alexa پاسپورت امارات،معتبرترین پاسپورت جهان شد - اپلیکیشن گردشگری توریست اپ
logo

پاسپورت امارات، معتبرترین پاسپورت جهان شد

پاسپورت امارات، معتبرترین پاسپورت جهان شد

پاسپورت امارات، معتبرترین پاسپورت جهان شد

به گزارش توریست اپ گذرنامه امارات متحده عربی با پشت سرگذاشتن گذرنامه سنگاپوری در رده اول معتبرترین گذرنامه‌های جهان قرار گرفت و سفر به ۱۶۷ کشور جهان را برای شهروندان این کشور ممکن کرد.

لینک های مرتبط
    عجایب هفتگانه جهان و شاهکارهای طبیعت

    قیمت بلیط پروازهای خارجی کاهش یافت

    معرفی تالاب های ایران ، بهشت های جزیره ای ایران

    زیباترین میراث ثبت‌ شده در یونسکو

پس از امارات، سنگاپور در رده دوم، آلمان در رده سوم، دانمارک در رده چهارم و سوئد در رده پنجم قرار گرفتند. دارندگان گذرنامه امارات متحده عربی می‌توانند بدون ویزا به ۱۶۷ کشور جهان سفر کرده و یا ویزای این کشورها را در فرودگاه مقصد دریافت کنند.

گفتنی است پیش‌بینی شده بود تا پایان نوامبر ۲۰۱۸ گذرنامه امارات متحده عربی در رده دوم معتبرترین گذرنامه‌های جهان قرار گیرد و شهروندان این کشور امکان سفر بدون ویزا به ۱۶۴ کشور جهان را به دست خواهند آورد اما فقط با گذشت دو روز از تاریخ پیش بینی شده گذرنامه امارات متحده در رده‌ی اول قرار گرفت.

شیخ محمد بن راشد، حاکم دبی در اینباره در صفحه توئیترش اعلام کرد: در روز ملی، دستاوردهای ما ادامه یافت. چند دقیقه قبل شاخص پاسپورت ایندکس اعلام کرد گذرنامه امارات با امکان ورود بدون ویزا به ۱۶۷ کشور در رده اول گذرنامه‌های معتبر جهان قرار گرفت.

از سوی دیگر وزیر امور خارجه و همکاری‌های بین‌المللی امارات گفت: این دستاورد توان دیپلماسی مثبت امارات و مشارکت فعال و مهم این کشور در صحنه بین‌المللی را نشان می‌دهد.

تور دبی به دلیل هزینه پایین و مقرون به صرفه همواره یکی از برترین مقاصد توریستی می باشد. با خرید تور دبی می توانید از جاذبه های دیدنی امارات دیدن بفرمایید.

اگر می خواهید در مورد جاذبه های گردشگری جهان بدانید می توانید اپلیکیشن توریست اپ را دانلود کرده و قبل از سفر به مقاصد مختلف اطلاعات کافی کسب کنید.

[icon type=”icon-download”] دانلود نسخه ios از سیب اپ

[icon type=”icon-download”] دانلود نسخه اندروید از کافه بازار

[icon type=”icon-download”] دانلود مستقیم نسخه ios

[icon type=”icon-download”] دانلود نسخه اندروید از گوگل پلی

[icon type=”icon-download”] دانلود مستقیم نسخه ios

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *