لوگو
دانلود اپلیکیشن توریست اپ بدون توریست اپ سفر نرو
دانلود دانلود

هتل ایزل کلاب

Isil Club hotel

(پنج ستاره)
درباره هتل
این هتل که در ساحل شنی خلیج مدیترانه ای توربا دارای ساحل اختصاصی می باشد، حدود 8 کیلومتر تا بودروم فاصله دارد و ناحیه ی وسیعی از اطراف آن با درختان صنوبر پوشیده شده است.
اتاق های این هتل بسیار مدرن و لوکس هستند و به سیستم تهویه هوا، بالکن اختصاصی رو به باغ یا دریا، حمام مجلل و مجهز، یخچال کوچک، تلویزیون صفحه تخت و ماهواره همراه هستند.
اطراف استخر بزرگ این هتل با تخت های آفتابگیری احاطه شده و از طریق یک سکو به دریا متصل شده است و برای شنا و حمام آفتاب بسیار مناسب می باشد.


ورزش های آبی اینجا شامل موج سواری، قایقرانی و غواصی می باشد.اگر می خواهید استراحت کنید حتما از سونا و حمام بخار و سایر امکانات سالن ورزشی هتل استفاده کنید.
یک کلوپ و یک استخر مخصوص کودکان نیز طراحی شده تا آنها را سرگرم نگه دارند. همواره بر روی بالکن عمومی هتل موسیقی زنده در حال اجراست و آمفی تئاتر و کلوپ رقص هتل در دسترس علاقه مندان است. یک زمین تنیس نیز در هتل تعبیه شده است.
رستوران اصلی هتل ارائه دهنده ی انواع غذاهای محلی ترکیه ای و بین المللی است که یا در درون ساختمان و یا با منوی سفارشی و با منظره ای رو به دریا سرو می شوند. 5 کافی شاپ هم در سراسر هتل فراهم است.
می توانید با سرویس حمل و نقل عمومی و محلی به بودروم رفت و آمد کنید.
محبوب ترین امکانات
امکانات هتل
امکانات هتل
امکانات ورزشی و تفریحی
خدمات اینترنت
نظرات
نظر شما در پاسخ به نظر کاربر علی ارسال خواهد شد
۰ دیدگاه