما ویزای موقت است تا مدتی بمانید و کارهای خود را انجام دهید شامل این شرط نیست و باید خاک هلند را ترک کنید.
  • ویزای ازدواج به افراد بالای ۲۱ سال داده می‌شود.
  • در آخر حمایت مالی همسرتان به مدت ۱۲ ماه اول نامزدی یا ازدواج باید ثابت شود.

مهاجرت به هلند از طریق ازدواج مهاجرت به هلند توریست اپ

مهاجرت به هلند ، سرزمین مردمان شاد و گل های شگفت‌انگیز

هزینه زندگی در هلند

در کل بهتر است بدانید که هلند کشور گرانی بوده اما در مقایسه با دیگر کشورهای اروپایی هزینه زندگی در آن مناسب‌تر است.در کشور هلند به دلیل فراوانی محصولات خوراکی و گستردگی سوپرمارکت‌ها به قیمت ارزان و مقرون‌به‌صرفه کالاها قابل‌ دسترس است. هزینه درمانی در هلند نیز متوسط و گاهی گران بوده که نیازی به نگرانی در مورد این موضوع نیست. به‌هرحال خوب است بدانید بر طبق تحقیقات و آمارها مهاجران و مردم هلند به دلیل آرامش، سیستم آموزشی، شرایط مالی سالم و درست و کشوری شاد از زندگی در این کشور بسیار راضی و خوشنود هستند.

هزینه زندگی در هلند مهاجرت به هلند توریست اپ


مقالات مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *