لوگو
دانلود اپلیکیشن توریست اپ بدون توریست اپ سفر نرو
دانلود دانلود

هتل هیلتون آرکی دیا

Hilton Arcadia hotel

(چهارستاره تاپ)
درباره هتل
هیلتون آرکادیا احاطه شده با باغات سبز و خرم گرمسیری، اقامت فوق العاده ای را در اتاق های وسیع و رو به مناظر زیبای دریایی برای شما تضمین می کند. 3 استخر فضای باز با کلاس های رایگان آموزش غواصی و امکانات موجود در سالن ورزشی از مهم ترین امکانات مورد توجه آن می باشند.این هتل که در ساحل کارون و در 5 کیلومتری وات چالونگ قرار گرفته، پارکینگ رایگانی دارد و فاصله ی فرودگاه تا اینجا تنها 45 دقیقه می باشد.

می توانید از درون یا از روی بالکن خصوصی هر اتاق شاهد منظره ی زیبای تپه های اطراف یا اقیانوس باشید. هر اتاق دارای اتاق نشیمن با مبلمانی راحت ، تلویزیون صفحه تخت، کف چوبی و وان حمام می باشد.ماساژهای ریلکسیشن و مرکز تفریحی کودکان منتظر شما و فرزندانتان هستند. زمین کوچک بازی گلف، زمین تنیس و سالن ورزشی مجهز با دیوارهای تماما شیشه ای از دیگر امکانات تفریحی هتل می باشند.

می توانید روز خود را با صرف صبحانه ای جامع و سلف سرویس در بون آپتیتو شروع نمایید. علاوه بر کافه های کنار استخر و مستقر در لژ هتل، می توانید در رستوران تائی تائی و رستوران سیلز انواع غذاهای لذیذ را سفارش دهید. کوکتل های سیلز برنده ی جایزه نیز شده اند.
محبوب ترین امکانات
امکانات هتل
امکانات هتل
امکانات ورزشی و تفریحی
خدمات اینترنت
نظرات
نظر شما در پاسخ به نظر کاربر علی ارسال خواهد شد
۰ دیدگاه