alexa مهاجرت به کانادا از طریق تجارت | توریست اپ ( مترجم صوتی همراه ) |
logo

مهاجرت به کانادا از طریق تجارت

مهاجرت به کانادا از طریق تجارت

مهاجرت به کانادا از طریق تجارت

یکی از راه های مهاجرت به کانادا، که نسبت به دیگر روش های مهاجرت متقاضیان کمتری دارد، ‌روش و یا برنامه تجاری تخصصی فدرال (FSTP) است ( مهاجرت به کانادا از طریق تجارت ). در حقیقت چون این روش متقاضیان کمتری دارد، اگر فردی شرایط این روش را داشته باشد،‌ به راحتی می تواند اقامت دائم کانادا را دریافت کند، چرا که رقیبان کمتری برای رقابت خواهد داشت.

در این مقاله تلاش کرده ایم تا اصول کلی این روش را بررسی کنیم. بنابراین می توانید با ما در این مقاله همراه باشید

مهاجرت به کانادا از طریق تجارت

شرایط مورد نیاز برای مهاجرت از طریق تجارت

اگرچه تعدادی از موارد مهاجرت در این روش، مانند مدرک زبان،‌مانند سایر روش های اشاره شده است، ‌اما در اینجا نیز شرایط اصلی این مهاجرت اشاره می شود:

  • حداقل دارای دو سال تجربه کاری دائم (پیوسته) و تمام وقت در طول پنج سال گذشته و در یک تجارت حرفه ای مورد نیاز است.
  • مدرک زبانی خود را در زبان های فرانسه و یا انگلیسی با حداقل نمره قبولی دریافت کرده باشد.
  • در این روش نیز باید از طریق سیستم رده بندی اشتغال ملی (NOC)، کد حرفه تجاری خود را استخراج کنید تا نیازمندی ها و شرایط آن را بهتر آماده کنید. لطفا به این موضوع توجه داشته باشید که داشتن گواهی نامه ویژه کاری در کانادا، کافی نیست.
  • یک پیشنهاد کاری تمام وقت در کانادا، حداقل در مدت ۱۲ ماه، در یک تجارت حرفه ای به دست آورده اید و یا یک گواهینامه کانادایی کیفیت برای تجارت حرفه ای خود در کانادا به شما اعطا شده است

مهاجرت به کانادا از طریق تجارت

مهاجرت تجاری برای کانادا را می توان در سه بخش، طبقه بندی کرد:

مهاجرت به کانادا از طریق تجارت-توریست اپ (6)

 

مهاجرت تجاری فدرال:

این روش برای افرادی است که می خواهند به شکل کارآفرین، سرمایه گذار و یا یک خویش فرما در کانادا سرمایه گذاری کنند.

 

برنامه مهاجرت از طریق کارآفرینی استارت آپ ویزا:

استارتاپ ها امروزه یکی از موضوعات روز دنیا شده اند و اگر توجه کرده باشید، در ایران نیز رشد فزاینده ای پیدا کرده اند. اما برای راه اندازی استارتاپ در کشور کانادا، باید یک طرح عالی و منحصر بفرد تجاری که مورد تایید و موافقت یکی از موسسات سرمایه گذاری در کانادا است، ارایه دهید.

 

برنامه مهاجرت سرمایه گذاری (Immigrant Investor Venture Capital Pilot):

برای اینکه بعنوان یک سرمایه گذار واجد شرایط باشید، باید حداقل دارای ۱۰,۰۰۰,۰۰۰  دلار کانادایی برای سرمایه گذاری در یک کسب و کار نوآورانه و سودآور که باعث ایجاد فرصت های شغلی در کانادا شود، داشته باشید.

 

برنامه خود اشتغالی یا خویش فرمایی:

برای اینکه بعنوان یک فرد خویش فرما یا خود اشتغال واجد شرایط باشید، باید آمادگی و توانایی تامین مالی خود و کلیه افراد وابسته تان را از طریق درآمدهای خویش اشتغالی بعنوان یک مرزعه دار، ورزشکار یا هنرمند داشته باشید.

مهاجرت به کانادا از طریق تجارت

 

مهاجرت تجاری کبک

اگر مایل هستید در استان کبک اقامت گزیده و از برنامه مهاجرت تجاری استفاده کنید، باید از طریق برنامه مهاجرت تجاری کبک اقدام کنید

 

برنامه سرمایه گذاری کبک:

برای اینکه بعنوان یک سرمایه گذار در استان کبک واجد شرایط باشید، بایستی حداقل خالص دارایی های شما ۱,۶۰۰,۰۰۰ دلار کانادایی باشد، علاوه بر ان نیاز هست سابقه مدیریتی داشته و آماده سرمایه گذاری تضمینی به مدت ۵ سال داشته باشید.

 

برنامه کارآفرینان کبک:

برای اینکه بعنوان یک کارآفرین واجد شرایط باشید باید حداقل دارایی های خالص شما ۳۰۰٫۰۰۰ دلار کانادایی باشد، سابقه مدیریتی در یک شرکت متعلق به خود یا غیر داشته و آمادگی و توانایی تاسیس یا خرید شرکت یا کسب و کاری را در کبک داشته باشید که حداقل یک شغل جدید ایجاد می کند.

 

برنامه خویش فرمایان کبک:

برای اینکه بعنوان یک خویش فرما واجد شرایط باشید، باید حداقل دارایی های خالص شما ۱۰۰٫۰۰۰ دلار کانادایی باشد و در شغل یا رشته ای که مایل هستید در کبک به آن بپردازید، صاحب تجربه باشید.

مهاجرت به کانادا از طریق تجارت

 

مهاجرت تجاری PNP

مهاجرت به کانادا از طریق تجاری-توریست اپ (۱۶)

بسیاری دیگر از استان های کانادا بر اساس برنامه های برگزیدگان استانی خود برنامه های مهاجرت تجاری دارند. در این زمینه می توانید به مقله مهاجرت از طریق نامزدی استانی مراجعه کنید.

 

خلاصه:

اگر شما در یک تجارت حرفه ای کار می کنید و دارای گواهی نامه برای انجام این فعالیت در کانادا هستید، و یا اگر این گواهی نامه فعالیت تجارت حرفه ای در کانادا را ندارید، اما یک سال پیشنهاد کاری برای آمدن به کانادا و کار در تجارت خود را دارید، باید بدانید موقعیت شما برای مهاجرت و اقامت دائم عالی است و نیازی به تردید در این مسیر نخواهید داشت.

مهاجرت به کانادا از طریق تجارت | مهاجرت به کانادا | کانادا مهاجرت | راه های مهاجرت به کانادا

 

پیشنهاد توریست اپ برای افرادی که از این روش برای مهاجرت اقدام می کنند، بررسی کامل NOC و سپس مشورت با شرکت هایی است که در زمینه مهاجرت و اقامت دائم به کانادا عمل می کنند. اما در نهایت، باید تمامی مدارک را آماده کرده باشید. بنابراین بهتر است ابتدا به فکر دریافت مدرک زبانی خود باشید. در این زمینه می توانید از نرم افزار توریست اپ که یک نرم افزار مترجم همزمان و آنلاین نیز هست،‌استفاده کنید.

 

[fancy_link title=”اطلاعات بیشتر درباره مهاجرت به کانادا” link=”https://blog.tourist20.org/tag/%D9%85%D9%87%D8%A7%D8%AC%D8%B1%D8%AA-%D8%A8%D9%87-%DA%A9%D8%A7%D9%86%D8%A7%D8%AF%D8%A7/” target=”_blank” style=”1″ class=”alert alert-success” download=””]


مقالات مرتبط