لوگو
دانلود اپلیکیشن توریست اپ بدون توریست اپ سفر نرو
دانلود دانلود

هتل سوئیس اوتل استامفورد

Swissotel Stamford hotel

(پنج ستاره)
درباره هتل
یکی از مرتفع ترین هتل جنوب شرقی آسیا می باشد و روی ایستگاه متروی سیتی هال قرار گرفته است. در اینجا سیگار کشیدن ممنوع است و 2 استخر، 16 رستوران و یک کافه در پشت بام دارد. اتاق ها همگی دارای بالکن با منظره ای از شهر سنگاپور می باشند و در هر کدام یک تلویزیون، چای/قهوه ساز، دی وی دی پلیر، درگاه ipod و امکانات بازی BOSE فراهم شده است.

این هتل حدود 10 دقیقه با ماشین تا منطقه ی خرید Orchard و 15 دقیقه با قطار تا چرخ و فلک عظیم سنگاپور فاصله دارد. کلوپ های شبانه ی بنادر Boat و Clarke نیز 20 دقیقه پیاده تا اینجا فاصله دارند.این هتل بخشی از مجموعه ی Raffles City است که یک مرکز همایش و مرکز خرید بزرگ به همراه سالن ورزشی مجهز و 6 زمین بازی تنیس ارائه می دهد. سرویس اتاق ها 24 ساعته می باشد.

11 رستوران به همراه مجموعه ی وسیعی از غذاهای متنوع پراناکان و چینی را در آن خواهید یافت. هنگام صرف غذاهای آسیایی و غربی در رستوران Equinox واقع در طبقه ی 70 ام، از منظره ای 360 درجه از سراسر شهر سنگاپور لذت خواهید برد. رستوران Jaan انواع غذاهای فرانسوی را سرو می کند. 5 کافه که مهمترین آنها City Space می باشد، انواع نوشیدنی ها و سیگارهای را به مهمانان خود ارائه می دهد.
محبوب ترین امکانات
امکانات هتل
امکانات هتل
امکانات ورزشی و تفریحی
خدمات اینترنت
نظرات
نظر شما در پاسخ به نظر کاربر علی ارسال خواهد شد
۰ دیدگاه