alexa گرانترین کشورهای توریستی جهان - اپلیکیشن جامع گردشگری توریست اپ
logo

گرانترین کشورهای توریستی جهان

گرانترین کشورهای توریستی جهان

گرانترین کشورهای توریستی جهان

امروزه صنعت گردشگری در سراسر دنیا رونق قابل توجهی یافته است و سالانه تعداد گردشگران که به نقاط مختلف برای مشاهده

لینک های مرتبط
    ارزان ترین شهرهای اروپا برای مسافرت و تعطیلات
    وقایع شگفت انگیز سال ۲۰۱۸ از دست ندهید
    بهترین کفش‌ سفر و انواع آنها
    بهترین دوربین های عکاسی ۲۰۱۸

جاذبه های گردشگری زیبا سفر می کنند رو به افزایش است. برخی از افراد که دارای وضعیت مالی عالی هستند ترجیح می دهند به نقاطی بروند که تمامی امکانات به راحتی در اختیار آن ها قرار گیرد. به اصطلاح امروزی این افراد به سفرهای لاکچری می روند. در این مقاله قصد داریم تا چند مورد از گرانترین کشورهای توریستی جهان  مانند نروژ، ایتالیا، نیویورک، دبی و همچنین جذاب ترین جزیره های دنیا مانند فیجی، بورا بورا، جزیره های برتانیا و …. را به شما معرفی نماییم تا پایان مقاله همراه توریست اپ باشید.

گرانترین کشورهای توریستی جهان

جزیره زیبای فیجی

جزیره فیجی

در مقایسه با باور عمومی مردم فیجی تنها یک جزیره نیست بلکه در حقیقت مجموعه ای از ۳۳۲ جزیره می باشد. فیجی به عنوان یکی از بهترین مقاصد گردشگری در بخش جنوبی اقیانوس آرام و یکی از منحصر به‌فردترین مقصدهای گردشگری شناخته شده است. این کشور نه تنها به دلیل حفاظت از محیط زیست با دقت فراوان در این منطقه به عنوان جزیره بکر در نظر گرفته می شود، بلکه همچنین به خاطر زیبایی طبیعی و آرامش موجود در این محله به شهرت دست یافته است.

جزیره های فیجی

در این لیست، علاوه بر منحصر به فرد بودن و آرامش این منطقه می توان آن را به عنوان یکی از گرانترین کشورهای توریستی جهان نیز در نظر گرفت. هرچند ممکن است بتوانید به جزیره های اصلی نسبتاً ارزان قیمت بروید، اما جالب است بدانید بسیاری از جزیره های کوچک تر در حقیقت از جزیره های خصوصی به حساب می آیند. صاحبان این جزیره ها ممکن است افراد یا شرکت های تفریحی باشند. سفر به اکثر آن ها نیازمند هزینه های گزاف می باشد.

یکی از مثال ها جزیره ماتاگی (Matagi Island) یک جزیره آتشفشانی شبیه به نعل اسب که مساحت آن به ۲۴۰ هکتار می رسد. تماشای ساحل، غواصی و پیاده روی در طول جنگل های بارانی جزیره از جاذبه های گردشگری این منطقه به حساب می آیند. در پایان روز می توانید در جکوزی موجود در محوطه جزیره و دوش های صخره ای به استراحت بپردازید. برخی از افراد عقیده دارند که این جزیره بسیاری گرانقیمت می باشد به طوری که هزینه سپری کردن تنها یک شب در این جزیره بیش از ۶۰۰ دلار می باشد که مناسب با بودجه بسیاری از گردشگران نمی باشد.

گرانترین کشورهای توریستی جهان

نیویورک سیتی،  کلان شهر چند ملیتی آمریکا

نیویورک سیتی،  کلان شهر چند ملیتی آمریکا

نیویورک یکی از  شهرهای بزرگ، شلوغ و چند ملیتی ایالت متحده آمریکاست؛ به راستی می‌ـوانید در این کشور از ۷۲ ملت مختلف، افراد مختلفی را ببینید. حتی خانواده های سلطنتی بریتانیا اخیراً از Big Apple در تعطیلات آتلانتیک بازدید کرده اند. NYC که مرکز بسیاری از صنایع در آمریکا می باشد شامل چندین صنعت فرهنگی می باشد و همچنین از لحاظ سنتی قطب تجاری و هنرمندان است. شهری که تاکنون گردشگران زیادی به آنجا سفر کرده اند و برای گردشگران به یک مرکز خرید تبدیل شده است.

نیویورک

البته صنعت گردشگری NYC در سراسر جهان شهرت یافته است و باعث ایجاد تورم برای گردشگران شده است. این نرخ بالا را با استفاده از درخواست زیاد و فضای محدود توجیه می کنند، اما حقیقت این است که هتل های گرانقیمت زیادی در این شهر وجود دارد. هزینه یک شب اقامت در هتل های لوکس از ۷۳۰ دلار آغاز شده و میانگین قیمت برای هتل های متوسط ۳۵۰ دلار می باشد. نیویورک برای گردشگران با بودجه متوسط مناسب نمی باشد مگر اینکه بخواهید در این شهر به غواصی رفته و یا ریسک کرده و قمار کنید. نیویورک جایگاه ساندویچ ۱۰۰۰ دلاری یا استیک می باشد که هزینه آن برابر با هزینه هتل شما خواهد بود. این شهر نماینده آمریکا و هزینه های گزاف آمریکا می باشد.

نیویورک سیتی

گرانترین کشورهای توریستی جهان

جزیره های بکر بریتانیا

جزیره های بریتانیا

جزیره های بکر بریتانیا به عنوان زمین های بازی غنی بریتانیا مشهور شده اند. آقای برانسون مؤسس و مدیر عامل شرکت ویرجین، در یک جزیره خصوصی ویلایی دارد که آن را به افرادی که توانایی مالی دارند کرایه می دهد. جزیره گووانا یکی دیگر از گرانترین کشورهای توریستی جهان می باشد. گووانا در دسترس عموم مردم قرار ندارد، بدین معناست که شما باید از طریق هواپیما به جزیره بیف در مجاورت آن جزیره رفته و سپس با استفاده از یک قایق تفریحی به سمت مقصد نهایی خود حرکت کنید.

جزیره بریتانیا

مساحت گرانترین مقاصد گردشگری دنیا جزیره گووانا حدوداً ۸۹۵ هکتار با سواحلی با سنگ های سفید می باشد که به طور متوسط میزبان ۳۰ مهمان است. در این جزیره تنیس و یوگا تدریس می شوند. دیگر فعالیت هایی که می توان در این جزیره انجام داد غواصی، تماشا کردن پرندگان و فعالیت های تفریحی مثل پیاده روی هستند. هزینه کرایه یک کلبه رو به دریا در فصل های ارزان قیمت برای یک شب حدود ۷۰۰ دلار می باشد و ممکن است قیمت در بقیه فصل ها افزایش یابد. انتظار می رود برای کرایه یک ویلا در فصل های مناسب برای رفتن به این جزیره بیشتر باشد. وقتی صورت حساب را مشاهده کنید قطعاً خواهید خواست در کلوب یک نوشیدنی بنوشید و خاطرات خود را به فراموشی بسپارید.

بهترین جزیره های بریتانیا

گرانترین کشورهای توریستی جهان

جزیره رویایی بورا بورا

جزیره رویایی بورا بورا

این جزیره کوچک در پلی نزی فرانسه قرار دارد که باعث ایجاد سوراخ در جیب گردشگران می شود. اگرچه جزیره زیباست و تجربه های با شکوه ارائه می دهد، اما یکی از گرانترین کشورهای توریستی جهان است و هزینه متوسط یک شب اقامت در این جزیره همراه با وعده های غذایی حدوداً ۸۰۰ دلار می باشد. همچنین چندین مسئله کوچک در اینجا وجود دارد که باید در نظر گرفته شوند. هزینه هواپیما به مرکز اقیانوس آرام جنوبی این روزها ارزان نیست. با این وجود، بورا بورا افراد مشهور، نخبگان تجاری و مدیران سیاسی را به سوی خود جذب می کند.

جزیره بورا بورا

اگر به جزیره بورا بورا جذب نشدید می توانید از بین تعدادی از جزیره ها که کمتر در پلی نزی فرانسه مشهور هستند می توانید یک جزیره را انتخاب نمایید زیرا هزینه بسیاری از این جزیره ها به دلیل کاهش درخواست و شهرت کم آن جاذبه گردشگری نسبت به بورا بورا کمتر خواهد بود.

