alexa بیشترین ویزای الکترونیک آذربایجان برای ایران - توریست اپ
logo

صدور بیشترین ویزای الکترونیک آذربایجان برای ایرانی ها

صدور بیشترین ویزای الکترونیک آذربایجان برای ایرانی ها

صدور بیشترین ویزای الکترونیک آذربایجان برای ایرانی ها

به گزارش گروه توریست اپ سخنگوی موسسه دولتی خدمات و نوآوری‌های عمومی جمهوری آذربایجان، در آخرین گزارش ها گفت: تا به حال و در سال های جاری برای سفر به جمهوری آذربایجان این حجم از گردشگر بی سابقه بوده که از ۹۰۰ هزار نفری که ویزای الکترونیک دریافت کرده اند، ۲۲۷ هزار و ۷۴۵ ویزا مختص به شهروندان ایران بوده است. به گفته ایشان برای سفر به آذربایجان، ۶۸ هزار نفر از اتباع عربستان، ۶۶ هزار و ۷۵۵ نفر از شهروندان پاکستانی، ۵۶ هزار و ۵۴۶ نفر از اتباع ترکیه، ۵۲ هزار و ۵۷۹ نفر از هند، ۴۳ هزار و ۴۰۲ نفر از امارات متحده عربی، ۳۴ هزار نفر از شهروندان ترکمنستان، ۳۷ هزار و ۹۴۹ نفر از اسراییل، ۳۱ هزار و ۱۴۷ نفر از انگلیس و ۲۳ هزار و ۱۹۵ نفر از آلمان ویزای الکترونیک دریافت کردند.

لینک های مرتبط
    خوشمزه ترین غذاهای آذربایجان

    سوغات آذربایجان و باکو ،هنرمندی‌های همسایه شمالی

    ۱۰تا از مراکز خرید باکو که حتما باید از آنجا خرید کنید

    فستیوال های باکو ، از فستیوال موسیقی جاز باکو تا فستیوال رنگ

سخنگوی موسسه دولتی خدمات و نوآوری‌های عمومی جمهوری آذربایجان تصریح کرد که شهروندان ۹۵ کشور می‌توانند برای اخذ ویزای الکترونیک جمهوری آذربایجان اقدام کنند. نیفتعلی‌اف، در خصوص اینکه ویزای الکترونیک سفر به جمهوری آذربایجان یک بار ورود بوده و به مدت ۹۰ روز با اقامت ۳۰ روز در جمهوری آذربایجان صادر می‌شود، عنوان کرد: سایت موسسه دولتی خدمات و نوآوری عمومی در حال حاضر در ۹ زبان آذربایجانی، انگلیسی، فارسی، روسی، فرانسوی، عربی، آلمان، ایتالیا و اسپانیایی فعال است و گردشگران به راحتی می توانند از طریق این سایت برای دریافت ویزای الکترونیک اقدام کنند.

ویزای الکترونیک آذربایجان | قیمت ویزای الکترونیکی آذربایجان | سایت ویزای الکترونیکی آذربایجان | اخذ ویزای الکترونیک آذربایجان

وی خاطر نشان کرد که بر اساس فرمان رییس جمهوری آذربایجان درباره ساده‌سازی صدور ویزا برای شهروندان در ماه می سال جاری، ویزا برای برخی کشورهای خارجی بلافاصله در فرودگاه‌های بین‌الملی این کشور و در حین ورود به جمهوری آذربایجان صادر می‌شود.

ایشان در ادامه افزود: این فرمان رییس جمهوری آذربایجان در مورد صدور ویزا شامل شهروندان ایران، سنگاپور، مالزی، عمان، ترکیه، ژاپن، بحرین، امارات متحده عربی، چین، اندونزی، اسرائیل، کره، کویت، قطر و آمریکا است.

اگر می خواهید در مورد جاذبه های گردشگری جهان بدانید می توانید اپلیکیشن توریست اپ را دانلود کرده و قبل از سفر به مقاصد مختلف اطلاعات کافی کسب کنید.

[icon type=”icon-download”] دانلود نسخه ios از سیب اپ

[icon type=”icon-download”] دانلود نسخه اندروید از کافه بازار

[icon type=”icon-download”] دانلود مستقیم نسخه ios

[icon type=”icon-download”] دانلود نسخه اندروید از گوگل پلی

[icon type=”icon-download”] دانلود مستقیم نسخه ios

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *