alexa صفر تا صد گرفتن ویزای آلمان تا اقامت آلمان | توریست اپ
logo

صفر تا صد گرفتن ویزای آلمان

صفر تا صد گرفتن ویزای آلمان

صفر تا صد گرفتن ویزای آلمان

آلمان از دسته کشورهای بسیار مدرن در زمینه زندگی ، کار و تحصیل محسوب می‌شود اما شما به عنوان یک ایرانی باشد ویزای آلمان را برای ورود به این کشور اخذ نمایید. توریست اپ آنچه برای اخذ ویزای آلمان نیاز است به طور دقیق در این مقاله برای شما ارائه داده است.

لینک های مرتبط
    هزینه سفر به آلمان با تمام جزئیات

    هزینه های سفر به گرجستان

    سفر به ونیز – قطب اصلی گردشگری ایتالیا

    قوانین آلمان ، قانونمندترین کشور اروپا

آلمان با نام رسمی جمهوری فدرال آلمان کشوری مهاجرپذیر در قاره اروپاست. شهر های آلمان آلمان ترکیبی از دشت، جنگل، کوه ها، تعدادی جزیره و ساحل است. در این کشور مهاجر پذیر بالاترین میزان حضور اتباع خارجی در ایالت‌های هامبورگ، هسن، برلین قرار دارد که با روش های مختلفی به آلمان مهاجرت کرده‌اند، در ادامه با هم این روش ها را بررسی می کنیم.

اخذ ویزای آلمان تضمینی | ویزای توریستی آلمان بدون دعوتنامه | ویزای آلمان بدون ضمانت

انواع ویزای آلمان و مدارک مورد نیاز

ویزای آلمان-توریست اپ

اولین نوع ویزا، ویزای توریستی آلمان نام دارد که با هدف گشت و گذار بوده و نیاز است که فرم درخواست به زبان انگلیسی و آلمانی ترجمه شود، عکس پاسپورت تهیه شود و همینطور نیاز به گردش مالی ۳ ماه اخیر است.

هر فرد باید بیمه سلامت داشته باشید که ارزش آن حداقل ۳۰۰۰۰ یورو باشد. در صورت کارمند بودن نامه مرخصی می‌تواند بسیار مهم و تأثیرگذار باشد. برای اخذ ویزای توریستی آلمان فرد باید مدارکی ارائه دهد که مشخص شود می‌خواهد به کشور خود باز گردد.

حتماً سوال می‌کنید چه مدارکی ؟ بسیار ساده است. اگر دانش آموز هستید گواهی مرخصی تحصیلی بسیار خوب است. اگر ازدواج کرده‌اید مدارک ازدواج که نشان دهد صاحب همسر و فرزند هستید. بارها دیده شده است که گواهی نامه نیز می‌تواند در نظر مأمور سفارت تأثیرگذار باشد.

ویزای تحصیلی آلمان | ویزای کار آلمان | مدارک مورد نیاز ویزای آلمان | ویزای شینگن

ویزای جستجوی کار

ویزای آلمان-ویزای جویای کار-توریست اپ

ویزای کار برای کسانی است که حداقل یک مدرک کارشناسی ار دانشگاه‌های آلمان و یا سایر دانشگاه‌های خارجی دارند بوده و به و مشخص است که شامل حال هر فردی نمی‌شود. فرض این ویزا بر این است که شما در این کشور تحصیل کرده‌اید و حال می‌خواهید شغل مورد نظر را پیدا نمایید.

شما باید حداقل ۵ سال سابقه کار داشته باشید. مدارکی می‌بایست ارائه شود که نشان دهد از نظر مالی در وضعیت خوبی قرار دارید و همینطور نیاز به بیمه مسافرتی خواهید داشت.

سفر به آلمان | ویزای آلمان از ترکیه | ویزای آلمان دانشجویی | ویزای آلمان تحصیلی | ویزای آلمان قیمت

ویزای کار آلمان

ویزای آلمان-ویزای کار آلمان-توریست اپ

در لیست انواع ویزای آلمان ویزای کار کمی پیچیده‌تر است و شاید بیش از ۶ ماه زمان را نیز به خود اختصاص دهد. اول از هرچیز باید پاسپورت شما اعتبار ۱ ساله داشته باشد و نیاز به ۳ تصویر پاسپورتی دارید. مدارک تحصیلی ، مدارک کاری و همینطور گواهی که کارفرما در آلمان صادر کرده است بسیار مهم است.

مدارک محل اقامت شما در این کشور باید ضمیمه شود، نیاز است که گواهی تولید، سند ازدواج و همینطور مدارک مالی خوبی داشته باشید اگر همه چیز درست تنظیم شده باشد در عرض ۱ الی ۳ ماه ویزای کار آلمان را اخذ خواهید نمود.

ویزای آلمان فوری | ویزای آلمان بدون انگشت نگاری | ویزای آلمان هزینه | ویزای آلمان برای ایرانیان | مهاجرت به آلمان

ویزای تجاری آلمان

ویزای آلمان-ویزای سرمایه گذاری_توریست اپ

در لیست ویزای آلمان تنها کار و گردشگری دیده نشده و این کشور در زمینه پروسه‌های تجاری بسیار خوش درخشیده است بنابراین نوع دیگری از ویزای این کشور وجود دارد که ویزای تجاری نام گرفته است.

برای دریافت این ویزا در ابتدا باید فرم درخواست را تکمیل نمایید. نیاز است که ۲ تصویر پاسپورتی داشته باشید. پاسپورت باید معتبر باشد و همینطور گردش مالی سه ماه اخیر شما نیز نیاز است.

شما می‌بایست از سوی یک شرکت قانونی و تجاری دعوت نامه ارائه دهید که البته دعوت نامه باید به زبان انگلیسی و یا آلمانی باشد. مدارک تجاری، مدارک بلیط هواپیما و همینطور مدرکی که نشان دهد از نظر تجاری در وضعیت خوبی قرار دارید بسیار مهم است.

ویزای آلمان توریستی | ویزای آلمان ویزامتریک | مهاجرت به آلمان | مهاجرت کاری به آلمان | مهاجرت تحصیلی به آلمان | مهاجرت قانونی به آلمان

ویزای تحصیلی آلمان

ویزای آلمان-ویزای تحصیلی آلمان-توریست اپ

از آنجایی که بسیاری از متقاضیان به دنبال اخذ ویزای تحصیلی آلمان هستند در وحله اول پذیرش دانشگاهی را کسب کنند، فرض ما بر این است که شما در دانشگاه مورد نظر پذیرفته شده‌اید و مدارکی از جمله پاسپورت معتبر، مدارک شناسایی و مدرک تحصیلی را نیز تهیه کرده‌اید. حال سایر موضوعات مهم در خصوص ویزای تحصیلی این کشور را بخوانید.

شما به محض ورود به این کشور باید حداقل ۸۶۴۰ یورو به همراه داشته باشید این موضوعی است که کمتر کسی می‌داند و دچار مشکل می‌شود. در نظر داشته باشید ویزایی که از سوی سفارت صادر می‌شود ۳ ماه اعتبار دارد و پس از ۳ ماه باید یک سال تمدید شود و برای تمدید نیاز به این مبلغ است.

اگر یکی از زوجین پذیرش تحصیلی این کشور را دارا باشد می‌تواند همزمان همسر و فرزندان زیر ۱۸ سال خود را نیز همراه نماید. در نظر داشته باشید که همسر شما اجازه کار و تحصیل را نخواهد داشت اما فرزندان کی توانند در این کشور به رایگان تحصیل نمایند.

لازم است بدانید اگر شما به عنوان همراه وارد این کشور شده‌اید نمی‌توانید ویزای خود را تبدیل به ویزای دانشجویی نمایید.

مهاجرت غیر قانونی به آلمان | مهاجرت قاچاقی به آلمان | مهاجرت پزشکان به آلمان | مهاجرت آلمان سرمایه گذاری

ویزای ترانزیت فرودگاهی آلمان

ویزای آلمان-ویزای ترانزیت آلمان-توریست اپ

دقت نمایید اگر شما یک ایرانی هستید و قصد دارید که از طریق کشور آلمان وارد کشور دیگری شوید باید ویزای فرودگاهی داشته باشید .چه افرادی نیاز به دریافت ویزای آلمان از نوع فرودگاهی ندارند؟

این سوال بارها پرسیده شده است دقت نمایید که اگر شما دارای پاسپورت دیپلمات باشید و یا ویزای کی از کشورهای اتحادیه اروپا را داشته باشید نیاز به اخذ ویزای فرودگاهی آلمان نخواهید داشت. مدت زمان اقامت شما طبق این ویزا بسیار کوتاه است.

سفارت آلمان وقت | وقت سفارت آلمان | آدرس سفارت آلمان

اطلاعات سفارت آلمان

برای اخذ ویزای توریستی آلمان یک هفته زمان نیاز دارید این در حالی است که اخذ ویزای تحصیلی این کشور بین ۲ هفته الی ۲ ماه زمان را در بر می‌گیرد. کسانی که قصد دارند ویزای کار و تجارت این کشور را اخذ نمایند با توجه به میزان مدارک تنظیم شده و همینطور شرایط موجود بین ۱ ماه الی ۸ ماه زمان را می‌بایست در نظر بگیرند. شایان ذکر است که اخذ ویزای سرمایه گذاری این کشور بسیار سریع بوده و کمتر از ۱ ماه زمان را به خود اختصاص می‌دهد.

هزینه ویزای این کشور با توجه به نوع ویزا تعیین می‌شود و واضح است که برای اخذ ویزای سرمایه گذاری این کشور هزینه‌ها بسیار بالاتر از ویزای گردشگری و یا تحصیلی خواهد بود. یک بخشی از هزینه برای بررسی مدارک و یک بخش نیز برای تکمیل فرم درخواست در نظر گرفته می‌شود که در صورت عدم صدور ویزای آلمان قابل بازگشت نخواهد بود.

آدرس سفارت آلمان در ایران،  تهران ، خیابان فردوسی شماره ۳۲۴ است و ساعات کاری آن روزهای یکشنبه چهارشنبه و پنج شنبه از ساعت ۷ صبح الی ۱۵:۳۰ است و  روزهای دوشنبه و سه شنبه از ساعت ۷ الی ۱۶ عصر می‌توان به سفارت آلمان مراجعه نمود.

اگر می خواهید در مورد جاذبه های گردشگری جهان بدانید می توانید اپلیکیشن توریست اپ را دانلود کرده و قبل از سفر به مقاصد مختلف اطلاعات کافی کسب کنید.

[icon type=”icon-download”] دانلود نسخه ios از سیب اپ

[icon type=”icon-download”] دانلود نسخه اندروید از کافه بازار

[icon type=”icon-download”] دانلود مستقیم نسخه ios

[icon type=”icon-download”] دانلود نسخه اندروید از گوگل پلی

[icon type=”icon-download”] دانلود مستقیم نسخه ios

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *