لوگو
دانلود اپلیکیشن توریست اپ بدون توریست اپ سفر نرو
دانلود دانلود

هتل رویال مردین

A Royal Meridien hotel

(پنج ستاره)
درباره هتل
این هتل 5 ستاره درست در مجاورت مراکز خرید معروفی همچون Central World Plaza، Gaysorn Plaza وSiam Paragon قرار گرفته است. مرکز ورزشی آن برنده ی جایزه شده و استخر عظیمی در فضای باز و یک زمین اسکوآش دارد.دکوراسیون داخلی تمام اتاق ها با پارچه های تایلندی و پنجره هایی از زمین تا سقف به زیبایی و با طراحی مدرن آراسته شده اند. در هر اتاق تلویزیون صفحه تخت، سیستم صوتی مجهز، حمام با دوش و وان جداگانه، سیستم تهویه هوا و چای/قهوه ساز فراهم شده است. در صورت درخواست، اتاق ها به صورت 24 ساعته سرویس می شوند.

این پلاژ تنها چند قدم با ایستگاه Ploenchit فاصله دارد و پارکینگ آن رایگان می باشد. مرکز MBK، پلاژ Pantip وCentral Chidlom همگی 3.5 کیلومتر با این هتل فاصله دارند.در اینجا علاوه بر تجربه ی اقامتی لوکس و آرام، می توانید از ماساژ، سالن ورزشی، اتاق بخار و یک مرکز تجاری بسیار مدرن استفاده کنید. شاتل های رایگان نیز در صورت درخواست فراهم خواهد شد.

گزینه های هوس برانگیزی از غذاهای بین المللی، فرانسوی، چینی و تایلندی در 5 رستوران این هتل سرو می شود. غذاهای فرانسوی درReflexions و بوفه های کامل درRain Tree سرو می شوند. 3 کافه نیز تدارک دیده شده است.
محبوب ترین امکانات
امکانات هتل
امکانات هتل
امکانات ورزشی و تفریحی
خدمات اینترنت
نظرات
نظر شما در پاسخ به نظر کاربر علی ارسال خواهد شد
۰ دیدگاه