alexa کاهش ۳۳ درصدی مسافران پروازهای داخلی ایران - اپلیکیشن گردشگری توریست اپ
logo

کاهش مسافران پروازهای داخلی ایران

کاهش مسافران پروازهای داخلی ایران

کاهش مسافران پروازهای داخلی ایران

به گزارش گروه توریست اپ  دبیرانجمن شرکت‌های هواپیمایی از کاهش گردشگری و تقاضا برای بلیط هواپیماهای داخلی در پاییز امسال خبر داد. او همچنین درباره احتمال کاهش قیمت در فصل پر رونق گردشگری (High Saeson) ادامه داد: قیمت‌ها در فصول پاییز و زمستان کاهش نخواهد داشت، اما شرکت‌های هواپیمایی ایران دارای کلاس‌های نرخی مختلفی در پروازها هستند.

لینک های مرتبط
    اصول اولیه برنامه‌ریزی سفر

    از مراسم بزرگداشت مولوی در قونیه تا زندگی و آثار او

    مهم ترین شرایط اخذ ویزای دبی

    پاسپورت امارات، معتبرترین پاسپورت جهان شد

وی افزود: این شرکت‌ها در فصل کم رونق که تقاضا کم است، کلاس‌های نرخی پایین و در فصل پر رونق، کلاس‌های نرخی بالا را به مسافران عرضه می‌کنند. برای نمونه اکنون پرواز تهران به مشهد حدود ۲۶۰ هزار تومان است که نرخ متعادلی است.
اسعدی سامانی در ادامه گفت: چون مردم سفرهای هوایی و سفرهای خارج از کشور را از سبد هزینه‌های خود خارج کرده‌اند متاسفانه در مهرماه امسال نسبت به مهر ماه سال گذشته با کاهش ۳۳ درصدی مسافران حمل و نقل هوایی مواجه بوده‌ایم، که بخشی از این کاهش به افزایش نرخ دلار باز می‌گردد.

کاهش مسافران پروازهای داخلی ایران

او در انتها درباره پروازهای گرجستان به ایران برای بازگرداندن مسافران دیپورت شده اعلام کرد که به‌صورت خاص مطلبی در این‌باره نشنیده است، اما نه تنها گرجستان، بلکه در همه کشورها مرسوم است که اگر مسافر دیپورتی در پرواز باشد، آن پرواز را نگه می‌دارند تا مسافر با آن باز گردد.

اگر می خواهید در مورد جاذبه های گردشگری جهان بدانید می توانید اپلیکیشن توریست اپ را دانلود کرده و قبل از سفر به مقاصد مختلف اطلاعات کافی کسب کنید.

[icon type=”icon-download”] دانلود نسخه ios از سیب اپ

[icon type=”icon-download”] دانلود نسخه اندروید از کافه بازار

[icon type=”icon-download”] دانلود مستقیم نسخه ios

[icon type=”icon-download”] دانلود نسخه اندروید از گوگل پلی

[icon type=”icon-download”] دانلود مستقیم نسخه ios


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *