هتل ایزل کلاب

Isil Club hotel

(پنج ستاره)
درباره هتل
این هتل که در ساحل شنی خلیج مدیترانه ای توربا دارای ساحل اختصاصی می باشد، حدود 8 کیلومتر تا بودروم فاصله دارد و ناحیه ی وسیعی از اطراف آن با درختان صنوبر پوشیده شده است.
اتاق های این هتل بسیار مدرن و لوکس هستند و به سیستم تهویه هوا، بالکن اختصاصی رو به باغ یا دریا، حمام مجلل و مجهز، یخچال کوچک، تلویزیون صفحه تخت و ماهواره همراه هستند.
اطراف استخر بزرگ این هتل با تخت های آفتابگیری احاطه شده و از طریق یک سکو به دریا متصل شده است و برای شنا و حمام آفتاب بسیار مناسب می باشد.


ورزش های آبی اینجا شامل موج سواری، قایقرانی و غواصی می باشد.اگر می خواهید استراحت کنید حتما از سونا و حمام بخار و سایر امکانات سالن ورزشی هتل استفاده کنید.
یک کلوپ و یک استخر مخصوص کودکان نیز طراحی شده تا آنها را سرگرم نگه دارند. همواره بر روی بالکن عمومی هتل موسیقی زنده در حال اجراست و آمفی تئاتر و کلوپ رقص هتل در دسترس علاقه مندان است. یک زمین تنیس نیز در هتل تعبیه شده است.
رستوران اصلی هتل ارائه دهنده ی انواع غذاهای محلی ترکیه ای و بین المللی است که یا در درون ساختمان و یا با منوی سفارشی و با منظره ای رو به دریا سرو می شوند. 5 کافی شاپ هم در سراسر هتل فراهم است.
می توانید با سرویس حمل و نقل عمومی و محلی به بودروم رفت و آمد کنید.
محبوب ترین امکانات
امکانات هتل
امکانات هتل
امکانات ورزشی و تفریحی
خدمات اینترنت
نظرات
نظر شما در پاسخ به نظر کاربر علی ارسال خواهد شد
۰ دیدگاه