لوگو
دانلود اپلیکیشن توریست اپ بدون توریست اپ سفر نرو
دانلود دانلود

هتل ارسان

Ersan Resort hotel

(پنج ستاره)
درباره هتل
این ریزورت 5 ستاره واقع در خط ساحلی دریای اژه، ارائه دهنده ی خدمات سالن ورزشی، 5 رستوران و یک استخر با سرسره های آبی می باشد. اتاق های این هتل همگی دارای بالکن اختصاصی می باشند و دیوارهایشان تماما شیشه ای است که منظره ای رو به دریای اژه، استخر یا باغات سرسبز اطراف هتل دارند. تمام اتاق ها را با رنگ های طبیعی و زیبا تزئین و به سیستم تهویه مجهز کرده اند. ورزش هایی همچون موج سواری، غواصی و قایقرانی در اینجا قابل انجام هستند. برای حمام آفتاب نیز بالکنی مجهز به تخت های آفتابگیری فراهم شده است. سینما، زمین تنیس، رقص و موسیقی از دیگر فعالیت های تفریحی اینجا می باشند.


مهمانان می توانند از ماساژهای سنتی تایلندی یا درمان های پوستی ارائه شده در مرکز ورزشی هتل استفاده کنند. حمام ترکیه ای، سونا و استخر سرپوشیده نیز در دسترس است.
رستوران پانوراما همه روزه به صورت بوفه غذا سرو می کند. رستوران غذاهای ایتالیایی، ترکیه ای، مکزیکی و غذاهای دریایی همگی در این هتل موجود می باشد. کوکتل ها و نوشیدنی ها را نیز می توانید در 5 کافی شاپ و کافه ی مجاور استخر میل کنید.
مرکز بودروم حدود 4 کیلومتر با اینجا فاصله دارد و می توانید با مینی بوسی که ایستگاه نزدیکی در کنار هتل دارد به آن رفت و آمد کنید.
محبوب ترین امکانات
امکانات هتل
امکانات هتل
امکانات ورزشی و تفریحی
خدمات اینترنت
نظرات
نظر شما در پاسخ به نظر کاربر علی ارسال خواهد شد
۰ دیدگاه