هتل سوئیس اوتل استامفورد

Swissotel Stamford hotel

(پنج ستاره)
درباره هتل
یکی از مرتفع ترین هتل جنوب شرقی آسیا می باشد و روی ایستگاه متروی سیتی هال قرار گرفته است. در اینجا سیگار کشیدن ممنوع است و 2 استخر، 16 رستوران و یک کافه در پشت بام دارد. اتاق ها همگی دارای بالکن با منظره ای از شهر سنگاپور می باشند و در هر کدام یک تلویزیون، چای/قهوه ساز، دی وی دی پلیر، درگاه ipod و امکانات بازی BOSE فراهم شده است.

این هتل حدود 10 دقیقه با ماشین تا منطقه ی خرید Orchard و 15 دقیقه با قطار تا چرخ و فلک عظیم سنگاپور فاصله دارد. کلوپ های شبانه ی بنادر Boat و Clarke نیز 20 دقیقه پیاده تا اینجا فاصله دارند.این هتل بخشی از مجموعه ی Raffles City است که یک مرکز همایش و مرکز خرید بزرگ به همراه سالن ورزشی مجهز و 6 زمین بازی تنیس ارائه می دهد. سرویس اتاق ها 24 ساعته می باشد.

11 رستوران به همراه مجموعه ی وسیعی از غذاهای متنوع پراناکان و چینی را در آن خواهید یافت. هنگام صرف غذاهای آسیایی و غربی در رستوران Equinox واقع در طبقه ی 70 ام، از منظره ای 360 درجه از سراسر شهر سنگاپور لذت خواهید برد. رستوران Jaan انواع غذاهای فرانسوی را سرو می کند. 5 کافه که مهمترین آنها City Space می باشد، انواع نوشیدنی ها و سیگارهای را به مهمانان خود ارائه می دهد.
محبوب ترین امکانات
امکانات هتل
امکانات هتل
امکانات ورزشی و تفریحی
خدمات اینترنت
نظرات
نظر شما در پاسخ به نظر کاربر علی ارسال خواهد شد
۰ دیدگاه