alexa بهترین پارک‌ های آبی تایلند برای آب تنی - توریست اپ
logo

پارک های آبی تایلند و آب تنی در آنها

پارک های آبی تایلند و آب تنی در آنها

پارک های آبی تایلند و آب تنی در آنها

پارک های آبی تایلند حتمااین اسم برای شماآشنااست وبارها وبارهابه گوشتان خورده

اصولازمانی که اسم کشور تایلندبه گوشمان میخورد دنیایی از برنامه های تفریحی هیجان انگیزبه یادمان می آیدیاشایدهم به یادآورنده ی مکانی فوق العاده مناسب برای گذراندن تعطیلات به خصوص تعطیلات روزهای گرم تابستان است.

خب همانطورکه میدانیدکشورتایلند در جنوب غربی قاره آسیا واقع شده است و هوای گرم و دمایی تغربیا حدود ۲۷ درجه دارد اما جالب است بدانید مهم ترین دلیلی که میتواند هوای گرم تایلند را قابل تحمل کند داشتن پارک های آبی فوق العاده ی آن است.تفریح در پارک های ابی تایلند میتواند جزو لذت بخش ترین تجربیات زندگی هر آدمی باشد.

پیشنهاد مطالعه: آشنایی با سوغات معروف تایلند

دراین روزهایی که عصر،عصره ارتباطات و تکنولوژی است بهتراست درباره ی هر موضوعی اطلاعات درستی و کافی را داشته باشید. با خواندن این مقاله می توانید این اطمینان را کسب کنید که اگر روزی مسیرتان به کشور تایلند خورد اطلاعات کافی راجب مهم ترین جاذب گردشگری آن یعنی پارک های آبی دارید حتما برایتان جالب است که بدانید مهم ترین بزرگ ترین و بهترین پارک ابی های تایلند چه شکلی هستند و چه نام هایی دارند.

خب حالا کافیست چند لحظه چشم هایمان را ببندیم تابتوانیم تصوری هیجان انگیز ازاین پارک های ابی داشته باشیم

تصورکنید هوا به شدت گرم است  و کلافه شده اید و حالا میخواهید وارد یکی از این پارک های آبی شوید

مطمعن باشید اولین تصویری که باآن روبرو میشوید چندین استخر بزرگ،تعدادزیادی سر سره ی مارپیچ و رنگارنگ چند تخت مخصوصا آفتاب گرفتن به اضافه ی تعداد زیادی آدم شاد که مشغول تفریح و آب بازی هستند

تصور کنید وارد همچین محیط جالبی میشوید

آیا فکرد کرده اید که مشغول چه تفریحی خواهید شد و به سراغ چه تفریحی خواهید رفت!؟

اول به سراغ سرسره های مارپیچ رنگ میروید؟یاشاید هم مشغول افتاب گرفتن میشوید البته اگر آدم شکمویی باشید حتما به سراغ قسمت خوراکی ها و نوشیدنی ها هم  خواهید رفت.

خب از دنیای تصورات که بیرون بیایید باید بدانید که امروزه پارک های آبی  جزو مهم ترین جاذبه های گردشگری کشور تایلند به شمار می آیند زیرا در هر زمان از سال که به این کشور زیبا سفر کنید میتوانید از ابتنی در پارک های آبی این کشور لذت ببرید این جاذبه گردشگری طرفداران زیادی درسرتاسر  جهان دارد.

پیشنهاد مطالعه: پیشنهاد هایی برای سفر ارزان به تایلند

تغریبا میتوان گفت همه ی مردم علاقه مند به این چنین تفریحاتی هستند و این دسته از هیجانات را دوست دارند و بخش عمده ای از درامد توریستی کشور وابسته به همین پارک های آبی است.

مطمعنم تاالان حسابی مشتاق به سفر به کشور تایلند و تجربه لذت بردن و تفریح دراین پارک های آبی شده اید

پس شاید برایتان جالب باشد که در ابتدا بدانید ازهواهین تا پوکت گرفته تا بانکوک و پاتایا ودر تمام نقاط این کشور درنزدیکی مراکز بزرگ گردشگری میتوانید شاهد بزرگ ترین بهترین و هیجان انگیز ترین پارک های آبی باشید

پس باهم میپردازیم به اطلاعاتی درباره پارک های آبی موجود در کشور تایلند:

جدیدترین پارک آبی تایلند:(پارک آبی کوهستان سیاه درهواهین)

پارک آبی کوهستانی سیاه دارای ۹ سرسره آبی متفاوت ، یک استخر امواج ، یک رودخانه آرام ، استخر ساحلی و استخر بچه‌ ها است ، یکی از جذابیت های این پارک این است که تمام این امکانات تفریحی در زمینی محاط شده توسط کوهستان‌های بلند ، در کنار یک دریاچه مصنوعی در ۱۰ کیلومتری شمال هواهین واقع شده اند و جالب است بدانید که صاحبان و مدیران این پارک آبی همان صاحبان زمین گلف کوهستان سیاه می باشند و این پارک آبی جدید ترین عضو این مجموعه به حساب می آید تفریح دراین پارک میتواند تجربه جالبی باشد.

پیشنهاد مطالعه: جاهای دیدنی تایلند

جدیدترین پارک آبی تایلند:(پارک آبی کوهستان سیاه درهواهین)

جدیدترین پارک آبی تایلند:(پارک آبی کوهستان سیاه درهواهین)

بزرگ ترین پارک آبی تایلند:(پارک آبی سنیکال وورد درخائو یای)

بزرگ ترین شهربازی و پارک آبی شمال شرق تایلند در خائو یای قرار دارد ، این  منطقه که بسیار زیبا و کوهستانی است ، در ۱۵۰ کیلومتری شمال شرق بانکوک واقع شده است ، لازم به ذکر است که  این پارک دارای آبی ۱۵ سرسره آبی و استخر می باشد و جایی است برای تمامی سنین و یک روزتان را می توانید با تجربه ای شیرین در این پارک آبی به پایان برسانید ، حتما به این پارک آبی بروید و نهایت لذت را با استفاده از امکانات تفریحی آن ببرید ، به یاد داشته باشید که بچه‌های زیر ۱۲ سال باید به همراه یک بزرگ تر بروند .

بزرگ ترین پارک آبی تایلند:(پارک آبی سنیکال وورد درخائو یای)

بزرگ ترین پارک آبی تایلند:(پارک آبی سنیکال وورد درخائو یای)

کوچکترین پارک آبی تایلند:(پارک ابی کوکو درسامویی)

این مجموعه تفریحی ، یک پارک آبی نسبتا کوچک در منطقه لامای کو ساموییاست که فاصله خیلی کمی از ساحل دارد و دارای ۴ استخر با ۷ سرسره و تعداد زیادی فعالیت‌های تفریحی برای بچه‌ها می باشد که مکانی کاملا مناسب برای خانواده‌ها در گرمای روز در تایلند و گذراندن اوقاتی پر نشاط به شمار می رود  ؛پارک آبی کوکو ۱۰ هزار هزار متر مربع مساحت و جاذبه‌هایی مانند  پارک آبی ، یک زمین گلف کوچک ، بانجی ترامپولین ، قایق برقی ، ماشین‌های کارتینگ پدالی و قلعه بادی دارد ، همان طور که می بینید هدف اصلی و مشتریان حقیقی این پارک آبی ، کودکان می باشند که البته بعضی از سرسره‌ ها دارای محدودیت سنی و قدی هستند .

پیشنهاد مطالعه: هتل های معروف تایلند

پارک آبی جزیره ای تایلند:(پارک ابی سانتورینی در چا آم)

پارک آبی جزیره ای تایلند:(پارک ابی سانتورینی در چا آم)

یکی از جذاب ترین قسمت های این پارک ، مثل این است که پارک آبی سانتورینی تکه‌ای از این جزیره بسیار زیبای یونان را به چا آم تایلند منتقل کرده ، طوری که با ساختمان‌ های سفید پوش کلاسیک ، پیاده ‌روهای سنگ ‌فرش ‌شده و آسیاب‌ های بادی مانند این است که در جزیره یونانی سانتورینی قدم گذاشته اید و اگر امسال در فصل بهار قصد سفر با تور مسافرتی تایلند را داشتید می تواند یکی از انتخاب منحصر به فرد شما در سفرتان بشمار رود ؛ در این پارک آبی فروشگاه‌ها ، رستوران‌ها و همچنین یک شهربازی وجود دارند که می توانند اوقات خوشی را برای شما و خانواده تان رقم بزنند ، پارک سانتورینی دارای ۵ قسمت است که هرکدام از آن ها تفریحات مخصوص به خود و جذابیتهای به خصوصی دارند و همچنین میتوانید از سرسره‌های هیجان‌ انگیز آن لذت ببرید.

 

پارک آبی جنگلی تایلند:(پارک آبی جنگلی درپوکت)

اگر می خواهید هیجان واقعی و یک آب ‌بازی تمام عیار را تجربه کنید ، پارک آبی جنگل آب ‌بازی در ساحل مای خائو که در جنوب تایلند قرار دارد ، بهترین گزینه و مثال زدنی است ، این پارک آبی ۱۲ سرسره آبی ، سواری و جاذبه های متفاوت دیگری دارد که می تواند یک روز بسیار مهیج را برای شما بسازد ، در این پارک آبی همیشه ، غریق ‌نجات‌ های حرفه ‌ای هستند تا شما با خیال آسوده به تفریح و خوش گذرانی بپردازید ؛ این پارک آبی در نزدیکی فرودگاه بین ‌المللی پوکت می باشد و جالب است که بدانید قسمتی از هتل ” Grand West Sands Resort & Villas Phuket ” می باشد و مهمانان هتل از همه تفریحات این مجموعه به طور رایگان لذت می برند ، البته قیمت بلیت هم زیاد نیست و همه گردشگران می توانند از بازی های آین پارک استفاده کنند و لذت ببرند.

پیشنهاد مطالعه: راهنمای جامع سفر به تایلند 

پارک های آبی تایلند :(پارک آبی جنگلی درپوکت)

پارک آبی جنگلی تایلند:(پارک آبی جنگلی درپوکت)

پارک آبی تالابی تایلند:(پارک آبی تالاب فانتازیا بانکوک)

این پارک آبی یک پارک های آبی جذاب و بزرگ می باشد که روی سقف مرکز خرید The Mall Bangkae بنا شده و در مقایسه با پارک‌های آبی دنیای رویایی و پارک سیام ، به بانکوک نزدیک ‌تر است ، از افتتاح این پارک سال هاس سال مس گذرد ولی جالب است برای گردشگران ناشناخته می باشد ومردم محلی فقط برای تفریح به این جا می‌آیند. و اینکه پارک آبی فانتازیا به تازگی مورد مرمت وبازسازی قرار گرفته و جایی عالی مخصوص بچه‌ها و نوجوانان با وجود استخرهای بزرگ و سرسره‌ های مناسب می باشد و تنها ۱۰۰ بات هزینه ورود به این پارک است و علاوه بر مرکز تجاری ، یک محوطه سرگرمی و بازی جذاب ، دقیقا در پایین پارک آبی وجود دارد که می توانید به آن ها دسترسی داشته باشید. امیدوارم از سفر به تایلند و رفتن به پارک های آبی آن لذت ببرید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *