لوگو
دانلود اپلیکیشن توریست اپ بدون توریست اپ سفر نرو
دانلود دانلود

هتل الگانس

Elegance hotel

(پنج ستاره)
درباره هتل
این هتل که به سبک مناطق مدیترانه ای ساخته شده، شامل 5 رستوران، 5 کافه و 2 استخر فضای آزاد است. مهمانان می توانند به درون آب شیرجه بزنند یا در کنار دریا خوابیده و از حمام آفتاب لذت ببرند.
اتاق های مهمان در هتل الگانس با رنگ های زیبا و گرمی تزئین شده اند. هر اتاق شامل اتاق نشیمن مجهز به کاناپه، بالکن اختصاصی و نیز تلویزیون و ماهواره می باشد. سرویس این هتل 24 ساعته می باشد.
پس از ورزش در مرکز ورزشی می توانید به سونا و اتاق بخار بروید تا عضلاتتان استراحت کنند یا حتی می توانید از سرویس ماساژ استفاده کنید. یک ساحل اختصاصی هم برای این هتل تعبیه شده که می توانید از نور زیبای آفتاب استفاده کنید. یک سالن تفریحی هم در اینجا هست که می توانید در آن تخته نرد، تنیس روی میز و پلی استیشن 2 بازی کنید.


مسافرین این هتل می توانند بر بالای پشت بام همراه با موسیقی زنده شام میل کنند که فضایی دوست داشتنی را تجربه خواهند کرد. حتی می توانند در کنار ساحل و سوار بر قایق و بر روی آب غذا میل کنند. کافی شاپ اینجا انواع میان وعده و شیرینی های لذیذ را در تمام طول روز سرو می کند.
شب نشینی های سنتی ترکیه به همراه موسیقی زنده بصورت مداوم در اینجا برپا می شود. در درون ساختمان این هتل حتی مغازه ی جواهرات و یک آرایشگاه معروف وجود دارد.
هتل های بین المللی الگانس مارماریس، 5 دقیقه تا بندر و 10 دقیقه با ماشین تا پارک ملی مارماریس فاصله دارد. پارکینگ آن نیز رایگان است.
محبوب ترین امکانات
امکانات هتل
امکانات هتل
امکانات ورزشی و تفریحی
خدمات اینترنت
نظرات
نظر شما در پاسخ به نظر کاربر علی ارسال خواهد شد
۰ دیدگاه