این جزیره ها همچنین برای افرادی که از مکان های شلوغ دوری می کنند مناسب می باشد، تقریباً مثل این امر می ماند که می توانید به جزیره خصوصی خود با نصف هزینه سفر کنید؛ اما اگر به طور قطعی قصد سفر به بورا بورا را دارید و قصد دارید چند شب در آن جزیره بمانید سعی کنید تمام وعده های غذایی و هتل هایی که تخفیف می دهند را پیدا کنید. همچنین شما می توانید از این جزیره در طول فصل هایی که تخفیف داده می شود بین ماه های دسامبر و مارس برای پرداخت هزینه های کمتر سفر کنید.

جزیره رویایی بورا بورا

گرانترین کشورهای توریستی جهان

جزیره سیشل، مروارید اقیانوس هند

جزیره سیشل، مروارید اقیانوس هند

جالب است بدانید جزیره دیگری که به عنوان یکی از گرانترین کشورهای توریستی جهان لیست شده است سیشل می باشد. سیشل همانند فیجی مجموعه ای از جزیره ها می باشد و یک جزیره تنها نمی باشد. این مجمع الجزایر در اقیانوس هند واقع شده است. درست در بخش جنوبی جزیره اصلی ماهه، جزیره فرگات واقع شده است. جزیره فرگات باعث شده است که جزیره سیشل در لیست گرانترین کشورهای توریستی جهان واقع شود، اگرچه بازدید از دیگر جزیره ها نیز می تواند پر هزینه باشد. جزیره فرگات عبارت گرانی را به سطح کاملاً جدید هدایت می کند.

جزیره سیشل

جای تعجب نیست که این جزیره یک پناهگاه خصوصی می باشد و ۱۷ ویلای باشکوه در این جزیره واقع شده اند، تمامی این ویلاها از چوب ماهون و چوب ساج آفریقایی ساخته شده اند، همچنین دارای سطح مرمرین، نمای اقیانوس، جکوزی و استخرهای مطابق مد روز می باشند. این جزیره تعهد قوی نسبت به حفاظت از محیط زیست دارد، جنگل به خوبی حفظ شده است و ۷ ساحل موجود در جزیره نیز همچنین به خوبی محافظت شده اند. در این جزیره می توانید لاک پشت های غول پیکر را ببینید. فعالیت هایی که می توانید در این جزیره انجام دهید شامل موج سواری و پیاده روی هدایت شده می باشد. ویلاها باید برای حداقل سه روز کرایه شوند و این هزینه حدود ۳۰۰۰ دلار برای یک روز می باشد.

گرانترین کشورهای توریستی جهان

توسکانی، بهشت گمشده ایتالیا

توسکانی، بهشت گمشده ایتالیا

افراد خیلی کمی هنگام فکر کردن به دیدن ایتالیا به توسکانی فکر می کنند، اما آن دسته از افرادی که به توسکانی فکر می کنند دریافته اند که مقاصد گردشگری با تعداد بازدیدکنندگان اندک یا با مسیرهای دور همیشه شانسی برای تخفیف یا مکان های ارزان قیمت نمی باشند. یکی از گرانترین کشورهای توریستی جهان و مناطق ایتالیا توسکانی می باشد، بر خلاف این حقیقت که افراد بیشتری از شهرهایی مثل رم، نپال، فلورانس و ونیز دیدن می کنند.

شهرت توسکانی به دلیل تاریخچه آن می باشد که باعث می شود به دوران پیش از رومیان بروید. بسیاری از هتل های موجود در این منطقه اصلاً هتل نیستند؛ اما ویلاهای قدیمی به جایگاه های باشکوه برای افراد ثروتمند تبدیل شده اند. افرادی که می خواهند از تله های گردشگری که بسیاری از شهرهای ایتالیایی دارند دور شوند، توسکانی می تواند مکان مناسبی باشد، اما هزینه اقامت در این منطقه خیلی از روم یا فلورانس متفاوت نمی باشد.

توسکانی ایتالیا

از آنجا که خیلی از مناطق توسکانی هنوز روستایی هستند، این منطقه جذاب می باشد و به دلیل وجود تاکستان ها در این منطقه به شهرت دست یافته است؛ اما محل اقامت در این منطقه می تواند کمی ناهموار باشد، برخی از ساختمان ها انبارهای قدیمی بوده اند که به جایگاه های مناسب برای اقامت تبدیل شده اند و هزینه اقامت در آن ها برای یک هفته حدود ۳۰۰۰ تا ۴۰۰۰ دلار می باشد. علاوه بر ماشینی که برای گردش کردن در این منطقه نیاز خواهید داشت و غذاهای وسوسه انگیز زیاد، شما در این منطقه سفری پر هزینه خواهید داشت.

گرانترین کشورهای توریستی جهان

دبی، شهر آسمانخراش های چشمگیر

زیباترین مکان های گردشگری دبی

در دهه های گذشته افراد زیادی از دبی صحبت می کردند. این نقطه کانونی خاورمیانه به مکانی واقعاً پیشرفته تبدیل شده است که البته این مکان به خاطر گردشگرانی که می خواهند به اصطلاح آتش به مال خود بزنند مشهور شده است زیرا یی از گرانترین کشورهای توریستی جهان است. پایه اصلی اقتصاد این منطقه ثورت نفت می باشد، دبی توسط افراد ثروتمند به مکان بازی برای افرادی که توانایی پرداخت هزینه های زیاد را دارند تبدیل شده است. برای بازدید از جزایر مصنوعی، برج با شکوه آل عرب و آپارتمان های خیلی بلند در دبی باید هزینه پرداخت نمایید. اگر بودجه شما محدود می باشد از رفتن به این مقصد گران دنیا خودداری نمایید.

دبی و امارات

در حقیقت، اکثر اقتصاد دبی روی مصرف پول و خرید وسایل باشکوه متمرکز است. اگرچه این شهر دارای نماهای زیبای ساحلی و بیابانی می باشد، کارهای کمی برای انجام دادن در این منطقه وجود دارد و از جمله کارهایی که می توان در دبی انجام داد رفتن به مراکز خرید گران قیمت می باشد، دیگر فعالیت ها شامل سفرهای یک روزه با قایق بادبانی یا کرایه کردن یک هلیکوپتر می باشد. تجربه سفر به این جاذبه گردشگری حتی اگر بودجه کافی داشته باشید باعث می شود احساس خالی شدن داشته باشید.

گرانترین کشورهای گردشگری

بسیاری از افرادی که در این منطقه زندگی می کنند کارگران موقت هستند که مشتاق برگشت به منزل خود هستند. دبی ویژگی یا فرهنگی که بسیاری از دیگر مقصدهای گردشگری را جذاب می سازد ندارد. اگر مایل باشید می توانید یک شب در بهترین هتل دبی اقامت کنید و برای آن باید هزینه ای معادل ۲۰۰۰۰ دلار پرداخت کنید.

گرانترین کشورهای توریستی جهان

اسلو،  پایتخت پرهیاهوی نروژ

اسلو

یکی دیگر از گرانترین کشورهای توریستی جهان اسلو پایتخت نروژ می باشد. این شهر بسیار زیبا و چشم‌نواز است و پر از جاذبه های گردشگری اسکاندیناوی می باشد و همچنین یادآور تاریخچه نروژ است. ردیف هایی از خانه های رنگارنگ و منظره های زیبا کوهپایه ها و فلات های مشهور به آسانی می توانند نفس شما را در سینه حبس کنند. همانند دیگر همتایان اسکاندیناوی که تمیز و امن می باشند و اکثر مردم آنجا به زبان انگلیسی صحبت می کنند، همین امر باعث می شود گردشگران بی تجربه به راحتی در سراسر این منطقه به گردش و تفریح بپردازند.

پایتخت نروژ اسلو از بهترین مقاصد گردشگری ایران

گفته می شود نروژ به عنوان یکی از گرانترین کشورهای اسکاندیناوی شناخته می شود. اگرچه این کشور از لحاظ ذخایر نفتی غنی می باشد و شهروندان آن نسبتاً مرفه می باشند. دستمزد و ثروت زیاد این کشور به بخش های خدماتی و صنعت گردشگری نسبت داده می شود که درآمد حاصله از صنعت گردشگری در این منطقه ۲۰% بیشتر از اروپای غربی و ۷۰% بیش از میانگین درآمد دنیا از این صنعت می باشد. جای تعجب نیست که اسلو به عنوان یکی از گرانترین کشورهای توریستی جهان رتبه بندی شده است. برای گردشگرانی که به دنبال تفریحی ارزان قیمت در این منطقه هستند وب سایت هایی وجود دارد که به شما توصیه هایی ارائه می دهد تا بتوانید کالاهای ارزان، فعالیت های رایگان و غذاخوری های به صرفه را در این منطقه پیدا کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *